rektal tuşe

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
mrt1978
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

rektal tuşe

Mesaj gönderen mrt1978 »

Merhaba herkese geçmiş olsun , 15 gün önce biri prof biri doç olmak üzere iki ayrı doktora hem rektal tuşe hemde uly-trason muayenesi hemde fizikse muayene oldum iki doktorunda söylediği sende prostatit yok evham yapmışın çok fazla ilaç kullanmışın ilaç kullanma biol bol su tuket ve probiyotik beslen şeklinde öneriğde bulundular şuan sadece testis agrısı yaşıyorum tecrübeli arkadaşlar yorum yaparsa sevinirim
dostlar

Re: rektal tuşe

Mesaj gönderen dostlar »

Kardesim gecmis olsun bende bugun yaptirdim. Normalde iserken aci yanma vs yoktu suan cok aciyor ama doktor normal kan bile gelebilir bi kac gune gecer dedi sende de var mi ayni durum ?
mrt1978

Mesaj gönderen mrt1978 »

hiç bir şey gelmedi masaj yaptı doktor sıvıda gelemdi normalde gelmesi lazım dı prostatit olsan canın yanardı dedi ama ben de ne kan ne sıvı gelmedi
dostlar

Mesaj gönderen dostlar »

mrt1978 yazdı:Merhaba herkese geçmiş olsun , 15 gün önce biri prof biri doç olmak üzere iki ayrı doktora hem rektal tuşe hemde uly-trason muayenesi hemde fizikse muayene oldum iki doktorunda söylediği sende prostatit yok evham yapmışın çok fazla ilaç kullanmışın ilaç kullanma biol bol su tuket ve probiyotik beslen şeklinde öneriğde bulundular şuan sadece testis agrısı yaşıyorum tecrübeli arkadaşlar yorum yaparsa sevinirim
İdrar varken bosalinca ondan sonraki ilk isemede bi aci olur ya prostat sivisi alindiktan sonraki isemelerimde suan onun 20 misli aci oluyor sende de ayni mi durum bende bugun yaptirdim doktor normal 1-2 gune gecer dedi
mrt1978

Mesaj gönderen mrt1978 »

hocam benden sıvı gelmedi bende onu soruyorum işte sıvı gelmemesi demek iltihap yok mu demek
dostlar

Mesaj gönderen dostlar »

mrt1978 yazdı:hiç bir şey gelmedi masaj yaptı doktor sıvıda gelemdi normalde gelmesi lazım dı prostatit olsan canın yanardı dedi ama ben de ne kan ne sıvı gelmedi
İslemden sonra iserken aci oluyor mu suan
mrt1978

Mesaj gönderen mrt1978 »

yok hocam olmadı ben bir gün arayla iki kere yaptırdım rektal tuşe ikisindede oılmadı agrı yanma
dostlar

Mesaj gönderen dostlar »

En iyi cevabi doktorunuz verecektir yanlis bir sey soyleyip yonlendirmek istemem gecmis olsun
mrt1978

Mesaj gönderen mrt1978 »

rektal tuşe ile ilgili yorum bekliyorum arkadaşlar rektal tuşe ultrason fiziksel b-muayene tanı için yeterlimi rektal tuşe de sıvı gelmedi iki kere yapıldı rektal muayene septom olarak şuan testis ağrısının dışında birşey yok ama hala korkum geçmiş değil
nightangel666
Hastalık Başlangıç Yılı: 2012

Mesaj gönderen nightangel666 »

ben yapılırken ağrıdan duramadım hoca ödemli dedin kesin enfesiyon var demişti.
igozukara
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen igozukara »

mrt1978 yazdı:Merhaba herkese geçmiş olsun , 15 gün önce biri prof biri doç olmak üzere iki ayrı doktora hem rektal tuşe hemde uly-trason muayenesi hemde fizikse muayene oldum iki doktorunda söylediği sende prostatit yok evham yapmışın çok fazla ilaç kullanmışın ilaç kullanma biol bol su tuket ve probiyotik beslen şeklinde öneriğde bulundular şuan sadece testis agrısı yaşıyorum tecrübeli arkadaşlar yorum yaparsa sevinirim
Kardesim masaj yapınca ağrı olmamasi prostatit teshisi icin yeterli degil. İlk baslarda bendede olmuyordu, sonradan ödem olusunca agri olmaya basladi. Benimde ilk semptomum testis agrisiydi. O hoca sıvı getirtememis demekki. Senin yapman gereken en az 1 hafta boşalma, sonra doktora gidip prostat sivisindan lökosit baktir. Lökosit yuksek cikarsa sonra p.sivisindan kültür, antibiyogram yaptir, bakteri yakalarsan tedavini ona gore alırsın.
murat222
Hastalık Başlangıç Yılı: 2010

Mesaj gönderen murat222 »

mrt1978 yazdı:rektal tuşe ile ilgili yorum bekliyorum arkadaşlar rektal tuşe ultrason fiziksel b-muayene tanı için yeterlimi rektal tuşe de sıvı gelmedi iki kere yapıldı rektal muayene septom olarak şuan testis ağrısının dışında birşey yok ama hala korkum geçmiş değil
Forumda adı geçen doktorlardan birine gidin her doktor prostat sıvısı çıkartamıyor belki 10 doktora gittim sadece Hüseyin Seçgin hoca çıkartıp lökasit bakmıştı bana

Prostat sıvısından lökasit bakıp aynı zamanda kültür de yaptırın şüpheli ilişki var pcr testi de yaptırırsınız
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

murat222 yazdı:
mrt1978 yazdı:rektal tuşe ile ilgili yorum bekliyorum arkadaşlar rektal tuşe ultrason fiziksel b-muayene tanı için yeterlimi rektal tuşe de sıvı gelmedi iki kere yapıldı rektal muayene septom olarak şuan testis ağrısının dışında birşey yok ama hala korkum geçmiş değil
Forumda adı geçen doktorlardan birine gidin her doktor prostat sıvısı çıkartamıyor belki 10 doktora gittim sadece Hüseyin Seçgin hoca çıkartıp lökasit bakmıştı bana

Prostat sıvısından lökasit bakıp aynı zamanda kültür de yaptırın şüpheli ilişki var pcr testi de yaptırırsınız
Durumun nasil murat kardeşim?
mrt1978

Mesaj gönderen mrt1978 »

Kadir hocam suan çok kafaya taktığım için 20 gündür antidepresan kullanıyorum onun dışında 2 prof. 1 doç tüm muayeneleri yaptı ama prostat sıvısı alabilen olmadı dolayısı ile prostat sıvısında lokösit baktıramadım, ilk semptom ve hastaneye gitme nedenim katı spermdi ama şuan kasık yani testis ağrısı yaşıyorum bunun dışında antidepransan kullanımına bağlı kabızlık yaşıyorum . ben ilk aşamada çok iğne ve antibiyotik kullandım açıkçası baya bunalmış durumdayım 8 doktordan 3 tanesi elle prostat muayenesi yaptı bir sorun yok dedi diğerleri muayene yapmadan prostatititsin dedi inanın kime inanacağımı sasırdım Ankara'dayım koca şehirde adam gibi tanı koyacak yer yok bırınıe gidiyorum agrı varsa prostatit vardır diyor birine gidiyorum agrı olur gecer bu kadar büyütme diyor biri hap ilaç kullanma bol bol su iç sağlıklı yaşamaya devam et diyor, yani psikolojik olarak çok yorgunum teşekkür ederim
Eskihasta
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Mesaj gönderen Eskihasta »

mrt1978 yazdı:Kadir hocam suan çok kafaya taktığım için 20 gündür antidepresan kullanıyorum onun dışında 2 prof. 1 doç tüm muayeneleri yaptı ama prostat sıvısı alabilen olmadı dolayısı ile prostat sıvısında lokösit baktıramadım, ilk semptom ve hastaneye gitme nedenim katı spermdi ama şuan kasık yani testis ağrısı yaşıyorum bunun dışında antidepransan kullanımına bağlı kabızlık yaşıyorum . ben ilk aşamada çok iğne ve antibiyotik kullandım açıkçası baya bunalmış durumdayım 8 doktordan 3 tanesi elle prostat muayenesi yaptı bir sorun yok dedi diğerleri muayene yapmadan prostatititsin dedi inanın kime inanacağımı sasırdım Ankara'dayım koca şehirde adam gibi tanı koyacak yer yok bırınıe gidiyorum agrı varsa prostatit vardır diyor birine gidiyorum agrı olur gecer bu kadar büyütme diyor biri hap ilaç kullanma bol bol su iç sağlıklı yaşamaya devam et diyor, yani psikolojik olarak çok yorgunum teşekkür ederim

Prostat sivisindan lökosit bastırmadan net bir sonuca varamazsın mutlaka lökosit baktırman lazım.Normalde işinin ehli bir doktorda bu sıvı kesinlikle gelir.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

mrt1978 yazdı:Kadir hocam suan çok kafaya taktığım için 20 gündür antidepresan kullanıyorum onun dışında 2 prof. 1 doç tüm muayeneleri yaptı ama prostat sıvısı alabilen olmadı dolayısı ile prostat sıvısında lokösit baktıramadım, ilk semptom ve hastaneye gitme nedenim katı spermdi ama şuan kasık yani testis ağrısı yaşıyorum bunun dışında antidepransan kullanımına bağlı kabızlık yaşıyorum . ben ilk aşamada çok iğne ve antibiyotik kullandım açıkçası baya bunalmış durumdayım 8 doktordan 3 tanesi elle prostat muayenesi yaptı bir sorun yok dedi diğerleri muayene yapmadan prostatititsin dedi inanın kime inanacağımı sasırdım Ankara'dayım koca şehirde adam gibi tanı koyacak yer yok bırınıe gidiyorum agrı varsa prostatit vardır diyor birine gidiyorum agrı olur gecer bu kadar büyütme diyor biri hap ilaç kullanma bol bol su iç sağlıklı yaşamaya devam et diyor, yani psikolojik olarak çok yorgunum teşekkür ederim
Kardesim Prostat sivisinin lokosit ve kultur tahlilini yaptirman lazim...bu tahliller olmadan ne desek boş.
murat222
Hastalık Başlangıç Yılı: 2010

Mesaj gönderen murat222 »

kadir yazdı:
murat222 yazdı:

Şükür kadir abim iyiyim çok bi şikayetim yok sen nasılsın
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

murat222 yazdı:
kadir yazdı:
murat222 yazdı:

Şükür kadir abim iyiyim çok bi şikayetim yok sen nasılsın
Çok iyi kardesim. Bende iyiyim şükürler olsun.