BOZUK BAĞIRSAK HAREKETLERİ

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
Diren12
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

BOZUK BAĞIRSAK HAREKETLERİ

Mesaj gönderen Diren12 »

Arkadaşlar s.a genelde kabızlık ve ishal şikayetlerini duyuyorum prostatit hastaliginda bende kabizlikta yok ishalde yok ama dışkılama bazen 3 gunde 1 bazen günde 3 4 defa ishale yakın ama ishal değil bu şekilde gerçekleşiyor. Böyle bir semptomu olan var mi? Prostata baktirmadan önce bir bağırsaklara mi baktirsam dahiliyede bir sonuca varabilir miyim belki her şey bagırsaklar yüzündendir. Zaten diskilama ne zman çok olsa o zman cok idrara cikiyorum ve gecmeyen idrar hissi semptomuda baş gosteriyor ama 3 gun arayla bir diskilama yapsam daha rahat oluyorum. Idrar konusunda
Spor yaptigim icin yüksek karbonhidrat ve protein icerikli besinler tuketiyorum karbonhidrat un ve şeker prostatite ne gibi bir zarara sebebiyet veriyor bunlarin tuketilmemesinde hastaligin seyrinin iyiye gitmesinin sebebi nedir? Şimdiden teşşekkürler.
Hola
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Re: BOZUK BAĞIRSAK HAREKETLERİ

Mesaj gönderen Hola »

Candia olabilir sende bendede aynı semptomlar var sık idrara kaç defa gidiyorsun günde
Diren12
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Re: BOZUK BAĞIRSAK HAREKETLERİ

Mesaj gönderen Diren12 »

Hola yazdı:Candia olabilir sende bendede aynı semptomlar var sık idrara kaç defa gidiyorsun günde

Ohoo kanka saymadım. Ama rahat 20 yi buluyordur. Sen lökosot baktırdin mi sonuc ne cikti cinsel ilişkim yok benim. Sadece masturbasyonu yanlis yapiyordum. Geceleri tuvalete cikma mevzusuda var bende candida yapar mı hergün yulaf ev yoğurdu yiyorum. Bazen sol testiste cok ufak bir rahatsizlik hissediyorum. Zaten boyle olmadan önce dıskım ishalle karışık çıkıyordu. Ben bakteri olduğunu sanmiyorum genelde bakteri olanlarin semptomlar çok ağır ya lökosit var ya da candida muhabbeti