Arkadaşlar benim neyim var?

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
Bronic
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Re: Arkadaşlar benim neyim var?

Mesaj gönderen Bronic »

Teşekkür ederim. İnşallah hepimiz iyileşiriz
kadir yazdı:
Bronic yazdı:Arkadaşlar bu arada 7-8 prostat sıvısı lökositi benim şikayetlerimi yapar mı?
Evet kardesim 7-8 lokosit prostatit hastasi için anlam ifade eder. Semptomlara sebep olur. Düsük derecede enfeksiyon sayılir.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

Bronic yazdı:Teşekkür ederim. İnşallah hepimiz iyileşiriz
kadir yazdı:
Bronic yazdı:Arkadaşlar bu arada 7-8 prostat sıvısı lökositi benim şikayetlerimi yapar mı?
Evet kardesim 7-8 lokosit prostatit hastasi için anlam ifade eder. Semptomlara sebep olur. Düsük derecede enfeksiyon sayılir.
Rica ederim.
Bronic

Mesaj gönderen Bronic »

Almanyadayım. 8 ay oldu geleli. Bir kere aile hekimime bahsettiğim için üroloji sevk kağıdı verdi se ürologa göründüm. Doktor anal tuşe ve ultrason ile baktı bişey yok diyor.

Cidden üzülüyorum halime. Yani testislerim ve penisim yok gibi. Ereksiyon olunca zar zor oluyorum. Kendi elimi hissetmiyorum ya.

Boşaldıktan sonra bazen 30 dk süren içeride böyle prostat tarafı civarında etrafa yayılan bir ağrı oluyor. Bence bu her şeyin anahtarı ama doktorlara anlatınca yüzüme bön bön bakıyor. Üf neyse ya cidden sıktı bu hastalık. 22 yaşındayım 17 yaşımdan beri peşindeyim. Gitmediğim yer kalmadı. Geçmicekse de geçmiyor umarın reenkarnasyon vardır da düzgün bi hayata doğarım bi dahakine.
Dogukan01
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen Dogukan01 »

Bronic yazdı:Almanyadayım. 8 ay oldu geleli. Bir kere aile hekimime bahsettiğim için üroloji sevk kağıdı verdi se ürologa göründüm. Doktor anal tuşe ve ultrason ile baktı bişey yok diyor.

Cidden üzülüyorum halime. Yani testislerim ve penisim yok gibi. Ereksiyon olunca zar zor oluyorum. Kendi elimi hissetmiyorum ya.

Boşaldıktan sonra bazen 30 dk süren içeride böyle prostat tarafı civarında etrafa yayılan bir ağrı oluyor. Bence bu her şeyin anahtarı ama doktorlara anlatınca yüzüme bön bön bakıyor. Üf neyse ya cidden sıktı bu hastalık. 22 yaşındayım 17 yaşımdan beri peşindeyim. Gitmediğim yer kalmadı. Geçmicekse de geçmiyor umarın reenkarnasyon vardır da düzgün bi hayata doğarım bi dahakine.
Almanyada bile bunun çaresi yok mu yani?

Ben de 3 sene olacak çekiyorum ağrı sızı mızı hiç olmadı bende ama ereksiyon, istek sıfır.
Dogukan01
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen Dogukan01 »

Dogukan01 yazdı:
Bronic yazdı:Almanyadayım. 8 ay oldu geleli. Bir kere aile hekimime bahsettiğim için üroloji sevk kağıdı verdi se ürologa göründüm. Doktor anal tuşe ve ultrason ile baktı bişey yok diyor.

Ben de 3 sene olacak çekiyorum ağrı sızı mızı hiç olmadı bende ama ereksiyon, istek sıfır.
Kadir abi bende mikrop olduğunu sanmıyorum bu isteksizlik ereksiyon kaybı beni öldürecek abi ne yapabilirim?
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

Dogukan01 yazdı:
Dogukan01 yazdı:

Kadir abi bende mikrop olduğunu sanmıyorum bu isteksizlik ereksiyon kaybı beni öldürecek abi ne yapabilirim?
Testosteronunuzu ölçtürün. Hergün yürüyüş yapın. Uykunuzu alın. Beslenmenize dikkat edin. Libidoyu arttırıcı takviyeler kullanin. Cinsellik yerine gelecektir. Alt benliğinizde sorun yaparsanız psikosomatik hastalık haline geliyor bu cinsellik. ( Psikolojik kökenli fiziksel rahatsızlık)
Bronic

Mesaj gönderen Bronic »

kesinlikle. Size katılıyorum.
Meditasyon ve yoga yapıyorum. Bence herkes yapmalı. Lifta almıştım bişeyler yapmak istediğim zaman yarısını yutuyorum. Burda bol bol doğa yürüyüşü yapıyorum. Ama almanyanın kapalı havası biraz depresif. Her neyse kendime emir veriyorum. Mutu ol honey.

kadir yazdı:
Dogukan01 yazdı:
Dogukan01 yazdı:

Testosteronunuzu ölçtürün. Hergün yürüyüş yapın. Uykunuzu alın. Beslenmenize dikkat edin. Libidoyu arttırıcı takviyeler kullanin. Cinsellik yerine gelecektir. Alt benliğinizde sorun yaparsanız psikosomatik hastalık haline geliyor bu cinsellik. ( Psikolojik kökenli fiziksel rahatsızlık)
Scorpion

Mesaj gönderen Scorpion »

Hemoroid için genel cerraha gittim. Daflon diye bir ilaç verdi, damarları genişlettigi için verilen bir ilacmis, ekşi sözlükte okudum penisi kanlandirdigi ve hatta penis boyunu büyüttüğü, ereksiyonu arttırdığı yazılmış. Hatta forumda arattım zafer hocanın bir hastaya yazdığını da gördüm. İlaç tavsiye etmek haddime değil ama bu ilacla olumlu yönde dönüş alan oldu mu acaba? Benim ereksiyon sorunum hiç olmadı, sadece yanma sorunum vardi o da kendi kendine yüzde 90 geçti gibi, hatta Hemoroid tedavisi başlayınca da gayet iyi hissediyorum. Bence rektal sıkıntısı olan ilk önce onu çözsün.
Umutvardir
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

Mesaj gönderen Umutvardir »

Hemoroidin oldugunu genel cerraga gittikden sonrami ogrendin? Nasil fark ettin. Ben kendiligimden farkettim kremle fln baya baya iyileshme sagladim. O iyileshince prostatda kendine baya geliyo. Bide kac mgramlik 500lukmu 1000likmi? Bende kullanmYi dusunuyorum. Baya etkiliymish.
Ey iman edenler, sabr ederek ve namaz kilarak Allahtan yardım dileyin. Gerçekten Allah, sabredenlerle beraberdir. Bakara 153.
Scorpion

Umutvardir yazdı:Hemoroidin oldugunu genel cerraga gittikden sonrami ogrendin? Nasil fark ettin. Ben kendiligimden farkettim kremle fln baya baya iyileshme sagladim. O iyileshince prostatda kendine baya geliyo. Bide kac mgramlik 500lukmu 1000likmi? Bende kullanmYi dusunuyorum. Baya etkiliymish.
Yok hocam bu bayadir var bende, bazen kan filan da geliyor, iç hemeroid var. 2 hafta kullan dedi. Bir de proctoglivenol diye krem verdi. Baya rahatlattı 2 günde. 2 hafta sonra kontrole gel geçmezse kolonoskopi yapıp içeriye güzelce bakalım dedi. Olmadi operasyon yani. Üriner sistemi aşırı irite eden bir durum hemeroid. Tedavi olun böyle bir sorununuz varsa.
Scorpion

Daflon 500 lük bu arada, reçetesiz alınabiliyormus, eczacı bu bitince 2. Kutuyu da kullan tam etki o zaman sağlanıyor dedi. Sabah 1, aksam 1, günde 2 doz kullanıyorum.