Testis torbası ve penis

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
Diren12
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Testis torbası ve penis

Mesaj gönderen Diren12 »

Arkadaşlar sık idrarı sabahları bazen tam sertleşememeyi isteksizliği kafama takmıyorum. Zaten kafama takmam formadaki kardeşlerime ayıp olur Allah herkese acil şifalar versin benim en çok kafama taktiğim olay testis torbasının yaşlı derisi gibi olması yaşlıların ellerinin uzerindeki deriyi tutar çekersin sonra o deri bir süre olduğu gibi kalır ve yavaşça deri elin üzerine yapışır eski halini alır testis torbasindada bu olay var ve penis ile testis torbasinin birleşim noktasina yakın testis torbasinda çukurlaşmalar oluyor özellikle yarı erekte haldeyken bu normal mj prostatit semptomumu sürekli sormamin sebebi her gecen gün iyiye gitmem penisin iceri batması gibi bir şikayetim vardı o bile duzeldi anlayamiyorum prostatit miyim degil miyim doktorlara verdigim paraya acıyorum ögrenciyim. Zamana bıraksam mi biraz daha göruslerinizi bildirirseniz sevinirim.
Hergele

Re: Testis torbası ve penis

Mesaj gönderen Hergele »

Kardeşim aynı testis torbasındaki aynı durum bende de var. Kalan semptomlar da öyle. Eğer bağışıklık güçlü ise zamanla semptomlar azalabiliyor ama bakteri var ise eğer nüks yaşama ihtimali doğuyor soğuktan ve bağışıklık düşüren bazı durumlardan dolayı. Ama umarım basit bir durumdur seni yormadan biter. Sağlıcakla inşallah.
Doktor değilim yazdıklarım kişisel tecrübeler ve araştırmalarım sonucu öğrendiklerimdir şifa dilerim.
mokoko

Mesaj gönderen mokoko »

benim bağışıklık o kadar kötü değil grip falan da olmuyorum hiç idrar yolu iltihabı da geçirmedim hiç cinsel birlikteliğim de olmadı ama ben nasıl prostatit oldum ve geçmiyor. Lökasitte çıkmadı bakteride üremedi hiç bir şey yok ama prostatım çok kötü durumda ondan eminim. Ne kadar saçma bir hastalık anasını satim
prostagod
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Mesaj gönderen prostagod »

Prostat masajindan sonra idrar ver sen o zaman gör lokosit varmiymiş yokmuymuş.
mokoko

Mesaj gönderen mokoko »

prostagod yazdı:Prostat masajindan sonra idrar ver sen o zaman gör lokosit varmiymiş yokmuymuş.
Hüseyin secginde prostat masajindan sonra düzen laba idrar örneği verdim hemde orta idrar değil direk masajı yaptırır yaptırmaz ilk idrarımın başlangıcı ile birlikte ve sonuç lokasit 1-2 geldi ve tabiki de bakteri bulunamayarak. İşte bunu anlatmaya çalışıyorum ama kesinlikle eminim ki prostatım da sıkıntı var çoğu semptom var ztn
Diren12

Mesaj gönderen Diren12 »

mokoko yazdı:
prostagod yazdı:Prostat masajindan sonra idrar ver sen o zaman gör lokosit varmiymiş yokmuymuş.
Hüseyin secginde prostat masajindan sonra düzen laba idrar örneği verdim hemde orta idrar değil direk masajı yaptırır yaptırmaz ilk idrarımın başlangıcı ile birlikte ve sonuç lokasit 1-2 geldi ve tabiki de bakteri bulunamayarak. İşte bunu anlatmaya çalışıyorum ama kesinlikle eminim ki prostatım da sıkıntı var çoğu semptom var ztn
Kanka o zaman senin pelvik taban kaslarıyla alakalı bir sıkıntı olmasın forumda ters kegel hareketleri yapıp duzelen arkadaslar var ama dikkatini cekmek istiyorum kegel değil ters kegel pelvik taban esnetme hareketleri yani bir şansıni dene belki düzelirsin
Diren12

Mesaj gönderen Diren12 »

Hergele yazdı:Kardeşim aynı testis torbasındaki aynı durum bende de var. Kalan semptomlar da öyle. Eğer bağışıklık güçlü ise zamanla semptomlar azalabiliyor ama bakteri var ise eğer nüks yaşama ihtimali doğuyor soğuktan ve bağışıklık düşüren bazı durumlardan dolayı. Ama umarım basit bir durumdur seni yormadan biter. Sağlıcakla inşallah.
Kanka bende dusunup diruyorum bazen neden normalim bazen sık idrara çıkıyorum. Bağışıklıkla alakalı olduğunu senden öğrendim. Tavsiyelerine uymaya calisicam kadir abi ve sen çok yardimci oldunuz Allah razı olsun.
kennan
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

Mesaj gönderen kennan »

Diren12 yazdı:Arkadaşlar sık idrarı sabahları bazen tam sertleşememeyi isteksizliği kafama takmıyorum. Zaten kafama takmam formadaki kardeşlerime ayıp olur Allah herkese acil şifalar versin benim en çok kafama taktiğim olay testis torbasının yaşlı derisi gibi olması yaşlıların ellerinin uzerindeki deriyi tutar çekersin sonra o deri bir süre olduğu gibi kalır ve yavaşça deri elin üzerine yapışır eski halini alır testis torbasindada bu olay var ve penis ile testis torbasinin birleşim noktasina yakın testis torbasinda çukurlaşmalar oluyor özellikle yarı erekte haldeyken bu normal mj prostatit semptomumu sürekli sormamin sebebi her gecen gün iyiye gitmem penisin iceri batması gibi bir şikayetim vardı o bile duzeldi anlayamiyorum prostatit miyim degil miyim doktorlara verdigim paraya acıyorum ögrenciyim. Zamana bıraksam mi biraz daha göruslerinizi bildirirseniz sevinirim.
Bahsettiğin durumun tam olarak aynısı bende de var hocam. Son zamanlarda peniste içeri doğru çekilme oldu ve testis torbası aynı senin dediğin gibi büzüşmüş durumda torba derisi vakumlanmış gibi gözüküyor, penisle birleşim yerinde çukurluk var, sabah ereksiyonu da gitti anlamadım valla.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

Diren12 yazdı:
Hergele yazdı:Kardeşim aynı testis torbasındaki aynı durum bende de var. Kalan semptomlar da öyle. Eğer bağışıklık güçlü ise zamanla semptomlar azalabiliyor ama bakteri var ise eğer nüks yaşama ihtimali doğuyor soğuktan ve bağışıklık düşüren bazı durumlardan dolayı. Ama umarım basit bir durumdur seni yormadan biter. Sağlıcakla inşallah.
Kanka bende dusunup diruyorum bazen neden normalim bazen sık idrara çıkıyorum. Bağışıklıkla alakalı olduğunu senden öğrendim. Tavsiyelerine uymaya calisicam kadir abi ve sen çok yardimci oldunuz Allah razı olsun.
Rica ederim kardesim..
Diren12

Mesaj gönderen Diren12 »

kennan yazdı:
Diren12 yazdı:Arkadaşlar sık idrarı sabahları bazen tam sertleşememeyi isteksizliği kafama takmıyorum. Zaten kafama takmam formadaki kardeşlerime ayıp olur Allah herkese acil şifalar versin benim en çok kafama taktiğim olay testis torbasının yaşlı derisi gibi olması yaşlıların ellerinin uzerindeki deriyi tutar çekersin sonra o deri bir süre olduğu gibi kalır ve yavaşça deri elin üzerine yapışır eski halini alır testis torbasindada bu olay var ve penis ile testis torbasinin birleşim noktasina yakın testis torbasinda çukurlaşmalar oluyor özellikle yarı erekte haldeyken bu normal mj prostatit semptomumu sürekli sormamin sebebi her gecen gün iyiye gitmem penisin iceri batması gibi bir şikayetim vardı o bile duzeldi anlayamiyorum prostatit miyim degil miyim doktorlara verdigim paraya acıyorum ögrenciyim. Zamana bıraksam mi biraz daha göruslerinizi bildirirseniz sevinirim.
Bahsettiğin durumun tam olarak aynısı bende de var hocam. Son zamanlarda peniste içeri doğru çekilme oldu ve testis torbası aynı senin dediğin gibi büzüşmüş durumda torba derisi vakumlanmış gibi gözüküyor, penisle birleşim yerinde çukurluk var, sabah ereksiyonu da gitti anlamadım valla.
Zaten şu sabah eriksiyonu birçok sıkıntıya gebe uykunun rem halinde penisin kalkmasıyla penisin içi kanla doluyormuş. Bu olmayinca isteksizlikte oluyor zaten ben öyle tahmin ediyorum sabah eriksiyonu bende şuanlik bazen oluyor psikoloji fitness haftada en az 2 kez masturbasyon ama masturbasyonu kayganlastirici bir şey surerek en az 15 dakika surecek sekilde yaptim bilmiyorum. Önceden daha az oluyorken şimdi hemen hemen duzelttim gibi nadiren sabah eriksiyon olamıyorum.
mokoko

Mesaj gönderen mokoko »

Diren12 yazdı:
mokoko yazdı:
Kanka o zaman senin pelvik taban kaslarıyla alakalı bir sıkıntı olmasın forumda ters kegel hareketleri yapıp duzelen arkadaslar var ama dikkatini cekmek istiyorum kegel değil ters kegel pelvik taban esnetme hareketleri yani bir şansıni dene belki düzelirsin
Ya bi ara onu denedim ama 1 hafta falan denedim daha çok denemem lazım galiba ancak ben semptomları bayağı yaşıyorum bildiğin geceleri sık wcye gitme göbek altı yanmalar testis ile makat arası ağrılar var sadece kaslarla alakalı sıkıntı oradaki sinirlere bası yapıp böyle sıkıntı yaratıyorsa doğrudur. İdrar yolu enfeksiyonu bile yaşamamış bir insanın lökasiti ve bakterisi çıkmıyorsa kaslarda sıkıntı olduğunu mantıklı buluyorum ama bir yandan da bu kadar ağrı ve semptomun olmasını da mantıksız buluyorum.
Diren12

Mesaj gönderen Diren12 »

mokoko yazdı:
Diren12 yazdı:
mokoko yazdı: Hüseyin secginde prostat masajindan sonra düzen laba idrar örneği verdim hemde orta idrar değil direk masajı yaptırır yaptırmaz ilk idrarımın başlangıcı ile birlikte ve sonuç lokasit 1-2 geldi ve tabiki de bakteri bulunamayarak. İşte bunu anlatmaya çalışıyorum ama kesinlikle eminim ki prostatım da sıkıntı var çoğu semptom var ztn
Ya bi ara onu denedim ama 1 hafta falan denedim daha çok denemem lazım galiba ancak ben semptomları bayağı yaşıyorum bildiğin geceleri sık wcye gitme göbek altı yanmalar testis ile makat arası ağrılar var sadece kaslarla alakalı sıkıntı oradaki sinirlere bası yapıp böyle sıkıntı yaratıyorsa doğrudur. İdrar yolu enfeksiyonu bile yaşamamış bir insanın lökasiti ve bakterisi çıkmıyorsa kaslarda sıkıntı olduğunu mantıklı buluyorum ama bir yandan da bu kadar ağrı ve semptomun olmasını da mantıksız buluyorum.
Kanka deneme izmir yeditepede pelvik taban arastirma hastahanesi varmis galiba ya da istanbul kartal da bir hastahane varmis formda arat bulursun gidebiliyorsan buralara git
Diren12

Mesaj gönderen Diren12 »

mokoko yazdı:
Diren12 yazdı:
mokoko yazdı: Hüseyin secginde prostat masajindan sonra düzen laba idrar örneği verdim hemde orta idrar değil direk masajı yaptırır yaptırmaz ilk idrarımın başlangıcı ile birlikte ve sonuç lokasit 1-2 geldi ve tabiki de bakteri bulunamayarak. İşte bunu anlatmaya çalışıyorum ama kesinlikle eminim ki prostatım da sıkıntı var çoğu semptom var ztn
Kardeşim bir sure formda denilenlere uymaya calis marshdowun yazdigi son yaziya bak unu şekeri kes bak ben fitnessla ugrasiyorum cici bebe yemeye basladim 2 gundur yiyorum. Kilo almak icin uzun zamandir peniste geri cekilme yoktu bu gece eski semptomlari tekrar yaşamaya basladim bagirsaklarla alakali olabilir. Formdakilere uymaya calis spor yap bakalim belki iyilestiemez ama semptomlarini azaltir