Testis ağrısı

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
Icedive26
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Testis ağrısı

Mesaj gönderen Icedive26 »

Arkadaşlar testis ağrısı kasığa bacağa vuran ağrı var.
Mastürbasyon sonrası oluyor. Oturma ile oluyor.
Sinir ya da kas ile alakalı birşey olabilir mi?
not: önerilerim ya da yorumlarım hastalıkla ilgili deneyimlerime ait kendi görüşlerimi temsil eder. Ben sadece sizler gibi bir hastayım. lütfen mutlaka en basit bir supplementi dahi doktorunuza danışarak kullanınız. ya da riski kendiniz alınız.
duman64
Hastalık Başlangıç Yılı: 2008

Re: Testis ağrısı

Mesaj gönderen duman64 »

Icedive26 yazdı:Arkadaşlar testis ağrısı kasığa bacağa vuran ağrı var.
Mastürbasyon sonrası oluyor. Oturma ile oluyor.
Sinir ya da kas ile alakalı birşey olabilir mi?
Yok kardeşim. Prostatit yapıyor. Makata, testislere, penise., perineye sırayla vuruyor. Bazı arkadaşlarda bacağa, bele, göbek altına vuruyor.
Dün benim makata vururken bugün testislere vurdu.ptostattaki şişlik inmeyince ve enfeksiyon temizlenmyince geçmesi zor.o da bir türlü ne iniyor ne de temizleniyor. Tam bir baş belası. Allah hepimizin yardımcısı olsun.
Hergele
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Mesaj gönderen Hergele »

Ben 2 aya yakın sol testis ağrısı çektim. Kendiliğinden geçti.
Doktor değilim yazdıklarım kişisel tecrübeler ve araştırmalarım sonucu öğrendiklerimdir şifa dilerim.
duman64

Mesaj gönderen duman64 »

Hergele yazdı:Ben 2 aya yakın sol testis ağrısı çektim. Kendiliğinden geçti.
Sende şu an ağrı yok mu hocam?
Hergele

Mesaj gönderen Hergele »

duman64 yazdı:
Ağrı hiç yok hocam geçen hafta sağ testis bir iki gün hafifi ağrıdı geçti. Makat tarafına kramp tarzı ağrılar giriyor onlar da çok nadir .
Doktor değilim yazdıklarım kişisel tecrübeler ve araştırmalarım sonucu öğrendiklerimdir şifa dilerim.
duman64

Mesaj gönderen duman64 »

Hergele yazdı:
duman64 yazdı:
Ağrı hiç yok hocam geçen hafta sağ testis bir iki gün hafifi ağrıdı geçti. Makat tarafına kramp tarzı ağrılar giriyor onlar

Prostatta hiç ağrı hissetmiyorsun değil mi? Benim ağrı olmadığı zamanlarda bile o bölgede yürürken otururken bir şey hissediyorum. Ben burdayım diyor.cogunlukla makata, bazen testislere çok nadir de perineye vuruyor. Perinedeki sanki sizi gibi. Ağrı olmadığı için şanslısınız. Inşallah digerleride geçer.

Ampisilin bulabildin mi?
Hergele

Mesaj gönderen Hergele »

duman64 yazdı:
Hergele yazdı:
duman64 yazdı:
Ağrı hiç yok hocam geçen hafta sağ testis bir iki gün hafifi ağrıdı geçti. Makat tarafına kramp tarzı ağrılar giriyor onlar

Prostatta hiç ağrı hissetmiyorsun değil mi? Benim ağrı olmadığı zamanlarda bile o bölgede yürürken otururken bir şey hissediyorum. Ben burdayım diyor.cogunlukla makata, bazen testislere çok nadir de perineye vuruyor. Perinedeki sanki sizi gibi. Ağrı olmadığı için şanslısınız. Inşallah digerleride geçer.

Ampisilin bulabildin mi?
Hocam bir ara ağrım oldu ama cılız ağrılardı elektriklenme gibi ağrılarım oldu genelde bir ara bir hafta on gün pelvik ağrım oldu. Testis ağrısı çektim o fenaydı 2 aya yakın sürdü. Damlama filan önemsemiyorum antibiyotik kullanırken sık idrarım oluyor nedenini bilmiyorum antibiyotik bitince geçiyor. Tek problemim isteksizlik yaş itibariyle çok can sıkıcı bir de uzun bir ilişkim olunca yıpratıyor. Alfasilin üretilmiyormuş ampisilin buldum sulcid tablet yazdı yarından başlayacağım. Umarım iyileşiriz.
duman64

Mesaj gönderen duman64 »

Hergele yazdı:
duman64 yazdı:
Hergele yazdı:

Ampisilin bulabildin mi?
Hocam bir ara ağrım oldu ama cılız ağrılardı elektriklenme gibi ağrılarım oldu genelde bir ara bir hafta on gün pelvik ağrım oldu. Testis ağrısı çektim o fenaydı 2 aya yakın sürdü. Damlama filan önemsemiyorum antibiyotik kullanırken sık idrarım oluyor nedenini bilmiyorum antibiyotik bitince geçiyor. Tek problemim isteksizlik yaş itibariyle çok can sıkıcı bir de uzun bir ilişkim olunca yıpratıyor. Alfasilin üretilmiyormuş ampisilin buldum sulcid tablet yazdı yarından başlayacağım. Umarım iyileşiriz.
Son bir şey daha sormak istiyorum. Sende son kültürde üreyen bir bakteri bende de üredi. Inşallah bulaştır diyorum. Benim de senin gibi cinsel öykü yok. Peki sen masaj yaptırdığımda doktor herhangi bir şişlik olup olmadığını söyledi mı?
Bu isteksizlik nasıl geçicek. Çok kötü bi :?: bir şey. Bununla mı yoksa psikolojik mı anlamadım. Her semptomu can sıkıcı.
Senin tedavini takip ediyorum. Bana da bactrim verdi ama şu ana kadar bir etkisi yok gibi. Daha önce ZIMAKS geçirmişti.
Inşallah kısa zamanda iyilesiriz hocam.
Hergele

Mesaj gönderen Hergele »

duman64 yazdı:
Hergele yazdı:
duman64 yazdı:

Ampisilin bulabildin mi?
Son bir şey daha sormak istiyorum. Sende son kültürde üreyen bir bakteri bende de üredi. Inşallah bulaştır diyorum. Benim de senin gibi cinsel öykü yok. Peki sen masaj yaptırdığımda doktor herhangi bir şişlik olup olmadığını söyledi mı?
Bu isteksizlik nasıl geçicek. Çok kötü bi :?: bir şey. Bununla mı yoksa psikolojik mı anlamadım. Her semptomu can sıkıcı.
Senin tedavini takip ediyorum. Bana da bactrim verdi ama şu ana kadar bir etkisi yok gibi. Daha önce ZIMAKS geçirmişti.
Inşallah kısa zamanda iyilesiriz hocam.
Hocam önceden 2 tip staph çıkmıştı şimdi bir staph tekrar çıktı antibiyogram yaptım aynı bakteri hatta tedaviye direnç kazanmış. Bir de enterokok çıktı şaşırdım umarım bulaştır. Benim 2 3 ve yer yer lökosit kümesi varmış . Hocam psikolojik filan değil sinirlere bası yapıyor prostat çünkü bir ara düzelir gibi olmuştu keyfim de iyiydi geçiyor sanıyordum birkaç gün sonra bir anda gitti tekrar.
İlker hoca prostatın yumuşamış dedi ama sorunlar aynen devam ediyor.