Tiflis

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
ist86

Re: Tiflis

Mesaj gönderen ist86 »

Dibteyim yazdı:Daha önce birkaç başlık açmıştım. 3 ay kadar oldu foruma girmeyeli. Bilgi amaçlı yazıyorum, staf ve enterik vardı.zafere ve başka drlara gittim bir ise yaramadi en büyük sikayet ereksiyon. Sikim kalkmıyor demistim bazı üyeler beni linç etti herneyse. 1.5 ay önce kemdi arabamla tiflise gittim. Orada masaj ve usg yapıldı pcr da Entrekok staf uroplzma mikoplazm, psodomas ve e.coli. cıktı kulturdede aynısı cıktı. 2 gurup standart taj aldım. Ve bir kaç şey daha. Uro miko için duyarlı azitromisin avdmox ve birde iğne verdu dr. Ilgili bir yerdi pek çok türk hastaları varmış. Faj ile 3. Günde topaelmaya başladım son kültürde entrkk iyice azalmış olmesi 7 yada 8 ayı bulurmuş son pcr da ise e.coli psodonoma ve staf çıkmadı. Durum bu lütfen beni linç edenler ve sikim kalkmıyor dedigimde asaliyanlar yazmasın. Çok iyiyim Entrekok giderse kurtulacam galinb
:)))) geçmiş olsun
Hk12
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen Hk12 »

Dibteyim yazdı:Daha önce birkaç başlık açmıştım. 3 ay kadar oldu foruma girmeyeli. Bilgi amaçlı yazıyorum, staf ve enterik vardı.zafere ve başka drlara gittim bir ise yaramadi en büyük sikayet ereksiyon. Sikim kalkmıyor demistim bazı üyeler beni linç etti herneyse. 1.5 ay önce kemdi arabamla tiflise gittim. Orada masaj ve usg yapıldı pcr da Entrekok staf uroplzma mikoplazm, psodomas ve e.coli. cıktı kulturdede aynısı cıktı. 2 gurup standart taj aldım. Ve bir kaç şey daha. Uro miko için duyarlı azitromisin avdmox ve birde iğne verdu dr. Ilgili bir yerdi pek çok türk hastaları varmış. Faj ile 3. Günde topaelmaya başladım son kültürde entrkk iyice azalmış olmesi 7 yada 8 ayı bulurmuş son pcr da ise e.coli psodonoma ve staf çıkmadı. Durum bu lütfen beni linç edenler ve sikim kalkmıyor dedigimde asaliyanlar yazmasın. Çok iyiyim Entrekok giderse kurtulacam galinb
Hocam geçmiş olsun bir şeyi merak ediyorum. Trde yaptırdığın prostat sıvısı kültüründe bişe üredi mi? Yoksa orda lablar mı daha iyi sence fark nedir
Hk12
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen Hk12 »

Birde bu enterekok ve stap dediğin sadece pcr da mı çıkıyor
esanjor01
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen esanjor01 »

UNKAPANI yazdı:evet kardes bizim sikte kalkmiyor dipteyim kardes bizde yardimci olur musun turkiyede bana psikolojik dediler 6 yıldır aynı artık biraktim bizde tiflis yolu gözüküyor
Psikolojik falan degil dostum maalesef , doktor cozum bulamayinca gerek bilgisizliginden gerekse elinde yapacak bisey olmadiginda bunu soyler ve konudan kendini artik izole eder ..Kucagina birkilmis el bombasi ile kala kalairsin ...
esanjor01

Hk12 yazdı:Birde bu enterekok ve stap dediğin sadece pcr da mı çıkıyor
Hayir, sadece PSR da degil ,kulturde de cikiyor ...Ikisi birlikte calisilirsa daha iyi olur bahsedilen yerde eliava enstutusinde her ikisindede calisyorlar ...
esanjor01

Valeri yazdı:
Dibteyim yazdı:
UNKAPANI yazdı:evet kardes bizim sikte kalkmiyor dipteyim kardes bizde yardimci olur musun turkiyede bana psikolojik dediler 6 yıldır aynı artık biraktim bizde tiflis yolu gözüküyor
Benim tedavimin bitmesine 1.5 ay var sonra nasıl olur bilemem gel8smeleri yazarım bende kal8ci bir etki olursa g8dersin zaten corona var diye gidip gelmez ayrı b8r dert bir sürü prosedür var.
Toplam tedavi ne kadar sürüyor ki
duruma gore hangi bakteriye sahip olduguna gore standart mi ozel fajmi aldigina gore birlikte kombine edecekmisin etmiyecekmisin gibi varyantlara gore degiskenlik gosterir .. Faj terapisi 2 hafta alirsin sonra iki hafta dinlendirisin sonra tekrardan devam edersin ... 3 ay kadar surebilir .. Sonra sonuca gore ikici kure girersin 3. kure girersin aylar aylarr alir .para , para para para . sonucta bakarsin ki .....
esanjor01

UNKAPANI yazdı:
Dibteyim yazdı:
Benim tedavimin bitmesine 1.5 ay var sonra nasıl olur bilemem gel8smeleri yazarım bende kal8ci bir etki olursa g8dersin zaten corona var diye gidip gelmez ayrı b8r dert bir sürü prosedür var.
kardrsim benim durum karışık bi kac soru sormak için seni arasam olur mu yada sen arasan beni
neyi ogremek istiyorsun Unkapani kardesim ben yardimci olayim ..seninle de semptomlarimiz ayni ...
esanjor01

darkblues yazdı:
Pro2020 yazdı:
Mete6 yazdı:
Valla benimde tanidigim 2-3 kisi var, surekli degisik degisik kizlarla beraber oluyorlar, hatta birisi var sabah basliyor tinder denen uygulamadan aksamina eşleşiyor birileriyle beraber oluyor. Adam artik kendine prensip edinmis bir yaptigiyla birdaha yapmiyor neredeyse. Ama onlarda birsey yok (olmasinda tabi). Ya bu hastaligi kapip herkes kendin dunyasinda yasiyor, ya da bazilarina birsey olmuyor, ya da bu hastaligin bahanesi cinsellik ama altinda baska birsey yatiyor. Dipsiz bir kuyu..
Benim onlarca arkadaşlarımda hergün korunmasiz baskalariyla iliskiye giriyorlar hatta aynı kondomu bile kullanmaışlar hicbirseyleri yok prostatit olma ihtimali çok dusuk bir durum yüzde 2 veya 5 oranında genelde idrar yolu enfeksiyonu bel soguklu olunur prostata geçmez artı prostat normalde üriner sistemi korur antibakteriyel etkisi varmış bir yazida okumustum
Ben niye oldum o zaman korunmalı yaptığım halde(eleştiri için değil sadece işin mantığını anlamaya çalışıyorum) Prostatit miyim değilmiyim ondanda hala emin değilim doğrusu. Lökosit iki üç Pcr da Candida harici hepsi negatif...
İDRARDAN SONRA damlama ve penis içerisinde yanma demeyimde bir huzursuzluk hissi bazende ağrı oluyor. Bazende bacaklarda hafif ağrılar oluyor.Son idrar tahlilimde idrarda kristaller göründü yazıyordu. Doktor kum döküyorsun dedi. Acaba bununla İlgili midir?
Korunmali yapsanada , kacirdigin bir konu olabliyor , oda kondomu ciakrirken ki durum veya dogu kondom secilmemesi . Sex esnasinda penis kokunde partnerin vagina salgisi toplaniyor ..Kondomu cikarirken dikkat edilmediginde surtunmeyle bu sivi penis basina degiyor ve bakteri uretraya tasinabiliyor , kendini korumak anlaminda taktigin kondom da bu sekidle bosa gitmis olabiliyor .veya kondom delinmis yirtilmista olabilir .Fark etemissindir Kondom olcusu yanlis secilirse kondom penise tam oturmaz dip kismindan vagina sivisi kondom icine sizip penis basina yuruyebilir ....Kondom cok dar olursada yirtilabilir ..

Sonuc itibabari ile kondomu takmaktan ziyade cikarmakta cok onemli ... Bunlar basima geldigi icin soyluyorum ..
esanjor01

Dibteyim yazdı:
Hergele yazdı:

Hocam umarım tamamiyle atlatırsın. Ücret ne kadar tuttu şimdiye kadar ? İsteksizlik var mıydı geçti mi ? Tiflisteki kliniğin ismini öğrenebilir miyiz?
Teşekkürler libido ve ereksiyon 3 gün geri geldi. Belkide psikolojiktir.
psikolojik degil , fajdan da degil , o kadar hizli etki etmez .zaten etmiyorda .. Kullanilan duyarli antibiyotik tendir .. Faji uretradan alirsan etkinligi artabilir fakat sondaj hortumu ile alrsan enfeksiyon kapma sansin olabilir ...
purology
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen purology »

Mete6 yazdı:
Dibteyim yazdı:
darkblues yazdı:
İnsanın başına böyle bir hastalık gelirde hala nasıl kavaşelere gider anlamıyorum.Şahsım adına ben bir daha semtinden geçmem.Ben bu durumumu Allahtan gelen bir uyarı olarak algılıyorum ve tövbe ettim.Bundan sonrası için ya helal eş yada elizabeth devam..
Ben korunuyorum. Orda kaldığım sürede haftada bir düzenli sex olsun diye otele geliyordu durum bu. Ben bu hastalıkta olanların yüzde 70 inde cinsellik geçmişi olduğunu düşünüyorum artık. Aynı zamanda çok arkadaşım var arkalı önlü çalışıyor onlar neden prostatit değil bunu biri acklasn.
Valla benimde tanidigim 2-3 kisi var, surekli degisik degisik kizlarla beraber oluyorlar, hatta birisi var sabah basliyor tinder denen uygulamadan aksamina eşleşiyor birileriyle beraber oluyor. Adam artik kendine prensip edinmis bir yaptigiyla birdaha yapmiyor neredeyse. Ama onlarda birsey yok (olmasinda tabi). Ya bu hastaligi kapip herkes kendin dunyasinda yasiyor, ya da bazilarina birsey olmuyor, ya da bu hastaligin bahanesi cinsellik ama altinda baska birsey yatiyor. Dipsiz bir kuyu..

Cunku olay Buyuk ihtimalle tamamen sinir yapisi ve bagirsak uzerinde Bir yerde. Bu ikilinin bu hastalikla yuzde 1500 payi var.
Valeri
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen Valeri »

esanjor01 yazdı:
Valeri yazdı:
Dibteyim yazdı: Benim tedavimin bitmesine 1.5 ay var sonra nasıl olur bilemem gel8smeleri yazarım bende kal8ci bir etki olursa g8dersin zaten corona var diye gidip gelmez ayrı b8r dert bir sürü prosedür var.
Toplam tedavi ne kadar sürüyor ki
duruma gore hangi bakteriye sahip olduguna gore standart mi ozel fajmi aldigina gore birlikte kombine edecekmisin etmiyecekmisin gibi varyantlara gore degiskenlik gosterir .. Faj terapisi 2 hafta alirsin sonra iki hafta dinlendirisin sonra tekrardan devam edersin ... 3 ay kadar surebilir .. Sonra sonuca gore ikici kure girersin 3. kure girersin aylar aylarr alir .para , para para para . sonucta bakarsin ki .....
Çalışmaya yurt dışına çıkacağım işyerinden max 1 ay izin alabilirim, dediğiniz gibi 2-3 ay sürecek ise o durum biraz problem olur
Hergele
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Mesaj gönderen Hergele »

Dibteyim yazdı:Nadir lökosit görüldü bakteri üremedi. Son kültür de
Sen ne durumdasın hocam semptom kaldı mı ?
Doktor değilim yazdıklarım kişisel tecrübeler ve araştırmalarım sonucu öğrendiklerimdir şifa dilerim.
Hergele

Mesaj gönderen Hergele »

Hafifse hiç önemli değil hocam zamanla toparlar umarım. Bende tekrar kültür yaptırdım enterokok ve staph üredi staph önce de vardı enterokok ilk oldu .
Doktor değilim yazdıklarım kişisel tecrübeler ve araştırmalarım sonucu öğrendiklerimdir şifa dilerim.
esanjor01

Valeri yazdı:
esanjor01 yazdı:
Valeri yazdı: Toplam tedavi ne kadar sürüyor ki
Çalışmaya yurt dışına çıkacağım işyerinden max 1 ay izin alabilirim, dediğiniz gibi 2-3 ay sürecek ise o durum biraz problem olur
Iki varyant var , ya orada kalirsin , yede evde devam edebilirsin ...Orada kalmak cok maliyetli ona gerek yok ..Orada kalmanin orada tedavi olmanin tek farki , adam faji uretradan iceriye siringa ile basiyor .. Ayni islemi turkiyede doktorada yaptirabilirsin .. Siringa ya faji cekecek ve basacak iceri ..
Geri kalan kismi zaten kendin iciyorsun sana belirtilen sure ve zaman araliklarinda , verilen fitilide uyguluyorsun .. .. Ben arkadasin iyi olduguna sevindim .. Ben ve diger alan arkadaslarda hic boyle bir etki gormedik isin dogrusu ...
Valeri
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen Valeri »

esanjor01 yazdı:
Valeri yazdı:
esanjor01 yazdı:
Iki varyant var , ya orada kalirsin , yede evde devam edebilirsin ...Orada kalmak cok maliyetli ona gerek yok ..Orada kalmanin orada tedavi olmanin tek farki , adam faji uretradan iceriye siringa ile basiyor .. Ayni islemi turkiyede doktorada yaptirabilirsin .. Siringa ya faji cekecek ve basacak iceri ..
Geri kalan kismi zaten kendin iciyorsun sana belirtilen sure ve zaman araliklarinda , verilen fitilide uyguluyorsun .. .. Ben arkadasin iyi olduguna sevindim .. Ben ve diger alan arkadaslarda hic boyle bir etki gormedik isin dogrusu ...
Sorun da burada ya kesin çözüm değil. 4 bin 5 bin Euro para vereceğim ve sonuç alamayacaksam ne anlamı var.. belki sadece bakteri tespiti için gidebilirim
deniz2006
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen deniz2006 »

Hocam merhaba! Geçmiş olsun öncelikle. Ben Tiflise çok yakınım tr de bir çok hocaya gittim Ama sonuç aynı. Bana Tifliste gittiğin yerin adresini verebilirmisin?
pelkas

Mesaj gönderen pelkas »

Dibteyim yazdı:Unutmadan hastanede eswt gibi birşey ve belden ısıtıcı yada mikrodalga gibi birşey veriyorlar. Belkide cinselliği bunlar düzeltti. Belkide bakterilerin hiç biri yoktur para almak için yapmislardur ana düzenli boşalma için t8flisin kızları faydalı oluyor. 200 lira gecelik.
200 lira iyimiş azizim. Saatlik mi?
Gecelik fiyat ne kadar?
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

Dibteyim yazdı:Güncelleme yapayım. Bu hafta lökosit saydıramadım çünkü covid oldum. Sikayetlerim fena değil, libido da git gel devam ediyor.
Gecmis olsun kardesim...bende gecirdim covidi cok nalet bir hastalik. Libido aklina bile gelmiyor insanin o surecte. Aman dikkat edin bulastirmamaya bakin.
Pablos

Mesaj gönderen Pablos »

Dibteyim yazdı:
kadir yazdı:
Dibteyim yazdı:Güncelleme yapayım. Bu hafta lökosit saydıramadım çünkü covid oldum. Sikayetlerim fena değil, libido da git gel devam ediyor.
Gecmis olsun kardesim...bende gecirdim covidi cok nalet bir hastalik. Libido aklina bile gelmiyor insanin o surecte. Aman dikkat edin bulastirmamaya bakin.
Çok teşekkür ederim kadir abi. Bende bunu tahmin edemezdim normal grip sandım merak ettiğim için test oldu pozitif cıktı ama iyiyim. Vrdikleri ilaçları kullanmiyirum. Bu arada kötü bir haberim var artık fajlar işe yaramiyor gibi düşünüyorum. Biraz ilerleme oldu ama sanki tam olarak işe yaramiyor. Belkide beklentim çok yüksek buna şükür diyorum.
Hepsini kullan bence fajların
Pablos

Mesaj gönderen Pablos »

Dibteyim yazdı:
Pablos yazdı:
Dibteyim yazdı: Çok teşekkür ederim kadir abi. Bende bunu tahmin edemezdim normal grip sandım merak ettiğim için test oldu pozitif cıktı ama iyiyim. Vrdikleri ilaçları kullanmiyirum. Bu arada kötü bir haberim var artık fajlar işe yaramiyor gibi düşünüyorum. Biraz ilerleme oldu ama sanki tam olarak işe yaramiyor. Belkide beklentim çok yüksek buna şükür diyorum.
Hepsini kullan bence fajların
Ben hepsini kullanacam zaten. Allah var ise yaramadı diyemem ama sanki biraz düşüş var gibi, birşeyler eksik ama ne olduğunu bilmiyorum. Daha önce cinsellik ölmüştü o geri geldi vu bile gelişme benim için. Ana tek kür yetmeyevek gibi. Bu paraya değer mi onu bilemem belkide değer sonuçta sıfır ereksiyon iken yüzde 90 üzeri artık.beni asıl düşündüren tekrar nasıl giderim bir çok formalite var pandemi olmasa çok kolay.
İdrarda problem varmıydı düzelme oldu mu , hangi semptomlar kaldı
Hergele

Mesaj gönderen Hergele »

Dibteyim yazdı:
Pablos yazdı:
Dibteyim yazdı: Ben hepsini kullanacam zaten. Allah var ise yaramadı diyemem ama sanki biraz düşüş var gibi, birşeyler eksik ama ne olduğunu bilmiyorum. Daha önce cinsellik ölmüştü o geri geldi vu bile gelişme benim için. Ana tek kür yetmeyevek gibi. Bu paraya değer mi onu bilemem belkide değer sonuçta sıfır ereksiyon iken yüzde 90 üzeri artık.beni asıl düşündüren tekrar nasıl giderim bir çok formalite var pandemi olmasa çok kolay.
İdrarda problem varmıydı düzelme oldu mu , hangi semptomlar kaldı
Benim cinsellil problemin vardı. Guncelleme yapayım libido iyi diyebilirim.erekdiyon büyük oranda düzeldi fajlarin bitmesine 10 gün var pazartesi tiflise tekrar gidiyorum kontrol ve testler sonrası yeniden bilgi vererim. Umarım hepiniz iyi olursunuz ben toparladım.
Hocam çok sevindim daim olsun inşallah. Teşekkürler bilgi verdiğin için. Bi ara klinik ismi de yazarsan seviniriz selametle .
Hergele

Mesaj gönderen Hergele »

Dibteyim yazdı:Örnekleri verdim sonuçlar 10 gün sonra çıkacak.
Kültür dışında bir şey verdiniz mi hocam ?
Hergele

Mesaj gönderen Hergele »

Dibteyim yazdı:Merak ettiğim birşey var 15 gün önce anti bıraktım.3 gün önce faj bitti kulture etkisi olurmu. Toplam 2 ay kadar anti sadece 5 gn ara verfm. Kadir abi ve diğer arkadaşlar bilen var mi
Hocam anti için 15 gün yeterli ama faj işi bozabilir emin değilim. Son durumunuz nedir ?
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

Dibteyim yazdı:Merak ettiğim birşey var 15 gün önce anti bıraktım.3 gün önce faj bitti kulture etkisi olurmu. Toplam 2 ay kadar anti sadece 5 gn ara verfm. Kadir abi ve diğer arkadaşlar bilen var mi
Kültur yapacaksaniz, antbiotik yada faj fark etmez... bunlarin kullanimi bittikten 15-20 gun sonra yaptirirsaniz daha iyi ureme olur.
Hergele

Mesaj gönderen Hergele »

Dibteyim yazdı:
Hergele yazdı:
Hocam anti için 15 gün yeterli ama faj işi bozabilir emin değilim. Son durumunuz nedir ?
Kusura bakma bu arakar kafam prk yerinde değil. Bir ümit çıktım gelfm buralara.son durum fena değil, ereksiyon iyi ama eskisi gibi degl yane onceleri gevede 3 yada 4 kez olurdu. Aryik 2.yi canım istemiyor. Ilk baslarda kirtulabilcegimi sanıyordum ama galiba hiç birsey eskidi givi olmayacak. Sen nasilsin
Aynı hocam isteksizlik ereksiyon sorunu devam ediyor. İdrar sonu damlatma da var. Ama cinsel sorunlar yüzünden kafayı yiyeceğim. Üstelik gün geçtikçe kötüye gidiyor. Çözemedim.