Sağ lobun bacak ile kesiştiği yerde ağri

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
insirah13
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Sağ lobun bacak ile kesiştiği yerde ağri

Mesaj gönderen insirah13 »

Merhaba. 1.5 yildir prostatit hastasiyim. Sık idrar dısında semptomum yoktu. O da gecmisti. Ssdece cinsel sorunlarla ki prostatit oncesi de vardı onlarla ugrasiyordum. Yalniz son 4 5 gundur bosalmadan bi 10 dakika sonra falan sag lob ile bacagin kesistigi bolgeye agri giriyor. Boyle titresimli bi agri aniden giriyor cikiyor. Katlanilmayacaj bir sey degil ama kesinlikle hayat kalitemi dusuruyor. Basri hoca sivi getiremedigi icin kultur yapamamistim ama zafer hocanin daga once ise yarayan kombinlerini saklamistim. Hemen 6 iesefe basladim dun. Sonra da klindan kullanacagim bir kutu. 3 gundur 8 gibi masturbasyon yapiyorum 12ye kadar agrisi suruyor sabah bir sey yok. Daha once dedigim gibi hic agri olmamisti. Bu bolgede agri yasayan var mi? Oneriniz var mi? Agri makatin icinde degil kenarinda bacaga dogru hissediyorum. Bi de bele agri yapiyor. Bu bel agrisi prostatin ilk zamaninda da olmustu ama kalca ilk defa oluyor ve kesinlikle daha yogun. Onerilerinizi bekliyorum tam defteri kapadik derken yine basliyoruz diye korkuyorum.
duman64
Hastalık Başlangıç Yılı: 2008

Re: Sağ lobun bacak ile kesiştiği yerde ağri

Mesaj gönderen duman64 »

insirah13 yazdı:Merhaba. 1.5 yildir prostatit hastasiyim. Sık idrar dısında semptomum yoktu. O da gecmisti. Ssdece cinsel sorunlarla ki prostatit oncesi de vardı onlarla ugrasiyordum. Yalniz son 4 5 gundur bosalmadan bi 10 dakika sonra falan sag lob ile bacagin kesistigi bolgeye agri giriyor. Boyle titresimli bi agri aniden giriyor cikiyor. Katlanilmayacaj bir sey degil ama kesinlikle hayat kalitemi dusuruyor. Basri hoca sivi getiremedigi icin kultur yapamamistim ama zafer hocanin daga once ise yarayan kombinlerini saklamistim. Hemen 6 iesefe basladim dun. Sonra da klindan kullanacagim bir kutu. 3 gundur 8 gibi masturbasyon yapiyorum 12ye kadar agrisi suruyor sabah bir sey yok. Daha once dedigim gibi hic agri olmamisti. Bu bolgede agri yasayan var mi? Oneriniz var mi? Agri makatin icinde degil kenarinda bacaga dogru hissediyorum. Bi de bele agri yapiyor. Bu bel agrisi prostatin ilk zamaninda da olmustu ama kalca ilk defa oluyor ve kesinlikle daha yogun. Onerilerinizi bekliyorum tam defteri kapadik derken yine basliyoruz diye korkuyorum.
Bende de var kalçaların alt bölgesinde. Ama seninki farklı
Bu ağrı herkeste farklı bir yere vuruyor.12ye kadar geçmesi iyi.Bence biraz masta ara ver ve dene.zaten deneme yanılma yöntemiyle tedavi oluyoruz.
insirah13
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen insirah13 »

duman64 yazdı:
insirah13 yazdı:Merhaba. 1.5 yildir prostatit hastasiyim. Sık idrar dısında semptomum yoktu. O da gecmisti. Ssdece cinsel sorunlarla ki prostatit oncesi de vardı onlarla ugrasiyordum. Yalniz son 4 5 gundur bosalmadan bi 10 dakika sonra falan sag lob ile bacagin kesistigi bolgeye agri giriyor. Boyle titresimli bi agri aniden giriyor cikiyor. Katlanilmayacaj bir sey degil ama kesinlikle hayat kalitemi dusuruyor. Basri hoca sivi getiremedigi icin kultur yapamamistim ama zafer hocanin daga once ise yarayan kombinlerini saklamistim. Hemen 6 iesefe basladim dun. Sonra da klindan kullanacagim bir kutu. 3 gundur 8 gibi masturbasyon yapiyorum 12ye kadar agrisi suruyor sabah bir sey yok. Daha once dedigim gibi hic agri olmamisti. Bu bolgede agri yasayan var mi? Oneriniz var mi? Agri makatin icinde degil kenarinda bacaga dogru hissediyorum. Bi de bele agri yapiyor. Bu bel agrisi prostatin ilk zamaninda da olmustu ama kalca ilk defa oluyor ve kesinlikle daha yogun. Onerilerinizi bekliyorum tam defteri kapadik derken yine basliyoruz diye korkuyorum.
Bu ağrı herkeste farklı bir yere vuruyor.12ye kadar geçmesi iyi.Bence biraz masta ara ver ve dene.zaten deneme yanılma yöntemiyle tedavi oluyoruz.

Evet abi biliyorum seninkini, gecmis olsun sana da. Okulum cok zorlu ve yogun. Bir de bu agriyla ugrasinca zora girdim cok.

Masturbasyona ara vericem. Seyi merak ediyorum. Iesef daha once ise yaramisti yani lokosit dusmustu. 6 aydir anti kullanmiyorum zaten. Dustugu icin direncli degil diyebiliriz degil mi?

Burdan da agri yok diye tedavisine devam etmeyen kardeslerime abilerime seslenmis olayım, ne olursa olsun tedaviyi aksatmayın.
duman64
Hastalık Başlangıç Yılı: 2008

Mesaj gönderen duman64 »

insirah13 yazdı:
duman64 yazdı:

Evet abi biliyorum seninkini, gecmis olsun sana da. Okulum cok zorlu ve yogun. Bir de bu agriyla ugrasinca zora girdim cok.

Masturbasyona ara vericem. Seyi merak ediyorum. Iesef daha once ise yaramisti yani lokosit dusmustu. 6 aydir anti kullanmiyorum zaten. Dustugu icin direncli degil diyebiliriz degil mi?

Burdan da agri yok diye tedavisine devam etmeyen kardeslerime abilerime seslenmis olayım, ne olursa olsun tedaviyi aksatmayın.
Diyebiliriz ama bu lökosit bazen tekrar çıkabiliyor. 6 aydır lökosit kontrolü yaptırmadım mı?Benim de bazı yanma gibi bazı semptomlar geçmişti. Ama 2 ay sonra tekrar yanma olunca lökosit yükseldiğini gördüm. Tekrar aynı ilacı kullanınca düştü ve rahatsızlık geçti. Sen de böyle yapabilirsin.