Bazen iyi bazen kötü

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
Exodia
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Bazen iyi bazen kötü

Mesaj gönderen Exodia »

Merhaba arkadaşlar. 25 yaşındayım yaklaşık 1-2 aydır sorunlarım var. Değişik şehirdelerde farklı doktorlara gittim zaten prostatit teşhisi koyulalı çok olmadı. İlk doktorlar siklemedi iyisin bir şeyin yok dedi falan biliyorsunuz klasik. Şikayetlerim pelvik ağrı, idrar sıkışınca artan ağrı, idrar yaparken ağrı, bacaklarda halsizlik gibi. İzmirde geçenlerde doktora gittim ve masajla sıvı aldı yoğun iltihap olduğunu söyledi. Cefaks 500 2 kutu, biteral 1 kutu, etalford (antiinflamauar) verdi ilaçları kulandım 1 kutu cefaks kaldı ona devam ediyorum. Aklıma takılan mesela bir gün hiç hasta değilim gibi her şey güzel 1-2 gün geçiyor yataktan kalkamıyorum ağrı,soğuk terleme, halsizlik vs ve bu modumu çok düşürüyor. Bu kadar fark olması normal mi bir şeyi yanlış mı yapıyorum? Sporcuyum, fitness ve basketbol oynuyorum spor yapmak kesinlikle fayda sağlıyor gibi. Ama bu bariz iniş çıkışlar neden olabilir. Beslenme + takviyeler + ilaçlar olarak devam ediyorum. Beslenmede veya başka konuda ekstra dikkat et dediğiniz şeyler var mıdır? İlaçlar bitince ne yapmalıyım sanki ilaçlar pek fayda etmedi gibi
Exodia

Re: Bazen iyi bazen kötü

Mesaj gönderen Exodia »

Meni kültüründe flora bakterisi üremesi normal midir?
Hergele

Mesaj gönderen Hergele »

Exodia yazdı:Meni kültüründe flora bakterisi üremesi normal midir?
Normal değil hocam. Kültür ile tespit edip antibiyogram ile tedavi almak lazım .
Doktor değilim yazdıklarım kişisel tecrübeler ve araştırmalarım sonucu öğrendiklerimdir şifa dilerim.
Exodia

Mesaj gönderen Exodia »

Hergele yazdı:
Exodia yazdı:Meni kültüründe flora bakterisi üremesi normal midir?
Normal değil hocam. Kültür ile tespit edip antibiyogram ile tedavi almak lazım .
Doktor hiç bir sorun yok normal dedi :/
Hergele

Mesaj gönderen Hergele »

İnanmayın hocam başka bir doktora daha sorun irdeleyin. Bir laba meni kültürü verin.
Doktor değilim yazdıklarım kişisel tecrübeler ve araştırmalarım sonucu öğrendiklerimdir şifa dilerim.
Exodia

Mesaj gönderen Exodia »

Hergele yazdı:İnanmayın hocam başka bir doktora daha sorun irdeleyin. Bir laba meni kültürü verin.
Teşekkürler
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

Exodia yazdı:Merhaba arkadaşlar. 25 yaşındayım yaklaşık 1-2 aydır sorunlarım var. Değişik şehirdelerde farklı doktorlara gittim zaten prostatit teşhisi koyulalı çok olmadı. İlk doktorlar siklemedi iyisin bir şeyin yok dedi falan biliyorsunuz klasik. Şikayetlerim pelvik ağrı, idrar sıkışınca artan ağrı, idrar yaparken ağrı, bacaklarda halsizlik gibi. İzmirde geçenlerde doktora gittim ve masajla sıvı aldı yoğun iltihap olduğunu söyledi. Cefaks 500 2 kutu, biteral 1 kutu, etalford (antiinflamauar) verdi ilaçları kulandım 1 kutu cefaks kaldı ona devam ediyorum. Aklıma takılan mesela bir gün hiç hasta değilim gibi her şey güzel 1-2 gün geçiyor yataktan kalkamıyorum ağrı,soğuk terleme, halsizlik vs ve bu modumu çok düşürüyor. Bu kadar fark olması normal mi bir şeyi yanlış mı yapıyorum? Sporcuyum, fitness ve basketbol oynuyorum spor yapmak kesinlikle fayda sağlıyor gibi. Ama bu bariz iniş çıkışlar neden olabilir. Beslenme + takviyeler + ilaçlar olarak devam ediyorum. Beslenmede veya başka konuda ekstra dikkat et dediğiniz şeyler var mıdır? İlaçlar bitince ne yapmalıyım sanki ilaçlar pek fayda etmedi gibi
Kardesim üslubuna dikkat edermisin.. küfürlü yorum yapmayin.
Exodia

Mesaj gönderen Exodia »

kadir yazdı:
Exodia yazdı:Merhaba arkadaşlar. 25 yaşındayım yaklaşık 1-2 aydır sorunlarım var. Değişik şehirdelerde farklı doktorlara gittim zaten prostatit teşhisi koyulalı çok olmadı. İlk doktorlar siklemedi iyisin bir şeyin yok dedi falan biliyorsunuz klasik. Şikayetlerim pelvik ağrı, idrar sıkışınca artan ağrı, idrar yaparken ağrı, bacaklarda halsizlik gibi. İzmirde geçenlerde doktora gittim ve masajla sıvı aldı yoğun iltihap olduğunu söyledi. Cefaks 500 2 kutu, biteral 1 kutu, etalford (antiinflamauar) verdi ilaçları kulandım 1 kutu cefaks kaldı ona devam ediyorum. Aklıma takılan mesela bir gün hiç hasta değilim gibi her şey güzel 1-2 gün geçiyor yataktan kalkamıyorum ağrı,soğuk terleme, halsizlik vs ve bu modumu çok düşürüyor. Bu kadar fark olması normal mi bir şeyi yanlış mı yapıyorum? Sporcuyum, fitness ve basketbol oynuyorum spor yapmak kesinlikle fayda sağlıyor gibi. Ama bu bariz iniş çıkışlar neden olabilir. Beslenme + takviyeler + ilaçlar olarak devam ediyorum. Beslenmede veya başka konuda ekstra dikkat et dediğiniz şeyler var mıdır? İlaçlar bitince ne yapmalıyım sanki ilaçlar pek fayda etmedi gibi
Kardesim üslubuna dikkat edermisin.. küfürlü yorum yapmayin.
Özür dilerim .. araya kaynamış