Prostatit miyim lütfen yardım

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
Skullan

Prostatit miyim lütfen yardım

Mesaj gönderen Skullan »

Arkadaşlar az önce keşfettim siteyi. Lütfen yorumlayın psikolojim bozulmak üzere :( 1 ay önce şüpheli ilişkimin ardından sarı renkli akıntım nedeniyle doktor 2 adet antibiyotik reçete etti. Kullandım ve rahatsızlığım geçti. Sonrasında kasık bölgemde ağrılar olmaya başladı, idrarımı yaptıktan sonra bitmemiş hissi vs oldu. Penisimden ara ara yapışkan saydam sümüksü bi şey geliyor (yanma vs yok). Tekrar doktora gittim ve idrar tahlili, kan tahlili ve idrar kültürü yapıldı her şey temiz çıktı. Ultrasonla prostat vs her şey normal dendi. Doktor bana senin psikolojik olarak takıntı hastalığın var mı dedi bütün her şeyin normal falan dedi ona ayar oldum. Ağrım olmasa gelmem herhalde. Ben de internetten baka baka kafaları yedim kendime prostatit teşhisi koydum sanırım.idrarımı yaparken yanma vs olmuyor sadece yaparken sanki biraz zorlanıyor gibiyim eskisine göre. En büyük problemim özellikle geceleri ve sabahları yatakta sancı çekiyorum uykular haram oldu :( intihar düşünceleri bile geçiyor aklımdan zaten psikolojisi zayıf biriyim .. sizin fikriniz nedir prostatit miyim testlerde görünmüyor olabilir mi bakteri teşekkürler arkadaşlar
Skullan

Re: Prostatit miyim lütfen yardım

Mesaj gönderen Skullan »

Mesela prostatit olan birine teşhis nasıl koyuluyor? Doktora o kadar belirti söyledim neden prostattan şüphelenip bakmadı. Prostatit olunca boyutu normal mi oluyor yoksa ödemli mi veya kişiye göre değişiyor mu?
Skullan

Mesaj gönderen Skullan »

İzmirdeyim ben ve nerede bu testleri yaptırabilirim ücretleri ne olur bilen varsa?
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

Skullan yazdı:İzmirdeyim ben ve nerede bu testleri yaptırabilirim ücretleri ne olur bilen varsa?
İzmirde Necmettin Çıkılli hoca var bir görüşun ..