Klamidya ve kronik prostatit

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
Belkide21
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Klamidya ve kronik prostatit

Mesaj gönderen Belkide21 »

Merhabalar sevgili arkadaşlar kadir abi çoğu yazını okudum Allah senden razı olsun saygılarımı sunuyorum. Ben 31 Ağustos 2019 tarihinden büyük bir cahillik yapıp korumasız olarak bir hayat kadını ile birlikte oldum ve aradan 3-4 saat geçtikten sonra uretra bölgesinde tatlı bir kaşıntı meydana geldi öyle tatlı ki mastürbasyon yapma isteğini de beraberinde getiriyor boşaldıkca daha zevk verir hale geliyordu üzerinden 24 saat geçtikten sonra bu tatlılık gitti yerini yanma ve ine batmalarina bıraktı hemen doktora gittim durumu anlattım internette binlerce yazı dünyam başıma yıkılmıştı doktor bana 2 adet desefin ine 1 mg ve zimaks 400 mg ilaç verdi kullandım yanma batma tam olmazsa bile geçti sonra sullu hissi kaldı aradan iki hafta geçti yurt dışı Moskova seyahatim vardı alanda iken uçağa binmeme 1 saat kala şiddetli yanma ve ine batması başladı bindim gittim Moskova'ya yanmalar devam ine batması devam ediyor 4 gün sonra sarı akıntı geldi orda özel bir kliniğe gittim test yaptım ve supriz klamidya çıktı ++++ plus derecede iltihap hemen apar topar geri geldim Türkiye'ye oradaki doktorlara gidebilme imkanım olmadı kendi doktoruma geldim böyle böyle dedim tekrar test yaptı herşey temiz çıktı klamidya var dedim tetradoxs 100 mg ve 3 tabletlik azitromisin tablet 500 mg verdi akıntı kesildi ama yanma batma devam ediyordu başka doktora gittim desefin ine verdi cipro verdi tabi tüm testler yine temiz ilaç bitiyor gidiyorum doktora veriyor antibiyotiği ama fayda sıfır o sıra bedelli askerlik gorevim vardı gittim askere cipro 500 mg var cebimde ilaç bitti revire çıkıp hastaneye sevk verdiler doktora durumu anlattım test istedi bana dedi ki herhangi bir bakteri kaptiysan 3-5 yıl çekeceksin sonra test sonuçları geldi bakteri var dedi bana ve 3 kutu bactrim ve piyeloseptyl verdi 1 ay kullandım askerlik bitti eve geldim aradan biraz zaman geçti sabah bir kalktım akıntı var penis ağzı yırtılmış gibi genişlemiş durumda kostüm doktora 6 adet sabah akşam desefin 1 mg ine verdi yanına tetra 500 mg tablet ilk inede gelişim sağlandı akşamı akıntı tamamen kesildi ama vücudum yanıyor gibi ateşim yok vücuduma kalçama sırtıma bacaklarıma ineler batıyor vücuda titreme geliyor ilaç bitti yine gittim doktora yine verdi 6 adet ine ve enfeksiyon doktoruna yönlendirdi enfeksiyon doktoru hiv hepatit hepsine baktırdı tabi daha yolun başında ikende yaptırmıştım şükürler olsun hepsi negatif deposilin verdi enfeksiyon doktoru oda fayda etmedi ineler vurulunca rahatlatıyor etki azalınca tekrar aynı aynı zamanda peniste kabuklanma meydana geldi penis her zaman yarı ereksiyon halinde hane hiç aklımızda degilse küçülür miniklesir bu hastalıktan sonra bende takılı kalmış gibi ve damarlar daha belirgin halde yumurta torbasında sarkma ve kilcardamarlar belirgin halde kaldı hatta kıllanma sayısı bile düştü araya pandemi girdi o sıra kasıklarıma sırtıma bacaklarıma ve yumurtalara gezici radar gibi ağırı giriyor ki bu ağrılar askerde başladı kas yırtılması sanıyordum başka doktora gittim bana iki haftalık azitromisin ve tetradoxs verdi ağırlar yüzde 80 azaldı yaza giriş tabi doktora ilaçları hastalığı tedaviyi anllattim direk bana sen kronik prostatit olmuşsun dedi ilk defa tanı koyan doktor çıktı karşıma bu hastalık yü psikolojim alt üst oldu ekonomim de çöktü gitmedigim hastane doktor kalmadı yapmadığım test kalmadı ve bende şimdi sprem kireç gibi ve aşırı sulu geliyor ve yanma yapıyor kireç rengi bir süre sonra su oluyor arada yanma ve ağırı hissi var bazen bacaklara veya yumurtalara ağırı giriyor vücudumda yazın sıcağında üşüme ve titreme ve eklem ağrısı hissedebiliyorum iyileşecek miyim bilmiyorum son 2 aydır ilaç almadım doktora gitmedim bundan sonra ne yapacağımı bilmiyorum bu arada sürekli bol su içtim günde en az 4-5 litre ama sürekli idrara çıkma gibi bir olayda yaşamadım sürekli idrara çıkma hissi de olmadı ben bundan sonra ne yapayım tavsiyeniz nedir 1 yıl doldu ve ben halen tam olarak iyislmedim lütfen bana bir yol gösterin benim ne psikojim nede ekonomik gücüm de kalmadı öyle bir hastalık ki utancımdan kimseye bahsetmedim bile hayatımda bir kez kaçamak yapayım dedim oda carpildim yaşım 32 lütfen yazdıklarımı okuyup bana yol gösterin kadir abim sen bizden kat kat tecrübelisin kurtulmak istiyorum tamamen bu hastalıktan umarım site kurallarına aykırı bir davranış olmamıştır. Herkese sağlıklı günler diliyorum kaçak et keserken kondom kullanin...
efsane2036

Re: Klamidya ve kronik prostatit

Mesaj gönderen efsane2036 »

Bende 1.5 senedır kurtulamadım bu lanet hastalıktan clmaidyayı kültürde baktır pozitif cıkarda antibiyoğrama göre antibiyotik kullan
Belkide21

efsane2036 yazdı:Bende 1.5 senedır kurtulamadım bu lanet hastalıktan clmaidyayı kültürde baktır pozitif cıkarda antibiyoğrama göre antibiyotik kullan
Yaptirmadigim kültür antibiogram kalmadı hepsi negatif
efsane2036

Mesaj gönderen efsane2036 »

Belkide21 yazdı:
efsane2036 yazdı:Bende 1.5 senedır kurtulamadım bu lanet hastalıktan clmaidyayı kültürde baktır pozitif cıkarda antibiyoğrama göre antibiyotik kullan
Pcr yaptırdın mı
ABittersweetLi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen ABittersweetLi »

geçmiş olsun. lokosit olayına baktır istersen. prostat masajı ile yani.
Belkide21

efsane2036 yazdı:
Belkide21 yazdı:
Pcr yaptırdın mı
Onuda yaptırdım hepsi negatif
Belkide21

ABittersweetLi yazdı:geçmiş olsun. lokosit olayına baktır istersen. prostat masajı ile yani.
Masaj olayı hiç olmadı aslında şimdilerde çok hafif seyrediyor ama iyileşmedigimi tam olarak biliyorum sprem resmen sulu sulu geliyor bu prostatın suyumudur acaba
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

Belkide21 yazdı:Merhabalar sevgili arkadaşlar kadir abi çoğu yazını okudum Allah senden razı olsun saygılarımı sunuyorum. Ben 31 Ağustos 2019 tarihinden büyük bir cahillik yapıp korumasız olarak bir hayat kadını ile birlikte oldum ve aradan 3-4 saat geçtikten sonra uretra bölgesinde tatlı bir kaşıntı meydana geldi öyle tatlı ki mastürbasyon yapma isteğini de beraberinde getiriyor boşaldıkca daha zevk verir hale geliyordu üzerinden 24 saat geçtikten sonra bu tatlılık gitti yerini yanma ve ine batmalarina bıraktı hemen doktora gittim durumu anlattım internette binlerce yazı dünyam başıma yıkılmıştı doktor bana 2 adet desefin ine 1 mg ve zimaks 400 mg ilaç verdi kullandım yanma batma tam olmazsa bile geçti sonra sullu hissi kaldı aradan iki hafta geçti yurt dışı Moskova seyahatim vardı alanda iken uçağa binmeme 1 saat kala şiddetli yanma ve ine batması başladı bindim gittim Moskova'ya yanmalar devam ine batması devam ediyor 4 gün sonra sarı akıntı geldi orda özel bir kliniğe gittim test yaptım ve supriz klamidya çıktı ++++ plus derecede iltihap hemen apar topar geri geldim Türkiye'ye oradaki doktorlara gidebilme imkanım olmadı kendi doktoruma geldim böyle böyle dedim tekrar test yaptı herşey temiz çıktı klamidya var dedim tetradoxs 100 mg ve 3 tabletlik azitromisin tablet 500 mg verdi akıntı kesildi ama yanma batma devam ediyordu başka doktora gittim desefin ine verdi cipro verdi tabi tüm testler yine temiz ilaç bitiyor gidiyorum doktora veriyor antibiyotiği ama fayda sıfır o sıra bedelli askerlik gorevim vardı gittim askere cipro 500 mg var cebimde ilaç bitti revire çıkıp hastaneye sevk verdiler doktora durumu anlattım test istedi bana dedi ki herhangi bir bakteri kaptiysan 3-5 yıl çekeceksin sonra test sonuçları geldi bakteri var dedi bana ve 3 kutu bactrim ve piyeloseptyl verdi 1 ay kullandım askerlik bitti eve geldim aradan biraz zaman geçti sabah bir kalktım akıntı var penis ağzı yırtılmış gibi genişlemiş durumda kostüm doktora 6 adet sabah akşam desefin 1 mg ine verdi yanına tetra 500 mg tablet ilk inede gelişim sağlandı akşamı akıntı tamamen kesildi ama vücudum yanıyor gibi ateşim yok vücuduma kalçama sırtıma bacaklarıma ineler batıyor vücuda titreme geliyor ilaç bitti yine gittim doktora yine verdi 6 adet ine ve enfeksiyon doktoruna yönlendirdi enfeksiyon doktoru hiv hepatit hepsine baktırdı tabi daha yolun başında ikende yaptırmıştım şükürler olsun hepsi negatif deposilin verdi enfeksiyon doktoru oda fayda etmedi ineler vurulunca rahatlatıyor etki azalınca tekrar aynı aynı zamanda peniste kabuklanma meydana geldi penis her zaman yarı ereksiyon halinde hane hiç aklımızda degilse küçülür miniklesir bu hastalıktan sonra bende takılı kalmış gibi ve damarlar daha belirgin halde yumurta torbasında sarkma ve kilcardamarlar belirgin halde kaldı hatta kıllanma sayısı bile düştü araya pandemi girdi o sıra kasıklarıma sırtıma bacaklarıma ve yumurtalara gezici radar gibi ağırı giriyor ki bu ağrılar askerde başladı kas yırtılması sanıyordum başka doktora gittim bana iki haftalık azitromisin ve tetradoxs verdi ağırlar yüzde 80 azaldı yaza giriş tabi doktora ilaçları hastalığı tedaviyi anllattim direk bana sen kronik prostatit olmuşsun dedi ilk defa tanı koyan doktor çıktı karşıma bu hastalık yü psikolojim alt üst oldu ekonomim de çöktü gitmedigim hastane doktor kalmadı yapmadığım test kalmadı ve bende şimdi sprem kireç gibi ve aşırı sulu geliyor ve yanma yapıyor kireç rengi bir süre sonra su oluyor arada yanma ve ağırı hissi var bazen bacaklara veya yumurtalara ağırı giriyor vücudumda yazın sıcağında üşüme ve titreme ve eklem ağrısı hissedebiliyorum iyileşecek miyim bilmiyorum son 2 aydır ilaç almadım doktora gitmedim bundan sonra ne yapacağımı bilmiyorum bu arada sürekli bol su içtim günde en az 4-5 litre ama sürekli idrara çıkma gibi bir olayda yaşamadım sürekli idrara çıkma hissi de olmadı ben bundan sonra ne yapayım tavsiyeniz nedir 1 yıl doldu ve ben halen tam olarak iyislmedim lütfen bana bir yol gösterin benim ne psikojim nede ekonomik gücüm de kalmadı öyle bir hastalık ki utancımdan kimseye bahsetmedim bile hayatımda bir kez kaçamak yapayım dedim oda carpildim yaşım 32 lütfen yazdıklarımı okuyup bana yol gösterin kadir abim sen bizden kat kat tecrübelisin kurtulmak istiyorum tamamen bu hastalıktan umarım site kurallarına aykırı bir davranış olmamıştır. Herkese sağlıklı günler diliyorum kaçak et keserken kondom kullanin...
Kardesim gecmis olsun. Bukadar sikayete karsi patojen illaki vardirr lokosit cikmiyorsa ..kulturleri tekrarla antibiograma gore tedavini ol.