Kadir abi ve tecrübeli arkaslarim yorumlayabilitmi

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
mrt2323
Hastalık Başlangıç Yılı: 2012

Kadir abi ve tecrübeli arkaslarim yorumlayabilitmi

Mesaj gönderen mrt2323 »

Bu hastalığın yaklaşık 7 yıldır belirtileri var ancak bana daha 5 ay önce prostatit teşhisi kondu lökosit bakıldı 9-10 görüldü her sahada . Üreme olmadı prostat sivisinda geniş spektrrumlu antibiyotik kullandım ayrıca iesef iğne.
İlk doktorum biraz serrtte olsa prostat masajı yapıyordu sıvı 3-4 damla getryordu ve ayda bir olmak üzere üç defa prostat masajı yaptı . Ve sürekli sarkık olan testisler kendini topladı ve dokununca testiste uyarilmaya başlamıştım. Sonra 2 ay ara verdim başka bı ile yerleştim orada yeni bı Dr buldum o prostat sıvısı getiremedi ama akabinde idrar kültürü istedi staph bakterisi uredi antibiyogram yapıldığında 2 aydr kullandığım antibiyotiklere dirençli çıktı. Bu Dr bu bakteriye duyarlı olan tedreddox ve cefax verdi 1 aydr kullanıyorum hiçbir değişiklik yok aksine ilk başa doğru döndü . Benim bu hastalıkta en büyük sorunun ereksiyon ve cinsel isteksizlik . Diyorum ki madem daha önceki antibiyotikler bu bakteriye dirençli bana prostat masaji köyü gelmişti çünkü gerçekten testisler kendini toplamıştı ve testiste dokunuslarda küçük küçük uyarilmalar oluyordu. Sadece prostat masajıyla iyi olan varmidir?
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Re: Kadir abi ve tecrübeli arkaslarim yorumlayabilitmi

Mesaj gönderen kadir »

Gecmis olsun, prostat masaji antibiotikle beraber yapilirsa faydasi cok fazla olur. Duyarli anribiotik olacak ayni zamanda lokosit sayimi destekli olacakki takip edilsin.
mrt2323
Hastalık Başlangıç Yılı: 2012

Re: Kadir abi ve tecrübeli arkaslarim yorumlayabilitmi

Mesaj gönderen mrt2323 »

Teşekkür ederim abi sagol