Ağrısız prostatit

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
memo42
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Ağrısız prostatit

Mesaj gönderen memo42 »

Merhaba arkadaşlar,
öncekikle hepinize çok geçmiş olsun umarım en kısa vakitde bu rahatsızlıgımız geçer.Ben kendi hikayemi kısaca anlatıp değerli yorumlarınızı almak isterim.Ben 19 yaşında bi kardeşiniz olarak bu rahatsızlıgı 1 senedir çekiyorum gittiğim 3.doktor oldu gçen sene aralıkda idrarımı yapmama rağmen idrar hissi olmasının ardından internette araştırdım ama doktora gitmedim şikayetim devam edince 4 ay sonra doktora gittim bana prostatit oldugumu söyledi sadece idrar testi yaparak idrarda 2-3 lökösit çıktı antibiyotik yazdı 1 hafta kullandım hiçbir faydasını görmedim benim şikayetim yalnızca idrarımı yapmama rağmen bitmek bilmeyen idrar hissi zerre ağrım sızım yok cinsel fonksiyon bozuklugum yok şimdi 2 gün önce bi doktora daha geldim o da idrar testi yaptı yine 2-3 lökösit çıktı antibiyotik yazıp yolladı hiç rektal muayne yaptırmadım şuana kadar merak ettiğim benim gibi olanlar var mı hiç ağrım yok sadece idar hissinden dolayı çok rahatsız olan var mı?Hepinize saygılar
Nightangel33
Hastalık Başlangıç Yılı: 2012

Re: Ağrısız prostatit

Mesaj gönderen Nightangel33 »

Bende senle aynı yaştayım 6 yıldır bu durumdan müzdaribim bir sn önce rektal muyane yapan doktor bul lokosit saydır
Hola
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen Hola »

Al benden de o kadar 6 yıldır bitmeyen idrar hissini bende yaşıyorum gençler 33 yaşında evli biri olarak ama benimki cinsel ilişki ile oldu
memo42

Mesaj gönderen memo42 »

Nightangel33 yazdı:Bende senle aynı yaştayım 6 yıldır bu durumdan müzdaribim bir sn önce rektal muyane yapan doktor bul lokosit saydır
Sen saydırdın mı?Antibiyotikler idrar hissine çözüm oluyor mu?
memo42

Mesaj gönderen memo42 »

Hola yazdı:Al benden de o kadar 6 yıldır bitmeyen idrar hissini bende yaşıyorum gençler 33 yaşında evli biri olarak ama benimki cinsel ilişki ile oldu
Geçmiş olsun abi.Nasıl bir tedavi yolu izlediğini anlatır mısın?
Nightangel33

Hola yazdı:Al benden de o kadar 6 yıldır bitmeyen idrar hissini bende yaşıyorum gençler 33 yaşında evli biri olarak ama benimki cinsel ilişki ile oldu
Benimkisi ilişki olmadan başladı abi
Nightangel33

Kardeşim bak şimdi bu hastalık aktif mesane ve prostatitle birlikte olabiliyor kesin bi tanı için önce lokosit saydırman lazım eğer lokosit varsa prostatit hastasın demek eğer tedavi ettikten sonra geçmezse aktif mesans ilaxına devam edersin belkide lokosit düştükten sonra iyileşirsin bu belli olmaz ayrıca ayağını sıcak tut mastürbasyon 15 güne 1 cinsel ilişkin varsa haftada maks 2 üst üste yapma
memo42

Mesaj gönderen memo42 »

Nightangel33 yazdı:Kardeşim bak şimdi bu hastalık aktif mesane ve prostatitle birlikte olabiliyor kesin bi tanı için önce lokosit saydırman lazım eğer lokosit varsa prostatit hastasın demek eğer tedavi ettikten sonra geçmezse aktif mesans ilaxına devam edersin belkide lokosit düştükten sonra iyileşirsin bu belli olmaz ayrıca ayağını sıcak tut mastürbasyon 15 güne 1 cinsel ilişkin varsa haftada maks 2 üst üste yapma
geri dönüş için sağol kardeşim,aktit mesane için vesicare 10 mg kullandım ama idrar hissine hiç bir etkisi olmadı.
insirah13

Mesaj gönderen insirah13 »

Benim de yasim 21 durum ayni. Agri yok, idrar hissi var full. Ben de cinsel iliski yasamadim ama oral iliski yasadim belki ondandir. Lokosit vardi dusurdum bir sure iyiydim yine basladi. Ben o ara yaptigim kegel egzersizlerinden oldugunu dusunuyorum. Ama idrar hissine cozum bulamiyorum.
insirah13

Mesaj gönderen insirah13 »

Benim de yasim 21 durum ayni. Agri yok, idrar hissi var full. Ben de cinsel iliski yasamadim ama oral iliski yasadim belki ondandir. Lokosit vardi dusurdum bir sure iyiydim yine basladi. Ben o ara yaptigim kegel egzersizlerinden oldugunu dusunuyorum. Ama idrar hissine cozum bulamiyorum.
huseyin252

Mesaj gönderen huseyin252 »

insirah13 yazdı:Benim de yasim 21 durum ayni. Agri yok, idrar hissi var full. Ben de cinsel iliski yasamadim ama oral iliski yasadim belki ondandir. Lokosit vardi dusurdum bir sure iyiydim yine basladi. Ben o ara yaptigim kegel egzersizlerinden oldugunu dusunuyorum. Ama idrar hissine cozum bulamiyorum.
O hissi bende yaşadım çok igrenç bir his ama bende zamanla geçti nasıl dersen vallahi bende bilmiyorum çok anti içtim
Herkes bir hayat şeçer seçtiği hayatın bedelini öder
memo42

Mesaj gönderen memo42 »

huseyin252 yazdı:
insirah13 yazdı:Benim de yasim 21 durum ayni. Agri yok, idrar hissi var full. Ben de cinsel iliski yasamadim ama oral iliski yasadim belki ondandir. Lokosit vardi dusurdum bir sure iyiydim yine basladi. Ben o ara yaptigim kegel egzersizlerinden oldugunu dusunuyorum. Ama idrar hissine cozum bulamiyorum.
O hissi bende yaşadım çok igrenç bir his ama bende zamanla geçti nasıl dersen vallahi bende bilmiyorum çok anti içtim
Biraz tarif eder misin çok mu yoğundu bu his ve hangi antidepresanları kullandın
huseyin252

memo42 yazdı:
huseyin252 yazdı:
Biraz tarif eder misin çok mu yoğundu bu his ve hangi antidepresanları kullandın
İdrarım var hissi WC’den çıkıyorum 2 dk içinde idrar hissi geliyor gemde sıkışık ve penisin içinde sanki 2 damla idrar var gibi saçma his dostum
memo42

Mesaj gönderen memo42 »

huseyin252 yazdı:
memo42 yazdı:
huseyin252 yazdı:
İdrarım var hissi WC’den çıkıyorum 2 dk içinde idrar hissi geliyor gemde sıkışık ve penisin içinde sanki 2 damla idrar var gibi saçma his dostum
bu kadar mı aynı olur benim de tamamen aynı nasıl çözücez bunu fikrin var mı
huseyin252

memo42 yazdı:
huseyin252 yazdı:
memo42 yazdı: Biraz tarif eder misin çok mu yoğundu bu his ve hangi antidepresanları kullandın
bu kadar mı aynı olur benim de tamamen aynı nasıl çözücez bunu fikrin var mı

Ben o ara tamprost kullandım tabi prostatit olduğumu bilmiyorum ünüversite hastanesi doktor geçecek diyor zor günlerdi dostum penis alev alev yandığını biliyorum