Suanki durumunuz

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
Kocaraydin
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Re: Suanki durumunuz

Mesaj gönderen Kocaraydin »

Tugberk34 yazdı:Bende de bacak ve kalçalarda yotgunluk hissi gibi bir ağrı var bizimki sanırım nörolojik.Bir nöroloji uzmanına görün derim
gokay343 yazdı:Şuanki durumum herhangibi yanma arıyok ğenis bolgesinde 2 haftatır iyim ama öylebir ayak koll arım varki kas arısımı desek sinir lerdenmi bilmiorum 2 gun oldu yataktan uenı kaltım dişarı çıktım 3gun evel 2satt ayakta kaldım busekil oldum isal bilem oldum iştahsızlık bunasıl bişey böylle bişey yaşayan ark varmı çok öerak ediom septomu bu arıbiara kalbime kadar ullaştı kalp kırizi geçiriom sandım sabır etim bugun çok şukır iyim ama arılar gelip gidior ayak kol arıları ama
Sırt ağrıları warmı suan bende aynı durumdayım
Ahmet34

Mesaj gönderen Ahmet34 »

huseyin252 yazdı:
Pablos yazdı:
huseyin252 yazdı:
Enterekok fecalis staph epidermis en son bunlar üredi gürcüsdanda
Tedavi ne uyguladınız ? Ve nekadar süre
Birader staph için özel faj kullandım enterkok içinde duyarlı tablet kullandım ama şu ara bakteri devam ediyor enterekok kesin ölmedi vardır ama staph ölmüş olabilir çünkü özel fajla duyarlı antibiyotik kullandım iki ay

Öncelikle geçmiş olsun, arkadaşım

Sen faj tedavisi almıştın. Nerede aldın, ve ne kadar fayda etti

Teşekkür
huseyin252
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen huseyin252 »

Ahmet34 yazdı:
huseyin252 yazdı:
Pablos yazdı: Tedavi ne uyguladınız ? Ve nekadar süre
Birader staph için özel faj kullandım enterkok içinde duyarlı tablet kullandım ama şu ara bakteri devam ediyor enterekok kesin ölmedi vardır ama staph ölmüş olabilir çünkü özel fajla duyarlı antibiyotik kullandım iki ay

Teşekkür
Gürcüsdanda aldım fayda edip etmediğini bilmiyorum fajla beraber antibiyotik de içtim onun arkasında 6 ay sonra ivanz aldım kısmen iyiyim ama hangisi fayda etti bilmiyorum
Herkes bir hayat şeçer seçtiği hayatın bedelini öder
Dertlii
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen Dertlii »

Tedavi bu ay içinde olacam üst üste mastürbasyon sonucu şiddetli nüks yaşadım. Bu kez de iki hafta dan fazla Dr boşalma mastürbasyon yok bu kez de idrar yaparken sıvı aktı kendi kendime boşalma oldu idrar yolu ndan Moral bozucu. Bakalım gideceğim doktor ne dicek arkadaşlar forma yazacağım bilgileri
Ahmet34

Mesaj gönderen Ahmet34 »

huseyin252 yazdı:
Ahmet34 yazdı:
huseyin252 yazdı:

Teşekkür
Gürcüsdanda aldım fayda edip etmediğini bilmiyorum fajla beraber antibiyotik de içtim onun arkasında 6 ay sonra ivanz aldım kısmen iyiyim ama hangisi fayda etti bilmiyorum
Anladım…

1-,Gürcistan da hangi lab….
2- şu andaki durumun nasıl

Teşekkür
huseyin252
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen huseyin252 »

Ahmet34 yazdı:
huseyin252 yazdı:
Ahmet34 yazdı:

Teşekkür
Anladım…

1-,Gürcistan da hangi lab….
2- şu andaki durumun nasıl

Teşekkür
Gürcüsdanda eliva kliniği kendi lablarında kültür yapıyorlar kültüre göre faj üretip veriyorlar

Şu an biraz idrar şikayetim var sık ve seni düşük idrar rahatsız eden başkada şikayetim septomum yok
Herkes bir hayat şeçer seçtiği hayatın bedelini öder
Dertlii
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen Dertlii »

İdrar sorunu ereksiyonu çok etkiliyor bakalım bu kez de bayram girdi araya eğer geçmezse bir kaç aya tumt denemeyi düşünüyorum İzmir gözde hast nde . Ücreti sanırım üç beş Bin limit tutar. Sonda ile gezmek sıkıntı ben sonds ile eve gönderilmesi ne karşı ym rabbim yardımcımz ola inş