Bu durumu yaşayanlar yorumlarmi

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
tolga58
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Bu durumu yaşayanlar yorumlarmi

Mesaj gönderen tolga58 »

Merhaba arkadaşlar subatta aniden idraryollari iltahabı ile bu durum başladın sistoskopi falan olduk derken batmalar yanmalar .. sıra ardı geldi. Baya bı doktor doktor gezdim. Cinsel ilişkim olmadı . Boşalma sonrası yanmalar oldu. Derken 10 doktor sonrası medicanada gittim ve sayısız lökosit çıktı 2. Gitmeme 10.12 oldu işim gereği 3. Kez gidemedim. Şuan peniste yanman ve sol apış arası yanma ağrı devam ediyor. 6 aydır ağrının olmadığı günü hatırlamıyorum ama genel olarak ön tarafta . Bu yanmalar ve penis başı soğukluk enfeksiyonun devam etti gostergesimidir
kmlpr
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Re: Bu durumu yaşayanlar yorumlarmi

Mesaj gönderen kmlpr »

Penis basi sogukluk 1 2 aya kalmaz gecer, enefksiyon var , vucut onu atacak, penis ici yanma 3 ay da gecer , iserken cam kirigi gibi olur, on taraf dedigin aslinda pelvik kasi boydan boya dipten gergin, xtral xl aksam almak faydali, krem ile kasik arasi penis koku testis alti makatankadar 15 dakika masaj sicak su otirmasi ile 6 aya kadar sepmtoplar azalir. 1 2 semptomp kalir iste esas o semptomlarla yasamak stres
tolga58

Mesaj gönderen tolga58 »

Valla şuan 1 aydır ilaç kullanmıyorum sadece Quarcetin ligone bide buscopan plus ama dediğim.gibi en son 10.12 idi lökosit şuan ne durumda bilmiyorum ama hiç ağrı ve yanma siz gün yok o bölgede
kmlpr
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen kmlpr »

Ayni durumlari bende yasadim yasiyorum. Agri sizilar zamanla geciyor, sonrasi gelip gidiyo gelip gidiyor nefes aldiriyor arada , bende o sekil . Agri sizi var. lokosit bir gun yuksek bir gun dusuk cikar kafayi yorma. Bakteri kulturu cikti ise anti kullan yok ise elma sirke. Yillanmis sarimsak al kullan. Bu hastalikta ilac bir yere kadar, gecerse de sans isi. Yasamayi ogrenmek lazim. Dusunmemeye bak, agri esigini dusurme
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

tolga58 yazdı:Valla şuan 1 aydır ilaç kullanmıyorum sadece Quarcetin ligone bide buscopan plus ama dediğim.gibi en son 10.12 idi lökosit şuan ne durumda bilmiyorum ama hiç ağrı ve yanma siz gün yok o bölgede
10-12 lokosit zaten sikayetlerinin ana sebebidir. Enfeksiyon söz konusu.
Canaydogan

Mesaj gönderen Canaydogan »

Tolga o semptomlar bendede vardı. Senin problemin prostat değil nörolojik bilgine... Klasik ağrı kesiciler işe yaramaz. Yarasada pek rahatlama göremezsin.
tolga58

Mesaj gönderen tolga58 »

Abi nöroloji yeni gitmem gerek algolojiyemi ben norolojiye gittim beyin emari çektiler
Canaydogan

Özelden yazarim sana aklimdasin. Bende 20 tane tahlil var tum mrlar dahil hepsi temizdi. Tum tahlillerini tamamla ve agrin icin anestezi ve reanimasyona basvur. Onlar ilgilenir
Tugberk34

Mesaj gönderen Tugberk34 »

bende de aynı semptomlar var bir haftadır ürolojiden bir şey çıkmadı bir de nörolojiye gitmeyi düşünüyorum stresli bir yaşantın varsa tetiklemiş olabilir ben kendim için öyle düşünüyorum
Canaydogan

Git kesinlikle. Uroloji doktorlari cerrahtir. Cerrahi işin yoksa urolojiye gitme zaten
Canaydogan

Işeme problemi deyince akla ilk uroloji geliyor ama bizim gibi hastalara yardimci olamazlar