MMS dmso

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
ramzes
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

MMS dmso

Mesaj gönderen ramzes »

Merhaba ben 1ay öncesinde burada okuyun lütfen başlık açmıştım MMS dmso ilgili yazmıştım şimdi burada o tarihten sonra nasıl olduğumu yazmak istedim......ögün ağrılarının bıçak gibi kesildiğini söyledim ama 10 gün sonra ilişkiden sonra prezervatif te meninin içinde iltihap fark ettim
(ama çok zorladım 14 günde 10 defa boşaldım )moralimm bozuldu ve ertesi gün yanma basladi yine, ama hergun hafifleyerek 3 gün sürdü şuan iyiyim ağrım sizin yok MMS almayı bıraktım biraz korkum vardı zarar görürüm diye ama dmso halen alıyorum ve inanın çok iyiyim herkese şifa diliyorum sadece idrar çatallı geliyor sabahlari ozellikle amaiyiyi. Çok şükür
sixfeetunder
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Re: MMS dmso

Mesaj gönderen sixfeetunder »

ramzes yazdı:Merhaba ben 1ay öncesinde burada okuyun lütfen başlık açmıştım MMS dmso ilgili yazmıştım şimdi burada o tarihten sonra nasıl olduğumu yazmak istedim......ögün ağrılarının bıçak gibi kesildiğini söyledim ama 10 gün sonra ilişkiden sonra prezervatif te meninin içinde iltihap fark ettim
(ama çok zorladım 14 günde 10 defa boşaldım )moralimm bozuldu ve ertesi gün yanma basladi yine, ama hergun hafifleyerek 3 gün sürdü şuan iyiyim ağrım sizin yok MMS almayı bıraktım biraz korkum vardı zarar görürüm diye ama dmso halen alıyorum ve inanın çok iyiyim herkese şifa diliyorum sadece idrar çatallı geliyor sabahlari ozellikle amaiyiyi. Çok şükür
ereksiyon problemin var miydi hocam onceden?

bu arada herkes senden gelecek haberleri bekliyordu.
ramzes

Mesaj gönderen ramzes »

Yok hiç olmadı
ramzes

Mesaj gönderen ramzes »

Buarada bununda söylemem lazım sigarayı 4 ay önce bıraktım spor çok yapıyorum yuruyuş yapıyorum bunlar çok etkili hastalıkla mücadelede her hastalıkta geçerli bu spor spor ben hep spor ile iç içe oldum son 3 senedir yapmıyordum şuan yapıyorum çok şükür sigarayibirakmama rağmen 9 kg verdim inanın hepsi bu ilette kurtulmak için birer faydadir
sixfeetunder
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Mesaj gönderen sixfeetunder »

ramzes yazdı:Buarada bununda söylemem lazım sigarayı 4 ay önce bıraktım spor çok yapıyorum yuruyuş yapıyorum bunlar çok etkili hastalıkla mücadelede her hastalıkta geçerli bu spor spor ben hep spor ile iç içe oldum son 3 senedir yapmıyordum şuan yapıyorum çok şükür sigarayibirakmama rağmen 9 kg verdim inanın hepsi bu ilette kurtulmak için birer faydadir
ben omrum boyunca spor yaptim. son 1 bucuk senede issizlikten dolayi haftada 5 - 6 yapiyorum. tek olayim su sigarayi birakamamak. ama sigarayla baglantisi nedir tam olarak onu da cozmus degilim alkolu anlarim sivi sonucta gittigi yol prostattan gecer.
Galatasaray
Hastalık Başlangıç Yılı: 2009

Mesaj gönderen Galatasaray »

Desene dmso da bu hastalığı bitiremeyecek. Bende kullanıyordum ama şimdi bilemedim.
ramzes

Mesaj gönderen ramzes »

Abim spor demek oksijen demek kanlanma demek spor yaptığın zaman her organın kanlanir kaldiki piskolojikolarak kendini iyi hissederrsin bak abim bende bu hastalık başladığı zaman ne anladım biliyormussun yanmam tavan ve ağrılarım tavan iken birden bir arkadasgeldigi zaman sohbet esnasında ağrıları unutuyordum demem o ki piskolojininyuksek olursa daha iyi savasirsin
ramzes

Mesaj gönderen ramzes »

Sigara ya gelirsek sigara vücuduna gelen oksijeni bloke ediyor zehir sokuyorsun bağışıklık çöküyor vücut ne ile savaşacak neye yetişecek sigarayı bırakınca ereksiyonun kalite li oluyor özgüven geliyor
ramzes

Mesaj gönderen ramzes »

Galatasaray yazdı:Desene dmso da bu hastalığı bitiremeyecek. Bende kullanıyordum ama şimdi bilemedim.
Valla ben çok faydasını gördüm ben bu MMS dmso başlamadan önce dedim ya penisin ucunda biber sürülmüş gibiydim pelvik ağrılarım kalça ağrılarım hatta bacak ve penis koku ağrılarım vardı 8-9 ay çektim
Angara

Mesaj gönderen Angara »

ramzes yazdı:Merhaba ben 1ay öncesinde burada okuyun lütfen başlık açmıştım MMS dmso ilgili yazmıştım şimdi burada o tarihten sonra nasıl olduğumu yazmak istedim......ögün ağrılarının bıçak gibi kesildiğini söyledim ama 10 gün sonra ilişkiden sonra prezervatif te meninin içinde iltihap fark ettim

Siz düzenli kullanmadinız mi ?
ramzes

Mesaj gönderen ramzes »

Tabikide kullandım 1 ay MMS ile kullandım şimdi sadece dmso kullanıyorum
Angara

Mesaj gönderen Angara »

ramzes yazdı:Tabikide kullandım 1 ay MMS ile kullandım şimdi sadece dmso kullanıyorum
İlk gün mu hissettiniz etkiyi
ramzes

Mesaj gönderen ramzes »

:) Ertesi gün
Angara

Mesaj gönderen Angara »

ramzes yazdı::) Ertesi gün
İlk gün 10ar damla mi daldiniz mevzuya
Targocid

Mesaj gönderen Targocid »

Yahu ne ereksiyonmuş be kardeşim. Biz 1 yıldır çekiyoruz ya aynı şeyi. Bu sitedeki bazı arkadaşların seks bağımlısı olduğunu düşünmeye başladım. Uzun süreli ağrı sızı olsaydı demek ki intihar ederdiniz siz.
Targocid

Mesaj gönderen Targocid »

Bir de bu okumayanlar var. Onlara tavsiyem şu; kimse gelip de size özel bilgi paylaşmaz, dolayısıyla okumaları. Başka bir konuda paylaşıldı bu ürünü nereden temin edebileceğiniz. Bu seneki yeni hasta profili gerçekten bir garip.
Hola
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen Hola »

Ben başladım hayırlısı la hepsine Hepsi elimde şu an
Prostatx33
Hastalık Başlangıç Yılı: 2012

Mesaj gönderen Prostatx33 »

dmso yalnız sıparıs ettım dıger urunlerı bulamadım ınceltıcı olarak acaba ne kullanabılırım dıye dusunuyorum bılgısı olan varsa yardımcı olabılırmı bıotrax marka sıparıs verdım yuzde 99,9 saflıkta bır urun geldı 10kg basına 1 damla kullanacam ramzez arkadasın dedıgı gıbı kullananların yardımlarını beklıyoruz
crazy96

Mesaj gönderen crazy96 »

iltihap olduğunu nasıl fark ettiniz ne gibi belirti
cenksoydan
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen cenksoydan »

Prostatx33 yazdı:dmso yalnız sıparıs ettım dıger urunlerı bulamadım ınceltıcı olarak acaba ne kullanabılırım dıye dusunuyorum bılgısı olan varsa yardımcı olabılırmı bıotrax marka sıparıs verdım yuzde 99,9 saflıkta bır urun geldı 10kg basına 1 damla kullanacam ramzez arkadasın dedıgı gıbı kullananların yardımlarını beklıyoruz

Ben ingilizce dmso ile ilgili bir kitap google ile cevirdim orda tarifler var. Fakat birsey anlamadim.Seyreltme oranlarini vermis ornegin yuzde 80 seyreltilmis dmso yu mms ile karistir. O 80 ini nasil yapcaz anlamadim. Prostat ile ilgili bir bilgi yoktu. Ama iltihap ve siniri agrilari icin vardi tarifler. Gumus ile karisimi vermis. En etkili guclu karisimin cbd yagi ile yani kenevir yagi ile dmso karismi oldugunu yazmis. Genelde amazon daki yorumlara baktigimda sivi karisimlari 1 e 1 oranin da yani ramsez gibi kullanmislar. Fakat ramsez klordioksiti dmso karismini 1 ay kullanmis semptomları gecince tekli dmso ya dönmüş.
cenksoydan

nefessizkesersapi yazdı:
cenksoydan yazdı:
Prostatx33 yazdı:dmso yalnız sıparıs ettım dıger urunlerı bulamadım ınceltıcı olarak acaba ne kullanabılırım dıye dusunuyorum bılgısı olan varsa yardımcı olabılırmı bıotrax marka sıparıs verdım yuzde 99,9 saflıkta bır urun geldı 10kg basına 1 damla kullanacam ramzez arkadasın dedıgı gıbı kullananların yardımlarını beklıyoruz

Ben ingilizce dmso ile ilgili bir kitap google ile cevirdim orda tarifler var. Fakat birsey anlamadim.Seyreltme oranlarini vermis ornegin yuzde 80 seyreltilmis dmso yu mms ile karistir. O 80 ini nasil yapcaz anlamadim. Prostat ile ilgili bir bilgi yoktu. Ama iltihap ve siniri agrilari icin vardi tarifler. Gumus ile karisimi vermis. En etkili guclu karisimin cbd yagi ile yani kenevir yagi ile dmso karismi oldugunu yazmis. Genelde amazon daki yorumlara baktigimda sivi karisimlari 1 e 1 oranin da yani ramsez gibi kullanmislar. Fakat ramsez klordioksiti dmso karismini 1 ay kullanmis semptomları gecince tekli dmso ya dönmüş.
Yani?
Yani klordioksitte alip dmso ile 1 e 1 oraninda kullanmak en mantiklisi
cenksoydan

Yada cbd yagi getirtebilirsen ikisi de kullanilabilir..
kmlpr

Mesaj gönderen kmlpr »

Saglam bir kimyager lazim
art

Mesaj gönderen art »

kmlpr yazdı:Saglam bir kimyager lazim
Selamın aleyküm bu mms dmso nedir açıklarmısınız