Devlet Hastaneleri

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
Provtr
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Devlet Hastaneleri

Mesaj gönderen Provtr »

Arkadaslar devlet hastanelerinde prostat için elle muayne yapılıyor mu yada sıvı alma gibi işlemler?

İzmirde önerebileceğiniz hastane doktor varmi ?
ABittersweetLi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Re: Devlet Hastaneleri

Mesaj gönderen ABittersweetLi »

devlet hastanesine gidip corona olmaya değer mi bilmiyorum. hastanelerde yoğunluk üst düzeyde. vaka sayıları günden güne artıyor.
Bahtsizbedevii
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen Bahtsizbedevii »

Ben hiç bir devlet hastanesinde muayene bile ettiğine şahitlik etmedim üroloğun. Diyalog şöyle oluyor

Ben= hocam ben kronik prostatit hastasıyım, bu dönemde rahatsızlıklarım arttı bu nedenle geldim
Doktor= sana teşhisi kim koydu?
Ben= falanca falanca hocalara gittim onlar dedi
Doktor= yani evet olabilirsin bi idrar tahlili isteyelim bakalım bişey varmı
Ben= hocam Tit de birşey cıkmıyor en alevli döneminde bile çıkmadı
Doktor= 6 hafta antibiyotik kullanmak lazım bu hastalıkta, sen kac hafta kullandın.
Ben= sayıyorum hepsini
Doktor= hemeroid varmı sende(yine muayene yok ama konuşarak)
Ben= var evet hocam ama cok rahatsız edecek kadar büyük değil
Doktor = yanmalarin sebebi o, prostat hastalıkları icin yasın cok genc daha, birşey bilmiyorlar antibiyotik veriyorlar, bende yazim istiyorsan ama boşuna kullanırsın
Ben= peki hocam iyi günler.

Bunları yaşamak istiyorsan git devlete de.
Targocid

Mesaj gönderen Targocid »

Maalesef. Devlet hastanelerini bırak, koca profesörler bile parasıyla yapmak istemiyor bu işlemi.
kmlpr
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen kmlpr »

Doktor haklı, hepimiz doktor olsak, ayni seyi soyleriz. Kitap ayni kitap. 6 haftalik tedavi basta neden veriyorlar. Kurtulan ilk safhada kurtulursa kurtulur. Anti yazsa hangisini yazacak , işlemiyorki. Ne diyor doktorlar bununla yasamayi ogreneceksin. Formda soruyorum simdi , bir kisi varmidir , ogrenmeyen? Herkes ogrendi. Prostatit diye birsey yoktur diyen doktorlar , onlarda hakli . neresinin agridiginin sizladiginin yandiginin lokositinin inmis mi yukselmis mi. Kasiklar mi belmi hepsi butun bir hastalik. Ya her gun alican morfini, yada aldirican prostati. Yada Gecer mi gecmezmi diye dusunmeyecen.
Prostatx33
Hastalık Başlangıç Yılı: 2012

Mesaj gönderen Prostatx33 »

Paranız varsa ozelden sasmayın abi devletde ilgilenmiyprlar
Targocid

kmlpr yazdı:Doktor haklı, hepimiz doktor olsak, ayni seyi soyleriz. Kitap ayni kitap. 6 haftalik tedavi basta neden veriyorlar. Kurtulan ilk safhada kurtulursa kurtulur. Anti yazsa hangisini yazacak , işlemiyorki. Ne diyor doktorlar bununla yasamayi ogreneceksin. Formda soruyorum simdi , bir kisi varmidir , ogrenmeyen? Herkes ogrendi. Prostatit diye birsey yoktur diyen doktorlar , onlarda hakli . neresinin agridiginin sizladiginin yandiginin lokositinin inmis mi yukselmis mi. Kasiklar mi belmi hepsi butun bir hastalik. Ya her gun alican morfini, yada aldirican prostati. Yada Gecer mi gecmezmi diye dusunmeyecen.
İşte tam da bunu anlatmak isteyince, bazı işgüzarlar tarafından itin g*t*ne sokulmaya çalışılıyorsun. Bir kendisi akıllı ya.
Galatasaray
Hastalık Başlangıç Yılı: 2009

Mesaj gönderen Galatasaray »

Devlet hastaneleri bu hastalıkla ilgilenmiyor. Antibiyotik yazar yollarlar o kadar.
Targocid

:) Seni ilgilendiriyor mu?
kmlpr
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen kmlpr »

Targocid yazdı:
kmlpr yazdı:Doktor haklı, hepimiz doktor olsak, ayni seyi soyleriz. Kitap ayni kitap. 6 haftalik tedavi basta neden veriyorlar. Kurtulan ilk safhada kurtulursa kurtulur. Anti yazsa hangisini yazacak , işlemiyorki. Ne diyor doktorlar bununla yasamayi ogreneceksin. Formda soruyorum simdi , bir kisi varmidir , ogrenmeyen? Herkes ogrendi. Prostatit diye birsey yoktur diyen doktorlar , onlarda hakli . neresinin agridiginin sizladiginin yandiginin lokositinin inmis mi yukselmis mi. Kasiklar mi belmi hepsi butun bir hastalik. Ya her gun alican morfini, yada aldirican prostati. Yada Gecer mi gecmezmi diye dusunmeyecen.
İşte tam da bunu anlatmak isteyince, bazı işgüzarlar tarafından itin g*t*ne sokulmaya çalışılıyorsun. Bir kendisi akıllı ya.
Herkesin derdi kendine boşver koyuver gitsin