Penis baş kısmı çevresinde hassasiyet ağrısı

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
Followme
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Penis baş kısmı çevresinde hassasiyet ağrısı

Mesaj gönderen Followme »

Dostlar bu semptom çoğu kişide olmuyor çok nadir grupta yaşayan varmı acaba

Penis kısmı yüzük gibi olan çevresinde aşırı bir hassasiyet var nereye sürtünse ağrıyor eğiliyorum sürtünme ile ağrıyor, yürüyorum sürtünme ile acıyor varmı bu semptomu yaşayan
Angara
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Re: Penis baş kısmı çevresinde hassasiyet ağrısı

Mesaj gönderen Angara »

Followme yazdı:Dostlar bu semptom çoğu kişide olmuyor çok nadir grupta yaşayan varmı acaba

Penis kısmı yüzük gibi olan çevresinde aşırı bir hassasiyet var nereye sürtünse ağrıyor eğiliyorum sürtünme ile ağrıyor, yürüyorum sürtünme ile acıyor varmı bu semptomu yaşayan
Söylemiştim, bende var . Sanırım 3 günde 1 , 2 masaj yaptırmadan kaynaklı 3 gündür daha rahatim
kmlpr
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen kmlpr »

Proststitde ilk semptomlarindandi . Sonra penis altina geldi. Penis altina gelmesi 1 ayda oldu. Penis alti agrisi 1.5 ay. Penis ici 3 ay ve simdi penis koku ve yumurtalik cevresi. Semptomlar yavas yavas azaliyor. Sinirler yavas yavas iyilestikce geziyor. Bir yerde durucak ve hep o noktadan uzun zaman cekecez bi yerlerden belki yok olur bu sefer nuks gelir degisik
sixfeetunder
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Mesaj gönderen sixfeetunder »

Followme yazdı:Dostlar bu semptom çoğu kişide olmuyor çok nadir grupta yaşayan varmı acaba

ben de cok uzun suredir var hocam, ben de ki agri gibi degil ama zevk aliyomussun gibi boyle bi gidiklanma var.
Hergele
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Mesaj gönderen Hergele »

Benzer bir durum da şu an bende var bir gün yarım yamalak bir ereksiyon yaşadım durduk yere idrar da sıkıştırdı öyle bir idrara çıkayım dedim fena yanma yaşadım bunun ardından penis başında ağrı denemez de hissizlik huzursuzluk gibi bir şey yaşıyorum bi bu eksikti tabi ama napalım bu hastalık da böyle gezinip duruyor
Doktor değilim yazdıklarım kişisel tecrübeler ve araştırmalarım sonucu öğrendiklerimdir şifa dilerim.
ABittersweetLi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen ABittersweetLi »

hastalığın ilk zamanlarında bende de vardı. zamanla geçti. ödemli prostat etrafındaki kaslara baskı yaparak ağrı ve hassasiyet oluşturuyor. en azında ben öyle düşünüyorum.