NO FAB / MASTURBASYON VE TESTESTERON ILISKISI

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
kmlpr
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

NO FAB / MASTURBASYON VE TESTESTERON ILISKISI

Mesaj gönderen kmlpr »

Haftada 1 kereden fazla masturbasyon yapmamak .
Saglik acisindan testesteron seviyesi bakimindan en ideal olani. Prostatida kendi haline birakmis olur doku onarimi saglariz
video

https://youtu.be/Hxlhs141voo
erdem60
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Re: NO FAB / MASTURBASYON VE TESTESTERON ILISKISI

Mesaj gönderen erdem60 »

Hocam ben 2 haftada bir yapıyorum hiç bir iyileşme yok
kmlpr

Mesaj gönderen kmlpr »

Vucut yapisina bagli olabilir bilemedim. Haftada 3 kez den gene iyidir. Organi dinlendirmek lazim. 90 gun yapmadan vucudu resetleyenler varmis
erdem60

Mesaj gönderen erdem60 »

kmlpr yazdı:Vucut yapisina bagli olabilir bilemedim. Haftada 3 kez den gene iyidir. Organi dinlendirmek lazim. 90 gun yapmadan vucudu resetleyenler varmis
Bitkisel çok şey kullandım onların yararı olmuyor dediğin gibi bi 90 gün filan dinlendirmek belki bi işe yarar bakalım
eray36

Mesaj gönderen eray36 »

erdem60 yazdı:
kmlpr yazdı:Vucut yapisina bagli olabilir bilemedim. Haftada 3 kez den gene iyidir. Organi dinlendirmek lazim. 90 gun yapmadan vucudu resetleyenler varmis
Bitkisel çok şey kullandım onların yararı olmuyor dediğin gibi bi 90 gün filan dinlendirmek belki bi işe yarar bakalım
Ben herşeyden vaz gectim cinselli yok libido sıfır çinsellik bitti cinsellik bitinçe hayatında anlamı yok cinsellik gelsin ağrıda sızıyada razıyım neydik ne olduk psikolojim bozuldum ereksiyon cinsel istek sorunu olmayan arkadaşlar ağrıya sıza şükredin gecer biz zaman sonra cinsellik gelmiyor bazıları demiş cinsellik o kadar önemli değil diye yazmış!hayatın anlamı cinsellik.cinsellik yoksa yaşamak niye
Hergele
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Mesaj gönderen Hergele »

:oops:
eray36 yazdı:
erdem60 yazdı:
Ben herşeyden vaz gectim cinselli yok libido sıfır çinsellik bitti cinsellik bitinçe hayatında anlamı yok cinsellik gelsin ağrıda sızıyada razıyım neydik ne olduk psikolojim bozuldum ereksiyon cinsel istek sorunu olmayan arkadaşlar ağrıya sıza şükredin gecer biz zaman sonra cinsellik gelmiyor bazıları demiş cinsellik o kadar önemli değil diye yazmış!hayatın anlamı cinsellik.cinsellik yoksa yaşamak niye
Hocam cinselliğin gelmesi için öncelikle psikolojik olarak sağlam olmak gerekir kafaya taktıkça daha beter olur. Siz lökosit, lökosit yoksa bile kültür pcr yaptırın. Üreme olursa daha sağlam bir tedavi için uğraşın eğer üreme de olmuyor ise testo hormon baktırın. Eğer eksik ise Doğal yollarla beraber hormon tedavisine başlayın. Ben de cinsel problemlerle uğraşıyorum testo düşük libido ereksiyon da yok haliyle gerçi testo yüksek olup libido olmayan da var ama. Bu ara kültür deneyeceğim antinin üstünden gün geçmesini bekliyorum
Doktor değilim yazdıklarım kişisel tecrübeler ve araştırmalarım sonucu öğrendiklerimdir şifa dilerim.
erdem60

Mesaj gönderen erdem60 »

eray36 yazdı:
erdem60 yazdı:
Bende öyle düşünüyorum sanki boş yaşıyorum gibi geliyor bir anlam kalmadı hayatımda 1yil oldu herşey geçti cinsellikle ilgili sorunlar kaldı bitmiyor
eray36

Mesaj gönderen eray36 »

nefessizkesersapi yazdı:
erdem60 yazdı:
eray36 yazdı: Ben herşeyden vaz gectim cinselli yok libido sıfır çinsellik bitti cinsellik bitinçe hayatında anlamı yok cinsellik gelsin ağrıda sızıyada razıyım neydik ne olduk psikolojim bozuldum ereksiyon cinsel istek sorunu olmayan arkadaşlar ağrıya sıza şükredin gecer biz zaman sonra cinsellik gelmiyor bazıları demiş cinsellik o kadar önemli değil diye yazmış!hayatın anlamı cinsellik.cinsellik yoksa yaşamak niye
Bende öyle düşünüyorum sanki boş yaşıyorum gibi geliyor bir anlam kalmadı hayatımda 1yil oldu herşey geçti cinsellikle ilgili sorunlar kaldı bitmiyor
Ağrınız sızınız yoksa çok iyi bence. Cinselliği bu kadar büyütmeyin lütfen. Takviyelerle çözülebilen bir şey..
kardeş sen ne dediğinin farkıdamısın cinselliği büyütmeyin sen cinsellik sonunda dünyaya geldin insan sağlığın coğalması cinsellik evliliği sürdürmek cinsenllik iyi düşüne bilmek başarılı olabilmek çinsellik sen umursamaya bilirsin ama erkek adam için cinsellik en önemli nokta
eray36

Mesaj gönderen eray36 »

nefessizkesersapi yazdı:
eray36 yazdı:
nefessizkesersapi yazdı: Ağrınız sızınız yoksa çok iyi bence. Cinselliği bu kadar büyütmeyin lütfen. Takviyelerle çözülebilen bir şey..
kardeş sen ne dediğinin farkıdamısın cinselliği büyütmeyin sen cinsellik sonunda dünyaya geldin insan sağlığın coğalması cinsellik evliliği sürdürmek cinsenllik iyi düşüne bilmek başarılı olabilmek çinsellik sen umursamaya bilirsin ama erkek adam için cinsellik en önemli nokta
İnşallah ağrıların yanmaların olur, cinselliğin gelir kardeşim ne diyim dediğin gibi :)
Millet kafayı yemiş
Kardeş ağrını çözümü var 1 sene düzenli yüzsün ağrısı olan hiç bir şeyi kalmaz olay buu iaçlar milaç lar hikaye
kmlpr

Mesaj gönderen kmlpr »

Agri sizi yanma olmasin. Hic de kalkmasin . Her gun aci cekilirmi.Allah sifa versin.