Belirtilerle İlgili Yardım(Doğuda görevdeyim doktora gidemiyorum)

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
hayatzor22
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Belirtilerle İlgili Yardım(Doğuda görevdeyim doktora gidemiyorum)

Mesaj gönderen hayatzor22 »

Arkadaşlar bir süre doktora gidemeyeceğim hastalığıma da tam teşhis konamadı bazılarınıza özelden yazdım fakat tecrübeli herkesten yardım bekliyorum,ilk fırsatta prostat sıvısından lökosit kontrolü yaptıracağım fakat görev sebebiyle 1 aya yakın gidememe durumum var içim içimi yiyor,yardımlarınızı bekliyorum.
-ağrılı boşalma yok
-makatta ağrı yanma yok
-sık idrar yok
-idrar yapmada zorluk yok
-akıntı,ereksiyon problemi yok
-mesane doluymuş hissi yok
Olan şikayetler;
-idrarda yanma
-bel,böbrek bölgesinde ağrı
-hareketle giren kasık ağrıları

Geçen sene bu zamanlar 2 böbrekte de kum döktüm,bu sene 18 gün boyunca şiddetli bel böbrek ağrım oldu sonra idrarda yanma başladı,tomografide kum görülmedi,2 hafta önce nefrolog ve üroloğa gittim nefrolog belirtilerin kum ve tomografide çıkmayabilir dedi,ürolog enfeksiyon kalıntısı olabilir dedi 2 kutu tavanic verdi 2.kutunun ortasına geldim şikayetlerimde extra bir azalma olmadı kullanmaya başladıktan sonra tavan yaptığı zamanlar oldu.
Sürekli böyle tekrar ediyor tam geçti derken bel ağrısı böbrek ağrısı idrarda yanma tavan yapıyor,sonra kendi kendine iyice azalıp başa sarıyor.
Sizce prostatit miyim? Herhangi bir cinsel ilişkim de olmadı
Dediğim gibi ilk fırsatta doktora gideceğim fakat işim normal bir iş değil izin alıp gidemiyorum yardımlarınızı bekliyorum