Penisin içinde idrar kalması

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
Pablos

Penisin içinde idrar kalması

Mesaj gönderen Pablos »

Bu semptomu yaşayan var mı ? İdrardan sonra rahatsızlıkla beraber idrar sonrası 5-25 dk arasında illa damlama oluyor yani penisin içinde kalan idrar WC den sonra kendi kendine damlıyor bunu nasıl çözecez sıkıldım artık 3 aydan fazladır var yanma ve ağrıyı söylemiyorum çok fazla yok ama onlarda mevcut enson lökosit sıfırdı 2-3 hafta önce baktırmıştım bu penisin içinde idrarın kalması ve işedikten sonra rahatsızlık rahatşıyamama peniste doluluk rahatsızlık hissedipte sonra düzelen var mı ?
Targocid

Re: Penisin içinde idrar kalması

Mesaj gönderen Targocid »

Pablos yazdı:Bu semptomu yaşayan var mı ? İdrardan sonra rahatsızlıkla beraber idrar sonrası 5-25 dk arasında illa damlama oluyor yani penisin içinde kalan idrar WC den sonra kendi kendine damlıyor bunu nasıl çözecez sıkıldım artık 3 aydan fazladır var yanma ve ağrıyı söylemiyorum çok fazla yok ama onlarda mevcut enson lökosit sıfırdı 2-3 hafta önce baktırmıştım bu penisin içinde idrarın kalması ve işedikten sonra rahatsızlık rahatşıyamama peniste doluluk rahatsızlık hissedipte sonra düzelen var mı ?
Bende doluluk hissi pek olmuyor da o damlama var. İdrar akımın nasıl?
Pablos

Mesaj gönderen Pablos »

Targocid yazdı:
Pablos yazdı:Bu semptomu yaşayan var mı ? İdrardan sonra rahatsızlıkla beraber idrar sonrası 5-25 dk arasında illa damlama oluyor yani penisin içinde kalan idrar WC den sonra kendi kendine damlıyor bunu nasıl çözecez sıkıldım artık 3 aydan fazladır var yanma ve ağrıyı söylemiyorum çok fazla yok ama onlarda mevcut enson lökosit sıfırdı 2-3 hafta önce baktırmıştım bu penisin içinde idrarın kalması ve işedikten sonra rahatsızlık rahatşıyamama peniste doluluk rahatsızlık hissedipte sonra düzelen var mı ?
İdrar akımını nasıl anlarım bilmiyorum ki , ayakta işersem uzağa işeyebiliyorum ama oda göreceli işte nekadar uzak onu bilemiyorum
Targocid

Pablos yazdı:
Targocid yazdı:
İdrar akımını nasıl anlarım bilmiyorum ki , ayakta işersem uzağa işeyebiliyorum ama oda göreceli işte nekadar uzak onu bilemiyorum
Eskisine göre yavaş mı değil mi o kısacası. Üroflow testi var bunun için ama ona da gerek yok aslında. Sen gayet iyi anlıyorsun onun normal olup olmadığını. Benim hastalık başladığından beri ortadan gidiyor üroflow harici testler normal olmasına rağmen. Bunu hiçbir doktora da anlatamazsın, aldığın tedavi işe yaradı yaradı. Ayakta da işeme. Ben 1 sene önce bıraktım ayakta işemeyi, geçen dışarıdaydım, üşendim yapayım dedim, birkaç gündür sabahları penis içinde yanma başladı. Sadece o alışkanlığı değiştirsen belki de kurtulursun hastalıktan.
Pablos

Mesaj gönderen Pablos »

Targocid yazdı:
Pablos yazdı:
Targocid yazdı:
Eskisine göre yavaş mı değil mi o kısacası. Üroflow testi var bunun için ama ona da gerek yok aslında. Sen gayet iyi anlıyorsun onun normal olup olmadığını. Benim hastalık başladığından beri ortadan gidiyor üroflow harici testler normal olmasına rağmen. Bunu hiçbir doktora da anlatamazsın, aldığın tedavi işe yaradı yaradı. Ayakta da işeme. Ben 1 sene önce bıraktım ayakta işemeyi, geçen dışarıdaydım, üşendim yapayım dedim, birkaç gündür sabahları penis içinde yanma başladı. Sadece o alışkanlığı değiştirsen belki de kurtulursun hastalıktan.
Ayakta işemem zaten genelde idrar hızına örnek vermek için söyledim onu , penisin ucundan hafif ayırıp üretraya baktığımda sürekli ıslak içerisi bu hastalıktan önce bir ara merak edip bakmıştım normalde içerisi kuru oluyordu fakat bu hastalık başladığımdan beri içerisi ıslak üretrada hep , ama sıvı felan gelmiyor kendi kendine galiba kalan idrar felan var orda anlamadım akıl sır ermiyor ..
Targocid

Pablos yazdı:
Targocid yazdı:
Pablos yazdı: İdrar akımını nasıl anlarım bilmiyorum ki , ayakta işersem uzağa işeyebiliyorum ama oda göreceli işte nekadar uzak onu bilemiyorum
Ayakta işemem zaten genelde idrar hızına örnek vermek için söyledim onu , penisin ucundan hafif ayırıp üretraya baktığımda sürekli ıslak içerisi bu hastalıktan önce bir ara merak edip bakmıştım normalde içerisi kuru oluyordu fakat bu hastalık başladığımdan beri içerisi ıslak üretrada hep , ama sıvı felan gelmiyor kendi kendine galiba kalan idrar felan var orda anlamadım akıl sır ermiyor ..
Orayı nasıl görüyorsun? :) Bence biraz evham durumu da var, idrar hissi var mı yok mu ona bak. Gözle bir şey göremeyebilirsin.
Pablos

Mesaj gönderen Pablos »

Targocid yazdı:
Pablos yazdı:
Targocid yazdı:
Orayı nasıl görüyorsun? :) Bence biraz evham durumu da var, idrar hissi var mı yok mu ona bak. Gözle bir şey göremeyebilirsin.
Benim dediğim nokta penisin iç kısmı hani penis deliğini aralayınca görünen kısım sürekli ıslak bende önceden bu ıslaklık yoktu çünkü bir ara mantar şüphesi ile önceden bakmıştım içerisi okadar nemli ve ıslak değildi kuruydu..
Pablos

Mesaj gönderen Pablos »

Bu arada 2 kür aldım genta ve kılından 2 kez
Targocid

Pablos yazdı:
Targocid yazdı:
Pablos yazdı: Ayakta işemem zaten genelde idrar hızına örnek vermek için söyledim onu , penisin ucundan hafif ayırıp üretraya baktığımda sürekli ıslak içerisi bu hastalıktan önce bir ara merak edip bakmıştım normalde içerisi kuru oluyordu fakat bu hastalık başladığımdan beri içerisi ıslak üretrada hep , ama sıvı felan gelmiyor kendi kendine galiba kalan idrar felan var orda anlamadım akıl sır ermiyor ..
Benim dediğim nokta penisin iç kısmı hani penis deliğini aralayınca görünen kısım sürekli ıslak bende önceden bu ıslaklık yoktu çünkü bir ara mantar şüphesi ile önceden bakmıştım içerisi okadar nemli ve ıslak değildi kuruydu..
Anladım anladım. Üstat, mantarın da dahil olduğu geniş kapsamlı PCR testini bir iki defa tekrarla. Sonuçlar uyumlu olursa tedavi al, patoloji çıkmazsa sal gitsin. Başka ihtimallere yönel. Ben, Ağustos’ta yaptıracağım, antibiyotikler yeni bitti ya.
Targocid

Pablos yazdı:Bu arada 2 kür aldım genta ve kılından 2 kez
Tamam işte, lökosit düştü diye onu salma. Sana yapabileceğim bir şey yok diyorsa farklı doktorlara da görün. Testlere yönel. Benim gibi aylarca antibiyotik kullanıp da enayilik yapma ama geçmiyorsa.
Furkanal
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen Furkanal »

Dostum merhaba. Penisin içinde idrar kalması gibi bir durum, idrarı tam boşaltamama, ve bende ekstra bunla bağlantılı sık idrar ve idrar hissi çok normal bu hastalıkta. Dediğin o şeyi çok rahat anlayabiliyorum aralıyosun başını, o kısım sürekli ıslak o ıslaklığı alsan bile hemen yeniden ıslanıyor. Ben kürlerim sırasında sık idrarı, akımı düzeltmiş olsam da bu idrarı boşaltamamaya çare bulamamıştım. Yani o peniste idrar hissi hep devam etti. Ejakülasyona 1 haftadan fazla aralar vermeye başladıkça düzelmeye başladı. Sen de bir dene istersen. Bu ejakülasyona verilen arayı çok yerde yazıyorum çünkü birçok kronik hastalığım var prostatitten değil başka bir çok rahatsızlıktan dolayı günde 3-4 nsaii atmadan ayağa kalkamadığım günler oluyor. Ama ejakülasyona ara verdiğim de uzun süre en azından şu prostatitin hayatımı mahveden etkisinden kurtulabiliyorum.

Denediysen tabiki de bilemem ama denemediysen ciddi aralar vermeye çalış. Tabii ki hastalığı tam olarak tedavi etmiş olmuyorsun ama bu durumdan çok rahatsızsan seni 7-10 gün ve daha fazlası boşalmadığın her zaman aralığı rahatlatacaktır diye düşünüyorum.
Nightangel33
Hastalık Başlangıç Yılı: 2012

Mesaj gönderen Nightangel33 »

İdrarı ilk bitirdiğinde damlaması sağlıklı insanda olur ama uzun zamanlı damlaması aktif mesane semptomu
Pablos

Mesaj gönderen Pablos »

Nightangel33 yazdı:İdrarı ilk bitirdiğinde damlaması sağlıklı insanda olur ama uzun zamanlı damlaması aktif mesane semptomu
Üstat bu prostatit muhabbetinden sonra oldu önceden hiç böyle bir sıkıntım yoktu
Pablos

Mesaj gönderen Pablos »

Furkanal yazdı:Dostum merhaba. Penisin içinde idrar kalması gibi bir durum, idrarı tam boşaltamama, ve bende ekstra bunla bağlantılı sık idrar ve idrar hissi çok normal bu hastalıkta. Dediğin o şeyi çok rahat anlayabiliyorum aralıyosun başını, o kısım sürekli ıslak o ıslaklığı alsan bile hemen yeniden ıslanıyor. Ben kürlerim sırasında sık idrarı, akımı düzeltmiş olsam da bu idrarı boşaltamamaya çare bulamamıştım. Yani o peniste idrar hissi hep devam etti. Ejakülasyona 1 haftadan fazla aralar vermeye başladıkça düzelmeye başladı. Sen de bir dene istersen. Bu ejakülasyona verilen arayı çok yerde yazıyorum çünkü birçok kronik hastalığım var prostatitten değil başka bir çok rahatsızlıktan dolayı günde 3-4 nsaii atmadan ayağa kalkamadığım günler oluyor. Ama ejakülasyona ara verdiğim de uzun süre en azından şu prostatitin hayatımı mahveden etkisinden kurtulabiliyorum.

Denediysen tabiki de bilemem ama denemediysen ciddi aralar vermeye çalış. Tabii ki hastalığı tam olarak tedavi etmiş olmuyorsun ama bu durumdan çok rahatsızsan seni 7-10 gün ve daha fazlası boşalmadığın her zaman aralığı rahatlatacaktır diye düşünüyorum.
Baya zor birşey benim için ama deneyeceğim çok sağol dostum ama geçmeyecek bu galiba ..
Nightangel33
Hastalık Başlangıç Yılı: 2012

Mesaj gönderen Nightangel33 »

Pablos yazdı:
Nightangel33 yazdı:İdrarı ilk bitirdiğinde damlaması sağlıklı insanda olur ama uzun zamanlı damlaması aktif mesane semptomu
Üstat bu prostatit muhabbetinden sonra oldu önceden hiç böyle bir sıkıntım yoktu
Anlaıdm abi biraz üstüne git çözülür o zaman erken teşhisle erken halledersin
Pablos

Mesaj gönderen Pablos »

Nightangel33 yazdı:
Pablos yazdı:
Nisa’ndan beri böyle kardeşim ya moralim çok bozuldu işedilten sonra damlana sertlik peniste rahatsızlık yanma vs işedikten yarım saat sonra bile penisten dona damlama oluyor
mektup0698
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen mektup0698 »

Pablos yazdı:
Nightangel33 yazdı:
Pablos yazdı: Üstat bu prostatit muhabbetinden sonra oldu önceden hiç böyle bir sıkıntım yoktu
Nisa’ndan beri böyle kardeşim ya moralim çok bozuldu işedilten sonra damlana sertlik peniste rahatsızlık yanma vs işedikten yarım saat sonra bile penisten dona damlama oluyor
prostatin ordan poponun orasindan isediktek sonra testis e doğru elinle bastirarak siva icinde kalan damlalar cikar ben oyle yapiyorum her idrardan sonra rahatladim
Pablos

Mesaj gönderen Pablos »

Kılından yeni bitti şimdi pcr versem sorun olur mu ?