Tedavi Sürecim ve Değişimler

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
Hergele
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Re: Tedavi Sürecim ve Değişimler

Mesaj gönderen Hergele »

Enfeksiyon hastalıklarında tedaviye başlamıştım.
8 hafta tavanic kullandım.
Tavanic yerine başka ilaç olmaz mı demiştim eğer bir senedir geçmediyse prostata yayılmıştır penetrasyonu yüksek yazmalıyım avelox var daha iyi ancak onda yan etki daha çok görülüyor demişti.
Tedavi bitti ilerleme kaydedemedim. Yeni bir
Tedavi başlarız dedi doktorum. Ama bu hastalıkla ilgili hastamız olmaz genelde ben de seninle öğreniyorum dedi. Şimdi ne yazacak bilmiyorum evlilik öncesi olduğundan ve cinsel sorular sebebiyle gözü kararttım açıkçası. Ancak kültürde enterokok ve staph ürüyor.
Tavsiyeniz var ise doktorla paylaşabileceğim beklerim.
Herkese şifa dilerim .
Doktor değilim yazdıklarım kişisel tecrübeler ve araştırmalarım sonucu öğrendiklerimdir şifa dilerim.
kaankral
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

Mesaj gönderen kaankral »

Hergele yazdı:Ağabeyler ve arkadaşlar tekrar rahatsızlık veriyorum ama size danışmak istiyorum. Önceki bir kür Zafer oyman ve sonra bir üroloğun yazdığı 5 genta 2 cipro üzerine 2 tavanic tedavisinden sonra makatta yanma boşalırken asit boşalma hissi gitti. İdrar debisi bir nebze düşük ve idrar sonu damlama devam ediyor. Tavanic kullanırken peniste batma ve ucunda uyuşukluk benzeri huzursuzluk gelişti ancak pelvik ağrılar yavaş yavaş azaldı ara ara kramp şeklinde girse de sıklığı azalıyor. Makatta kaşıntıyı fissüre bağlıyorum fissürüm de var. Bu hastalıktan önce başladı sanırım. Asıl sorun testo ve libido düşüklüğü ile ereksiyon zayıflığı. Şimdi birileri ağrı yoksa boşver diyecek ama yaşım 24 5 senedir ciddi bir ilişkim var sevdiğim kadına mahcup olmak yanıltmış gibi olmak istemiyorum. Adana’da İlker ünsala gitmek niyetindeyim önümüzdeki hafta düzen laba da kültür vermeyi düşünüyorum ne tavsiye edersiniz ?
Fissur icin buyuk abdestini yapmadan once zeytinyagi sur makat bolgesine iyice iclere kadar sur rahatca yaparsin iyilesirsin ben boyle kurtuldum fissurden
Hergele
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Mesaj gönderen Hergele »

Hergele yazdı:Enfeksiyon hastalıklarında tedaviye başlamıştım.
8 hafta tavanic kullandım.
Tavanic yerine başka ilaç olmaz mı demiştim eğer bir senedir geçmediyse prostata yayılmıştır penetrasyonu yüksek yazmalıyım avelox var daha iyi ancak onda yan etki daha çok görülüyor demişti.
Tedavi bitti ilerleme kaydedemedim. Yeni bir
Tedavi başlarız dedi doktorum. Ama bu hastalıkla ilgili hastamız olmaz genelde ben de seninle öğreniyorum dedi. Şimdi ne yazacak bilmiyorum evlilik öncesi olduğundan ve cinsel sorular sebebiyle gözü kararttım açıkçası. Ancak kültürde enterokok ve staph ürüyor.
Tavsiyeniz var ise doktorla paylaşabileceğim beklerim.
Herkese şifa dilerim .
GÜNCEL
Doktor değilim yazdıklarım kişisel tecrübeler ve araştırmalarım sonucu öğrendiklerimdir şifa dilerim.
Prostatit751
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen Prostatit751 »

Abi malatyaya gelicem demişsin önceki mesajlarda Zülküf hocaya gittin mi