Pcr

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
Cihan1212
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Re: Pcr

Mesaj gönderen Cihan1212 »

Ahmet745 yazdı:Cihan selam bendede idrar kültüründe bu streptococcus spp uredi.Kagitta yazan antibiyotiklerin hepsini kullandim fayda etmedi prostatit semptomlarim devam ediyor.Sen olan şikayetler neler suan
Hangi kagitta yazan antibiyotikler kardesim bu bakteri icin doktor antibiyotik mi yazdi
Ahmet745
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Mesaj gönderen Ahmet745 »

Kardeş clindamisin , tetradox , sefazolin..... Sende olan şikayetler nedir şuan
Kasap
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

İdrardan sonra

Mesaj gönderen Kasap »

Arkadaşlar bu sitede yeniyim yeni keşif ettim soru sormayı bulamadım kardeşim idrardan sonra yanma oluyor bazen karın ağrısı yorgunluk baş ağrısı oluyor sadecee idrardan sonra olmuyor idrar geldiğinde de oluyor hele bi idrarı tutunca daha çok ağrı oluyor yanma da oluyor 6 aydır böyleyim 6 ay önce şüpheli temasım oldu ve ilkti doktora gidiyorum idrar alıyor temiz deyip antibiyotik yazıp gönderiyor yarın yine randevum var gidip derdimi anlatsam yine aynı idrar kültür alacak ilaç yazıp gonderecek kültürde dansite 1030 mikroskobi eritrosit (RBC) 8 ÇIKIYOR. Yarın rabdevum doktora ne demem lazım burda bilgili arkadaşların yorum yapmalarını istiyorum
Kasap
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen Kasap »

Anlamadım gitti