Antb bitmeden lokosit

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
Kainatos
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Antb bitmeden lokosit

Mesaj gönderen Kainatos »

1 aydir ureplasma kulturunde duyarli tavanic ve azitro kullaniyorum.Sikayetlerim ciddi oranda gecti akintim 0 pelvic agrim cok cok az.Bugun muhsin hocada muaynede ultrasonda bile hersey temiz cikti.Prostat sivim beyaz ve homojen.Ama 8-10 lokosit cikti 1 ay oncede boyleydi.Antb bitmeden yapilan lokosit olcumu yaniltabilir mi?Ne dusunursunuz ne onerirsiniz?
Se38
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Re: Antb bitmeden lokosit

Mesaj gönderen Se38 »

Testi tekrarla bence bir kac gun sonra . Ureaplazma haricinde baska patojende olabilir. Baska bakteriler ile beraber biofilm yaptigini bir cok kez okumustum.
Kainatos
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Re: Antb bitmeden lokosit

Mesaj gönderen Kainatos »

Se38 yazdı:Testi tekrarla bence bir kac gun sonra . Ureaplazma haricinde baska patojende olabilir. Baska bakteriler ile beraber biofilm yaptigini bir cok kez okumustum.
Kulturde sadece ureplasma uremisti pcr falan temizdi.Buyuk ihtimalle ureplasmayi oldurdum.Akinti falan 0.Eger baska bakteri varsa devaminda lokosit odaga donmem gerekicek.Zafer hocaya gidecegim 2 hafta sonra falan.Biraz antblara ara verecegim.Ampirige yonelmek daha mantikli gozkuyor bu durumda sanirim.