Prostatit mi yoksa aktif mesanemi ?

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
doguhemsin
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Prostatit mi yoksa aktif mesanemi ?

Mesaj gönderen doguhemsin »

Merhabalar herkese,yaklasik 20 gundur surekli bir idrar hissi var idrarimi yaptiktan 1 ,2 saniye bile sonra bu histen kurtulamiyorum ,tutamicak kadar degil hatta 5 6 saat tuvalete gitmesem bile olur sadece bu his surrekli var ,doktora gittim kan idrar ve iseme testi yapildi hepsi normal cikti bu yuzden ilac vermedi , bunun disinda ekstra yanma iserken zorlanma bosalirken agri peniste agri vs. hic biri yok sadece cok hafif pelvik bolgede bazan huzursuzluk oluyor ama idrar hissi hic gecmiyo sanki bir sey bastiriyor gibi , yorumlarinizi bekliyorum ,herkese gecmis olsun
Nightangel33
Hastalık Başlangıç Yılı: 2012

Re: Prostatit mi yoksa aktif mesanemi ?

Mesaj gönderen Nightangel33 »

İkiside olabilir bu yüzden prostat svısından lokosit baktırmak şart lokosit yoksa aktif mesane üzerinden ilerleyin. Bende de aynı sorunlar var uzun zamandır aktif mesane ilacını baya kullandım tam bç etki etmedi çünkü uzun bir süre lokosit baktırmadım en son gittiğimde hem aktif mesane hem prostatit tanısı koydu doktor ayriyeten cinsel perhizine çok dkkat edin 15 20 güne 1 e indirin.
doguhemsin

Suan iyi misiniz peki , iki hastalik icin de ilac kullaniyorsunuzdur heralde.
Nightangel33

doguhemsin yazdı:Suan iyi misiniz peki , iki hastalik icin de ilac kullaniyorsunuzdur heralde.
Açıkcası bundan 1 sene önce iyiydim aktif mesane ilacı kullanıyorum o zamanlar prostatit olduğunu bilmiyordum kendi kafama göre 3 kğt yapıp gitmiştim ona rağmen prostatta 14 lokosit çıktı eskisi kadar rahat değil prostat sürekli ödemli tedaviye devam ediyorum bakalım nası olucak
doguhemsin

Umarim iyi olursunuz ,ben bu olay basladigindan beri bu histen kurtulamadim yani acikcasi tuvalete cikmam normal seviyelerde 7 veya 8 ama su idrar ve baski hissi az da olsa hep hissetiriyor ,onerdiginiz cinsel periz olayini deneyecegim ,umarim duzelir
Nightangel33

doguhemsin yazdı:Umarim iyi olursunuz ,ben bu olay basladigindan beri bu histen kurtulamadim yani acikcasi tuvalete cikmam normal seviyelerde 7 veya 8 ama su idrar ve baski hissi az da olsa hep hissetiriyor ,onerdiginiz cinsel periz olayini deneyecegim ,umarim duzelir
inş düzeliriz saolun perhiz işine muhakakk dikkat edin bölgeyi çok yoruyor dikkat etmezsseniz
Untitleduserr

Mesaj gönderen Untitleduserr »

Nightangel33 yazdı:İkiside olabilir bu yüzden prostat svısından lokosit baktırmak şart lokosit yoksa aktif mesane üzerinden ilerleyin. Bende de aynı sorunlar var uzun zamandır aktif mesane ilacını baya kullandım tam bç etki etmedi çünkü uzun bir süre lokosit baktırmadım en son gittiğimde hem aktif mesane hem prostatit tanısı koydu doktor ayriyeten cinsel perhizine çok dkkat edin 15 20 güne 1 e indirin.
Kardeşim nasılsın?
Nightangel33

Untitleduserr yazdı:
Nightangel33 yazdı:İkiside olabilir bu yüzden prostat svısından lokosit baktırmak şart lokosit yoksa aktif mesane üzerinden ilerleyin. Bende de aynı sorunlar var uzun zamandır aktif mesane ilacını baya kullandım tam bç etki etmedi çünkü uzun bir süre lokosit baktırmadım en son gittiğimde hem aktif mesane hem prostatit tanısı koydu doktor ayriyeten cinsel perhizine çok dkkat edin 15 20 güne 1 e indirin.
Kardeşim nasılsın?
Valla abi senle konuştuğumuz zamanlardan daha kötü oldum
Cooper
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen Cooper »

Prostat iltihaplanınca şişer, mesaneye baskı yapar. Bu da idrar sorunlarina yol acar. Prostatin bir kısmı zaten mesaneye değiyor. Anatomik açıdan girin bakın resimlerine.