İdrarın sapması

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
Nightangel33
Hastalık Başlangıç Yılı: 2012

İdrarın sapması

Mesaj gönderen Nightangel33 »

aranızda idrarın sağa sola ya da üste doğru sapmasıını yaşayan var mı ? son zamanlarda aşırı yoğun idrar hissim varken idrarın sağa sola hatta yukarı doğru penis başının üstüne aktığını görüyorum şahsen bunu ödeme bağlıyorum . Sizinde fikirlerinizi almak isterim.
Espace42
Hastalık Başlangıç Yılı: 2010

Re: İdrarın sapması

Mesaj gönderen Espace42 »

Evet bendede oldu o prostat sis ondan oluyor kardeşim enfeksiyon var
Nightangel33

Espace42 yazdı:Evet bendede oldu o prostat sis ondan oluyor kardeşim enfeksiyon var
Abi İnanılmaz his yapıyor mafetti beni umarım bir an önce düzelir sınavım yaklaşıyor. Yorumlarınız için teşekkürler.
Espace42
Hastalık Başlangıç Yılı: 2010

Mesaj gönderen Espace42 »

Düzeliyor ikinarak yapma daha çok olur evet bende sık idrarda aynı oluyordu korkma boşalmak tetikliyor daha çok şişer ayaklarını üşütme stres yaparsan çoğalır antibiyotik alman gerekebilir
Nightangel33

Espace42 yazdı:Düzeliyor ikinarak yapma daha çok olur evet bende sık idrarda aynı oluyordu korkma boşalmak tetikliyor daha çok şişer ayaklarını üşütme stres yaparsan çoğalır antibiyotik alman gerekebilir
Benim canımı çok sıkan şey sürekli idrar hissi yıllardır yenemedim her yerde tuvalet arıyorum malasef
asosyal
Hastalık Başlangıç Yılı: 2011

Mesaj gönderen asosyal »

Nightangel33 yazdı:aranızda idrarın sağa sola ya da üste doğru sapmasıını yaşayan var mı ? son zamanlarda aşırı yoğun idrar hissim varken idrarın sağa sola hatta yukarı doğru penis başının üstüne aktığını görüyorum şahsen bunu ödeme bağlıyorum . Sizinde fikirlerinizi almak isterim.
Ona biz çatallı işeme diyoruz prostat hastalarının hepsinde oluyor
Nightangel33

asosyal yazdı:
Nightangel33 yazdı:aranızda idrarın sağa sola ya da üste doğru sapmasıını yaşayan var mı ? son zamanlarda aşırı yoğun idrar hissim varken idrarın sağa sola hatta yukarı doğru penis başının üstüne aktığını görüyorum şahsen bunu ödeme bağlıyorum . Sizinde fikirlerinizi almak isterim.
Anladım önceden olmazdı, son 1 yıl içeresinde çok yaşamaya başladım.
asosyal

Mesaj gönderen asosyal »

nefessizkesersapi yazdı:
asosyal yazdı:
sende oluyor mu kardeşim :(
Oluyor yılan dili gibi sağlı sollu işeme oluyor
Nightangel33

nefessizkesersapi yazdı:
asosyal yazdı:
nefessizkesersapi yazdı: sende oluyor mu kardeşim :(
iki farklı yöne mi :(
bu bende de oluyor :(
Bende yukarıya bile akıyor bazen
asosyal

Mesaj gönderen asosyal »

nefessizkesersapi yazdı:
asosyal yazdı:
nefessizkesersapi yazdı: sende oluyor mu kardeşim :(
iki farklı yöne mi :(
Evet 2 farklı yöne maalesef
asosyal

Mesaj gönderen asosyal »

nefessizkesersapi yazdı:
asosyal yazdı:
nefessizkesersapi yazdı: iki farklı yöne mi :(
Evet 2 farklı yöne maalesef
her zaman oluyor mu güzel kardeşim :(
Prostat sis olunca oluyor
crunkstar

Mesaj gönderen crunkstar »

benimde en gıcık oldugum 2 şikayetim var. catallı baslayıp spiralli dağınık bitiyor işemem nefret ediyorum ayakta işemiyorum ama zorda kalırsam üstüme başıma işiyorum o kadar fena. ve 10 kutu antibiyotiği aralıksız içmeme ragmen durum bu. ve boşaldıktan sonra 2 kere işeyen kadar sürekli peçeteme meni geliyor. 2 idrar dan sonra kesiliyor. nasıl düzelecek bu abi ya offff
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

crunkstar yazdı:benimde en gıcık oldugum 2 şikayetim var. catallı baslayıp spiralli dağınık bitiyor işemem nefret ediyorum ayakta işemiyorum ama zorda kalırsam üstüme başıma işiyorum o kadar fena. ve 10 kutu antibiyotiği aralıksız içmeme ragmen durum bu. ve boşaldıktan sonra 2 kere işeyen kadar sürekli peçeteme meni geliyor. 2 idrar dan sonra kesiliyor. nasıl düzelecek bu abi ya offff
10 kutu antb kullanmak hastaligi gecirmez kardesim. Burada sayı onemli degil. Uygun antb kullanmak önemli. Ne kullandin 10.kutu nekadar zamanda kullandin?
Nightangel33

kadir yazdı:
crunkstar yazdı:benimde en gıcık oldugum 2 şikayetim var. catallı baslayıp spiralli dağınık bitiyor işemem nefret ediyorum ayakta işemiyorum ama zorda kalırsam üstüme başıma işiyorum o kadar fena. ve 10 kutu antibiyotiği aralıksız içmeme ragmen durum bu. ve boşaldıktan sonra 2 kere işeyen kadar sürekli peçeteme meni geliyor. 2 idrar dan sonra kesiliyor. nasıl düzelecek bu abi ya offff
10 kutu antb kullanmak hastaligi gecirmez kardesim. Burada sayı onemli degil. Uygun antb kullanmak önemli. Ne kullandin 10.kutu nekadar zamanda kullandin?
Kadir abi %100 haklı bizzat uzun zamandır belirsiz antibiyotik kullanmam sonrası lokısit ölçümü 14 lokosit önemli olan takiple kullanmak.
crunkstar

kadir yazdı:
aralıksız 1.5 aydır

1x ciprasid
1x tedradox

7x genta 160
1x tarivid

1x desefin 1gr
1x ornisid
1x azomax

1x ciprasid
1x tedradox

hemen arkasına günde 1 tavanic başladım 3. gün. 28 gün kullanacağım.

tek şikayetlerim bunlar ve boşalma sonrası penis sağ alt köşesinde bıçak kesiği var.
crunkstar

genta ve tarivid kullanırken en ufak gelişme hissetmedim. ama desefin azo ornisid ile belirgin şekilde azalma hissettim. cipro bana hep iyi geldi ya. en belirgin faydayı cipro dan gördüm hep. doktorada anlatınca tavanic yazdı yarın ornisid li tedaviyi veren doktora gidip onada anlatacağım tavanic in yanına iğne isteyeceğim. akıntılı dönemimde 14 tane isef vurundum akıntımı %50 azalttı sadece ben iğnelerden hiç fayda görmedim ya kafayı yiyecem.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

crunkstar yazdı:genta ve tarivid kullanırken en ufak gelişme hissetmedim. ama desefin azo ornisid ile belirgin şekilde azalma hissettim. cipro bana hep iyi geldi ya. en belirgin faydayı cipro dan gördüm hep. doktorada anlatınca tavanic yazdı yarın ornisid li tedaviyi veren doktora gidip onada anlatacağım tavanic in yanına iğne isteyeceğim. akıntılı dönemimde 14 tane isef vurundum akıntımı %50 azalttı sadece ben iğnelerden hiç fayda görmedim ya kafayı yiyecem.
Tahlilde lokosit, kültürde patojen baktinizmi ?
crunkstar

kadir yazdı:
crunkstar yazdı:genta ve tarivid kullanırken en ufak gelişme hissetmedim. ama desefin azo ornisid ile belirgin şekilde azalma hissettim. cipro bana hep iyi geldi ya. en belirgin faydayı cipro dan gördüm hep. doktorada anlatınca tavanic yazdı yarın ornisid li tedaviyi veren doktora gidip onada anlatacağım tavanic in yanına iğne isteyeceğim. akıntılı dönemimde 14 tane isef vurundum akıntımı %50 azalttı sadece ben iğnelerden hiç fayda görmedim ya kafayı yiyecem.
Tahlilde lokosit, kültürde patojen baktinizmi ?
ben bir tek lokosit ölçtürmedim. gelen sıvıların hepsinden defalarca pcr ve kültür verdim. herşey negatif şikayetlerimi tarif ederek ve kullandıgım ilacları anlatarak tedavi alıyorum. şuan hayatıma engel beni sıkıştıran hiç bir şikayetim yok sadece boşaldıktan sonra 2 3 günü bulan sağ köşede çok ciddi yırtık kesik yanması yaşıyorum. 6 7 gün de tutsam sonuç aynı oluyor. ilaç kullanım sayısı arttıkça o kesik inceden daha kaba bir yanmaya dönüşüyor ama iki türlüde canım cok yanıyor. birde söylediğim 2 şikayetim var. ilacı bırakınca 30 40 gün sonra önlü arkalı şiddetli yanma yaşıyorum. çok uzun süredir ilaca ilk defa başladım. hep başla bırak yaptım. hep daha cok sorun yaşadım. şu tavanic ile beraber birde iğne kullanmak isteyecem doktordan. sonra artık uzun bir süre ilac kullanmayı düşünmüyorum. neredeyse tüm takviyeleri kullanıyorum. 5 tane takviye yutuyorum. çok bir değişim malesef göremedim. sadece kesik acım net 3 gün sürerken 2 ye düşüyor cinsel aktivite sonrası.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

Lokosite baktirin oncelikle.
crunkstar

baktırmayacam
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

crunkstar yazdı:baktırmayacam
Bencede baktirma
crunkstar

kadir yazdı:
Bencede baktirma
sagol abicim ben seni her türlü seviyoruz yardımcı olsanda olmasanda.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

crunkstar yazdı:
kadir yazdı:
Bencede baktirma
Bende sizi seviyorum kardesim. Elimden geldigince yardimci olmaya calisiyorum. Buda bende olan insan sevgisinden kaynaklaniyor.
Nightangel33

kadir yazdı:
crunkstar yazdı:
kadir yazdı: Bencede baktirma
Bende sizi seviyorum kardesim. Elimden geldigince yardimci olmaya calisiyorum. Buda bende olan insan sevgisinden kaynaklaniyor.
Allah razı olsun Kadir abiden herkesin üstünde çok emeği var.