Merhabalar

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
Herreray
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Merhabalar

Mesaj gönderen Herreray »

Merhabalar bundan 6 ay önce kronik prostatit teşhisi konmuştu. Buraya gelip konu açmıştım şuan da çok şükür iyiyim bi sıkıntım kalmadı. Kısa geçicem devlet hastesine gittiğim de idrar yolu enfeksiyonu dediler ilaç verdiler kullandım geçmedi akrabamın önerisi ile a life Mesut Tül hocaya gittim anlat dedi sıkıntını anlattım yanma ağrı nerde oluyor dedi penis ucu ortası veya kökü nerde hissediyorsun dedi hocam dedim kökünden ucuna doğru oluyor dedim direk sen prostatit olmuşsun dedi reçete yazdı 1 kutu ciprasid 1 kutu tetradox kullan gel dedi kullandım gittim nasılsın dedi %80 iyiyim hocam dedim onu tam kurutmazsak tekrarlar dedi 1 kutu daha ciprasid yazdı onuda içtim, ama daha önce gittiğimden daha kötü halde gittim yanmam oluyordu hocaya dedim yanmam var geçen geldiğim de daha iyiydim bişey olmaz dedi vücut dedi oraya lökosit gönderiyor yanma ondan geçer zamanla dedi çok ilaç içtin yanma için ilaç yazıyorum ama içmesen daha iyi dedi yazdığı ilacı da içmedim çok şükür şuan herhangi bi sorunum kalmadı kendisinden allah razı olsun. Bazı arkadaşlar doktor ismini sormuştu o zamanlar da cevap verememiştim şimdi söylüyorum Ankara etimesgut a life hastanesi mesut tül umarım sizede faydası olur faydasını görenler duasını eksik etmesin yeter iyi geceler.
alihandro

Re: Merhabalar

Mesaj gönderen alihandro »

yanmalar antibiyotik bittikten ne kadar süre sonra geçti bende 6-7 haftadır kullanıyorum fakat tam iyi hissetmiyorum
Hsyncnk
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Mesaj gönderen Hsyncnk »

Kardeşim kurtulduğuna sevindim,Allah herkese şifa nasip eder inşallah
Herreray

alihandro yazdı:yanmalar antibiyotik bittikten ne kadar süre sonra geçti bende 6-7 haftadır kullanıyorum fakat tam iyi hissetmiyorum
Hatırladığım kadarıyla 3 4 gün sonra yanma bitmişti.
Herreray

Hsyncnk yazdı:Kardeşim kurtulduğuna sevindim,Allah herkese şifa nasip eder inşallah
Teşekkür ederim İnşallah
efsane2036

Mesaj gönderen efsane2036 »

Mesut hocanın sabit hastasıyım ben prostat masajını harika yapıyor ama ilaç tedavısı yetersız anlayışlı biridir ben sadece prostat masajı yaptırmaya gidiyorum kendisine
Herreray

efsane2036 yazdı:Mesut hocanın sabit hastasıyım ben prostat masajını harika yapıyor ama ilaç tedavısı yetersız anlayışlı biridir ben sadece prostat masajı yaptırmaya gidiyorum kendisine
O kadarını bilemiyorum, ben yaşadıklarımı anlattım verdiği ilaçlar bende etki gösterdi 6 aydır bomba gibiyi. Prostat iltihabı birçok nedenden kaynaklanıyor anladığım kadarıyla da kimisinde ağır kimisinde hafif seyrediyor. Ağır veya hafif seyretmesi de vücuttaki başka hastalıkların varlığı antibiyotik geçmişi vücut bağışıklık sistemi mikrop çeşiti gibi etkenler etkili oluyor olabilir.
efsane2036

Mesaj gönderen efsane2036 »

Herreray yazdı:
efsane2036 yazdı:Mesut hocanın sabit hastasıyım ben prostat masajını harika yapıyor ama ilaç tedavısı yetersız anlayışlı biridir ben sadece prostat masajı yaptırmaya gidiyorum kendisine
O kadarını bilemiyorum, ben yaşadıklarımı anlattım verdiği ilaçlar bende etki gösterdi 6 aydır bomba gibiyi. Prostat iltihabı birçok nedenden kaynaklanıyor anladığım kadarıyla da kimisinde ağır kimisinde hafif seyrediyor. Ağır veya hafif seyretmesi de vücuttaki başka hastalıkların varlığı antibiyotik geçmişi vücut bağışıklık sistemi mikrop çeşiti gibi etkenler etkili oluyor olabilir.
Mikrobun çeşidi önemli mesut hocanın size verdiği ilçalar klasik her üroloğun verdiği ilaçlar zate. Sizde işe yaramış
Herreray

efsane2036 yazdı:
Herreray yazdı:
Mikrobun çeşidi önemli mesut hocanın size verdiği ilçalar klasik her üroloğun verdiği ilaçlar zate. Sizde işe yaramış
Olabilir sizin kadar konuya hakim değilim çünkü kısa sürdü bu hastalıkla ilişkim umarım bi daha tekrarlamaz.
asosyal
Hastalık Başlangıç Yılı: 2011

Mesaj gönderen asosyal »

Kısa zamanda kurtulmuşsun ınsaallah tekrarlamaz bizim gibi olmaz ınsaallah
Herreray

asosyal yazdı:Kısa zamanda kurtulmuşsun ınsaallah tekrarlamaz bizim gibi olmaz ınsaallah
İnşallah hayatımda gördüğüm en uzun antibiyotik tedavisiydi o kadar kötü hissettim ki umarım sizde en kısa sürede o ilaçlardan bir an önce kurtulursunuz.
asosyal
Hastalık Başlangıç Yılı: 2011

Mesaj gönderen asosyal »

Amin cumlemize kardeşim
Hsyncnk

Mesaj gönderen Hsyncnk »

Ne kadar antibiyotik kullandınız acaba?
Sky77

Mesaj gönderen Sky77 »

Herreray yazdı:Merhabalar bundan 6 ay önce kronik prostatit teşhisi konmuştu. Buraya gelip konu açmıştım şuan da çok şükür iyiyim bi sıkıntım kalmadı. Kısa geçicem devlet hastesine gittiğim de idrar yolu enfeksiyonu dediler ilaç verdiler kullandım geçmedi akrabamın önerisi ile a life Mesut Tül hocaya gittim anlat dedi sıkıntını anlattım yanma ağrı nerde oluyor dedi penis ucu ortası veya kökü nerde hissediyorsun dedi hocam dedim kökünden ucuna doğru oluyor dedim direk sen prostatit olmuşsun dedi reçete yazdı 1 kutu ciprasid 1 kutu tetradox kullan gel dedi kullandım gittim nasılsın dedi %80 iyiyim hocam dedim onu tam kurutmazsak tekrarlar dedi 1 kutu daha ciprasid yazdı onuda içtim, ama daha önce gittiğimden daha kötü halde gittim yanmam oluyordu hocaya dedim yanmam var geçen geldiğim de daha iyiydim bişey olmaz dedi vücut dedi oraya lökosit gönderiyor yanma ondan geçer zamanla dedi çok ilaç içtin yanma için ilaç yazıyorum ama içmesen daha iyi dedi yazdığı ilacı da içmedim çok şükür şuan herhangi bi sorunum kalmadı kendisinden allah razı olsun. Bazı arkadaşlar doktor ismini sormuştu o zamanlar da cevap verememiştim şimdi söylüyorum Ankara etimesgut a life hastanesi mesut tül umarım sizede faydası olur faydasını görenler duasını eksik etmesin yeter iyi geceler.
Yanma için hangi ilacı yazdı acaba?
Herreray

Hsyncnk yazdı:Ne kadar antibiyotik kullandınız acaba?
İlk muayene de 1 kutu ciprasid 1 kutu tetradox verdi sabah iki akşam iki.... ciprasid içtim 1 saat sonra diğerini içtim. 1 hafta sürdü. Sonra kontrole gittim, 1 hafta ara verelim ilaç içme dedi. Tekrar 1 ciprasid daha yazdı oda 1 hafta sürdü.
Herreray

Sky77 yazdı:
Herreray yazdı:Merhabalar bundan 6 ay önce kronik prostatit teşhisi konmuştu. Buraya gelip konu açmıştım şuan da çok şükür iyiyim bi sıkıntım kalmadı. Kısa geçicem devlet hastesine gittiğim de idrar yolu enfeksiyonu dediler ilaç verdiler kullandım geçmedi akrabamın önerisi ile a life Mesut Tül hocaya gittim anlat dedi sıkıntını anlattım yanma ağrı nerde oluyor dedi penis ucu ortası veya kökü nerde hissediyorsun dedi hocam dedim kökünden ucuna doğru oluyor dedim direk sen prostatit olmuşsun dedi reçete yazdı 1 kutu ciprasid 1 kutu tetradox kullan gel dedi kullandım gittim nasılsın dedi %80 iyiyim hocam dedim onu tam kurutmazsak tekrarlar dedi 1 kutu daha ciprasid yazdı onuda içtim, ama daha önce gittiğimden daha kötü halde gittim yanmam oluyordu hocaya dedim yanmam var geçen geldiğim de daha iyiydim bişey olmaz dedi vücut dedi oraya lökosit gönderiyor yanma ondan geçer zamanla dedi çok ilaç içtin yanma için ilaç yazıyorum ama içmesen daha iyi dedi yazdığı ilacı da içmedim çok şükür şuan herhangi bi sorunum kalmadı kendisinden allah razı olsun. Bazı arkadaşlar doktor ismini sormuştu o zamanlar da cevap verememiştim şimdi söylüyorum Ankara etimesgut a life hastanesi mesut tül umarım sizede faydası olur faydasını görenler duasını eksik etmesin yeter iyi geceler.
Yanma için hangi ilacı yazdı acaba?
Azosilin Tablet, Birde Tadolak Fort 400 mg. Biri idrar rengini kırmızı yapıyormuş alıp kullanırsan korkma yani :)