Geçmeyen akıntı

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
Dejavuuuuu
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Geçmeyen akıntı

Mesaj gönderen Dejavuuuuu »

Merhabalar,

Ne yapsam bu akıntı işini çözemedim her idrar sonrası gelen akıntı çok yapışkan ve penis kiloda yapışıyor. 10 doktor gezdim ultrasonlar kültürler vs en son gttğm dr pelvik ilaçlı mr istedi sonucu temiz. Sabah büyük dışkılama sırasında gelen akıntı tüm gün devam ediyor. Antibiyotikler termaller neler denediysem çözüm olmadı. Artık ben bu işi çözemiyorum.Mr sonucum ,

Mesane konturları düzgün, duvar kalınlığı ve lümeni normaldir.

Prostat boyutları normal, konturları düzgündür. Parenkim sinyal intensitesi doğaldır.

Seminal veziküller normal sinyal intensite paterninde izlenmektedir.

Pelvik yağ planları açık olup, parailiak, obturatuar ve inguinal LAP saptanmadı.

Rektum perirektal ve iskiorektal alanlar normaldir. Alt batında serbest sıvı saptanmadı.

Tetkik alanına dahil kemik ve adale grupları yaş ile uyumlu görünümdedir. Yumuşak dokuda kitlesel lezyon saptanmadı

Sonuç: Normal sınırlarda Alt Abdomen MRG tetkiki.

Doktor bu sonuçla prostat nezlesi bunla yaşamayı öğten dedi tüm gün gelen akıntı ile yaşamak nedir bunun nesi normal çözemedim.

Lucifer
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Re: Geçmeyen akıntı

Mesaj gönderen Lucifer »

Prostat salgısına kültür ve PCR çalıştırdınız mı? Kısacası bir patojen yakalayabildiniz mi? Mikoplazma gibi örneğin... Benim de sadece sabah uyandığımda gelen şeffaf zevk suyuna yakın akıntım var o da penisi sıkınca geliyor başka hiçbir semptom yok. Ben de ne yapacağımı bilmiyorum... Bu akıntı beni rahatsız ediyor. 14 Şubat'tan beri lökosit 0 ve kültürlerimde üreme olmuyor. Kadir abi arkadaşın durumuna istinaden benim durum hakkında ne düşünüyorsun? Halil İbrahim Hoca ve Zafer Hoca ödem var zamanla geçer dedi. Ben artık 1 ay sonra PCR olup bir şey yakalayamazsam konuyu kapatacağım çünkü başka semptomum yok.
Dejavuuuuu

Bende de strepkok üredi bundan bişey olmaz bulaş olmuştur dedi doktor. Harcadığım paranın ve zamanın haddi hesabı yok. Penisi sıkınca benimde şeffaf akıntı oluyor ama özellikle dışkılama ve idrar sonrası bu akıntı beni mahfetti.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

Lucifer yazdı:Prostat salgısına kültür ve PCR çalıştırdınız mı? Kısacası bir patojen yakalayabildiniz mi? Mikoplazma gibi örneğin... Benim de sadece sabah uyandığımda gelen şeffaf zevk suyuna yakın akıntım var o da penisi sıkınca geliyor başka hiçbir semptom yok. Ben de ne yapacağımı bilmiyorum... Bu akıntı beni rahatsız ediyor. 14 Şubat'tan beri lökosit 0 ve kültürlerimde üreme olmuyor. Kadir abi arkadaşın durumuna istinaden benim durum hakkında ne düşünüyorsun? Halil İbrahim Hoca ve Zafer Hoca ödem var zamanla geçer dedi. Ben artık 1 ay sonra PCR olup bir şey yakalayamazsam konuyu kapatacağım çünkü başka semptomum yok.
Lokositi stabil tutarsaniz. Bu akintilar zamanla geciyor.
Dejavuuuuu

Kadir bey lökösit i sabit nasıl tutmalıyım ? Hangi ürologa gitsem bundan birşey olmaz dedi Zafer hoca 6 kutu novosef ardından 2 kutu cipro verdi daha gelme bunlarla işin çözülür dedi 2 sene evvel birşeyin çözüldüğü yok.
erdem60
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen erdem60 »

Dejavuuuuu yazdı:Bende de strepkok üredi bundan bişey olmaz bulaş olmuştur dedi doktor. Harcadığım paranın ve zamanın haddi hesabı yok. Penisi sıkınca benimde şeffaf akıntı oluyor ama özellikle dışkılama ve idrar sonrası bu akıntı beni mahfetti.
Bu şeffaf akıntı bende de idrar sonrası oluyor 1 senedir geçmedi.cinsellik geri gelsin akıntıya razıyım.
Dejavuuuuu

erdem60 yazdı:
Dejavuuuuu yazdı:Bende de strepkok üredi bundan bişey olmaz bulaş olmuştur dedi doktor. Harcadığım paranın ve zamanın haddi hesabı yok. Penisi sıkınca benimde şeffaf akıntı oluyor ama özellikle dışkılama ve idrar sonrası bu akıntı beni mahfetti.
Bu şeffaf akıntı bende de idrar sonrası oluyor 1 senedir geçmedi.cinsellik geri gelsin akıntıya razıyım.
Valla ben ömür boyu cinsellik istemiyorum yeterki akıntı geçsin.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

Dejavuuuuu yazdı:Kadir bey lökösit i sabit nasıl tutmalıyım ? Hangi ürologa gitsem bundan birşey olmaz dedi Zafer hoca 6 kutu novosef ardından 2 kutu cipro verdi daha gelme bunlarla işin çözülür dedi 2 sene evvel birşeyin çözüldüğü yok.
Gelme demesine bakma sen. Gidebilirsin. Yada baska dra git lokosit olcen. Huseyin hoca varmiş oda ölcuyor sanirim.
Dejavuuuuu

kadir yazdı:
Dejavuuuuu yazdı:Kadir bey lökösit i sabit nasıl tutmalıyım ? Hangi ürologa gitsem bundan birşey olmaz dedi Zafer hoca 6 kutu novosef ardından 2 kutu cipro verdi daha gelme bunlarla işin çözülür dedi 2 sene evvel birşeyin çözüldüğü yok.
Zafer hocaya tekrar gidip lokösit baktıracağım akıntı örneği alıp düzen lab a da kültür için vereyim diyorum Kadir bey ?
Sessiz02
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Mesaj gönderen Sessiz02 »

Kadir abim allah rızası için bana ulaş sana mesaj atamıyorum n3denini bilmiyorum
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

Dejavuuuuu yazdı:
kadir yazdı:
Zafer hocaya tekrar gidip lokösit baktıracağım akıntı örneği alıp düzen lab a da kültür için vereyim diyorum Kadir bey ?
Duzen laba huseyin hoca daha yakin diye biliyorum.siz bilirsiniz kardesim.
Dejavuuuuu

kadir yazdı:
Dejavuuuuu yazdı:
kadir yazdı:
Duzen laba huseyin hoca daha yakin diye biliyorum.siz bilirsiniz kardesim.
Hangi Hüseyin hoca Kadir bey ?
Dejavuuuuu

Benim artı bir şikayetim idrar yolunda oluşan kanama. Tit kültür hepsi temiz usg temiz mr zaten açıklamada dr a söylüyorum oralı değil penis kökünde yanma ile 2 ayda bir kanama şikayetim var buna benzer durum yaşayan varmı ?
Hergele
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Mesaj gönderen Hergele »

Hocam ilk kez bende de bugün idrar sonrası meni benzeri akıntı oldu yani ben meni filandır dedim ama bu da bir semptom mu ?
Doktor değilim yazdıklarım kişisel tecrübeler ve araştırmalarım sonucu öğrendiklerimdir şifa dilerim.