Maydonoz+Limon suyu tedavi süreci hk

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
desperado
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Maydonoz+Limon suyu tedavi süreci hk

Mesaj gönderen desperado »

Arkadaşlar merhaba
gecen ayan 25inde penisimden bir sarı renkde sıvı cıkmasından sonra bir kac araştırmayla prostatit olduğumu öğrendim
belirtiler
idrar yaparken yanma
boşalma sırasında ağrı
sık idrara cıkma
idrarı tam yapamama

02.06.2020 itibariyle yani yaklasık 6gündür 10adet maydonoz ve limonlu su ve günde 2litre su icerek tedavisini uyguluyorum
artık idrar yaparken yanma yaşamyorum
sık idrada cıkmıyorum
idrarı tam yapamama durumuda cözülmüs gibi duruyor şuanki tek derdim boşalma sırasında agrının nedeni başka bir sebepten kaynaklanma olasığı varmıdır tecrübeli arkadaslar yardımcı olursa sevinirim.

not:hastalığı korumasız cinsel ilişki yaşadıktan sonra başladığına eminim
efervesan
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Re: Maydonoz+Limon suyu tedavi süreci hk

Mesaj gönderen efervesan »

Boşalmadan sonra ağrı büyük ihtimal enfeksiyonla alakalıdır en azından bende öyleydi
ABittersweetLi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen ABittersweetLi »

Boşalmadan kaynaklı ağrı varsa enfeksiyon ile alakalı bir durum olduğuna işarettir. Doktora görünmende fayda var. Belki bir ilaç ile kurtulabilirsiniz.
alihandro
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen alihandro »

hacı zaman kaybetme antibiyotik bu işin çaresi iyi bir doktor bul 4-5 hafta tedavini al ilk etapta bende maydonoz ıvır zıvır denedim iyi gelir gibi oluyor ama gene aynı şekil devam ediyor ben 5 hafta önce ağrıdan oturamıydum suan hafif bir yanma kaldı sadece
Imzekken
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen Imzekken »

desperado yazdı:Arkadaşlar merhaba
gecen ayan 25inde penisimden bir sarı renkde sıvı cıkmasından sonra bir kac araştırmayla prostatit olduğumu öğrendim
belirtiler
idrar yaparken yanma
boşalma sırasında ağrı
sık idrara cıkma
idrarı tam yapamama

02.06.2020 itibariyle yani yaklasık 6gündür 10adet maydonoz ve limonlu su ve günde 2litre su icerek tedavisini uyguluyorum
sık idrada cıkmıyorum
idrarı tam yapamama durumuda cözülmüs gibi duruyor şuanki tek derdim boşalma sırasında agrının nedeni başka bir sebepten kaynaklanma olasığı varmıdır tecrübeli arkadaslar yardımcı olursa sevinirim.

Kaynatıyormusun
desperado

Imzekken yazdı:
desperado yazdı:Arkadaşlar merhaba
belirtiler
idrar yaparken yanma
boşalma sırasında ağrı
sık idrara cıkma
idrarı tam yapamama

sık idrada cıkmıyorum

Kaynatıyormusun
hayır direk 10tane yıkayıp ciğ yiyorum ve yanında yalım limonu suya sıkıp iciyorum
crunkstar

Mesaj gönderen crunkstar »

kardeşim bu hastalıkta narenciye faydalı değil. ayrıca da bu yöntemler enfeksiyon varken çok hafif geriler gibi yapıp daha güçlü geri gelmesini sağlar. bu hastalıkta bakteriler çok sinsi ve çok savaşcı. bunları ancak ilacın yanında desteklemek olarak kullanabilirsin. cinsel yolla bulaşan hiç bir hastalık kendiliğinden geçmez. yol yakınken biran önce güçlü tedavi al. ilacın bitince de geçti heralde deyip bırakma şikayetlerin devam ettiğini söyle bu hastalıkta en az 4-6-8 hafta tedavi almazsan tam kronik olursun bu sefer yıllarca ilaç içer sadece bağzı zamanlar iyi olursun bu durum çok ciddi. eli fakir doktorlarla uğraşma en az 3 lü kombinasyon yapan doktor bul. 2 sene cipro yutacaksın diyen doktordan kaç. sadece modox yazan doktora güvenme. sallıyorum 5 isef 1 tedradox 2 azitro gibi biteral tarivid gibi ilaclarla kombinasyon yapan doktor bulursan kurtulursun. 5 kutu cipro ted ile 3 ay iyi olursun sonra geri gelir. iğne tedavisi almaya bak. ve testlerinide yaptır. başka şeylerde çıkabilir. ben 5.5 aylık hastayım 28 kutu ilaç içtim halen iyi değilim bende şüpheli ilişki mağduruyum. sen hale burdamısın. koş ve tedavi ol.
desperado

Arkadaşlar merhaba yaklaşık 1 haftadır hastaneye gidiyordum
şuanki sonuclara göre
1.derece varikosel+enfeksiyon cıktı bunun yanında pazartesi sperm testi yapıcaklar bakalım orda durum nasıl olucak
crunkstar

desperado yazdı:Arkadaşlar merhaba yaklaşık 1 haftadır hastaneye gidiyordum
şuanki sonuclara göre
1.derece varikosel+enfeksiyon cıktı bunun yanında pazartesi sperm testi yapıcaklar bakalım orda durum nasıl olucak
meni kültürü ile uğraşan mal doktorlara güvenme kardeşim bu işin meni ile alakası yok. akıntın var varikosel olmayan 30 yasında adammı var. herkesde az bişi de olsa olur laf kalabalıgı yapan iş bilmez doktorlar. enfeksiyon ne çıktı. enfeksiyon cıktı ne demek. oraya girdiğin gibi akıntı var ise direk ilaca başlaman lazım her geçen gün ciddi şekilde aleyhine. bişey cıkacagı yok cıkarsada ona göre modifiye eder reçeteni. ne aptal doktorlar ya. bana her durumda ilac kullanmana gerek yok diyen doktora denk geldim ben. akıntım başlayacak bir akıyor bir duruyor diyorum. bi ara gel test ver dedi bana ya o annesi motor okulun en tembel öğrencisi olduguna eminim. beni yüz üstü bıraktı ve o hafta kronik oldum. hiç bir şikayeti olmayan sadece akıntı yaşayan basit bir enfeksiyon geçiriyordum. 2 tabletle akıntım duruyordu. iyileşmez oldum ve koridorda gördüm sana hakkım helal değil senin yüzünden oldu dedim. inşallah onunda anası babası en boktan doktorlara denk gelir. annesi kültürde üremeyenin evladı.
desperado

crunkstar yazdı:
şuanki sonuclara göre
meni kültürü ile uğraşan mal doktorlara güvenme kardeşim bu işin meni ile alakası yok. akıntın var varikosel olmayan 30 yasında adammı var. herkesde az bişi de olsa olur laf kalabalıgı yapan iş bilmez doktorlar. enfeksiyon ne çıktı. enfeksiyon cıktı ne demek. oraya girdiğin gibi akıntı var ise direk ilaca başlaman lazım her geçen gün ciddi şekilde aleyhine. bişey cıkacagı yok cıkarsada ona göre modifiye eder reçeteni. ne aptal doktorlar ya. bana her durumda ilac kullanmana gerek yok diyen doktora denk geldim ben. akıntım başlayacak bir akıyor bir duruyor diyorum. bi ara gel test ver dedi bana ya o annesi motor okulun en tembel öğrencisi olduguna eminim. beni yüz üstü bıraktı ve o hafta kronik oldum. hiç bir şikayeti olmayan sadece akıntı yaşayan basit bir enfeksiyon geçiriyordum. 2 tabletle akıntım duruyordu. iyileşmez oldum ve koridorda gördüm sana hakkım helal değil senin yüzünden oldu dedim. inşallah onunda anası babası en boktan doktorlara denk gelir. annesi kültürde üremeyenin evladı.
sulcid 375 mg ilac yazdı onu aldım kullanıyorum
Mrshadow

Mesaj gönderen Mrshadow »

bosalirken yanmq varsa prostatit ihtimali yuksek.
ama uyguladigin tedavi ve tetkikler yanlis
crunkstar

desperado yazdı:
crunkstar yazdı:
şuanki sonuclara göre

sulcid 375 mg ilac yazdı onu aldım kullanıyorum
kardeşim tedavin çok yetersiz. hemen vakit kaybetmeden direk başka doktor bul. adam gibi 5 iğne yanına tarivid tavanic biteal ornisid azitro klindan ciprasid tedradox gibi ilaclarla 3 lü kombinasyon yapan tedavi etmeyi bilen bir doktor bul. ve bu ilacları en az 1 ay yani 4 5 6 kere yazmaktan korkmayan doktor bulman lazım. her 2. gittiğinde kovulma ihtimalin yüksek o yuzden sürekli sürekli güçlü bu yazdıgım ilaclardan olusan kominasyon yapan doktorlar olmadıgı sürece yada forumda adı geçen medyatik doktorların yöntemleri ile yola çıkmadıgın sürece kurtulma şansın cok zor. 1 kutu ilacla sadece süreyi uzatırsın. güçlü tedavi şart. şart. 2 kutu tavanic 2 kutu ornisid ile halen kötüleşiyorum. sulcid mi düzeltecek boşalma sonrası yanmayı.