Bana Yardımcı olabilirmisiniz?

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
Hsyncnk
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Bana Yardımcı olabilirmisiniz?

Mesaj gönderen Hsyncnk »

Benim hikayem 1,5 ay önce başlati, sabah kalktığımda sağ testisimde ağrı ve yanma şeklinde bir ağrıyla başlati daha sonra bu ağrı sağ bacak ve sağ kaşık bölgesine ağrıyla başlati bende ağrılar devam edince, cinsel isteksizli başlati bir üroloji doktoruna görünmek için hastanenin yolunu tuttum şikayetleri anlattım ultrosonla kontrol yapıldı ve çift taraflı varikosel teşhisi kondu,daha sonra ağrılar devam edince bende gidip normal bir dahiliye uzmanına muane oldum,idrar testinde lökosit 4-5 eritrosİt -2-3 çıktı bana 500mg cipro yazıp gönderdi , ağrılarım devam ediyordu bende başka bir hastaneye gidip durumu anlatınca doktorum bana prostat masajı yaparak 1 kutu antibiyotik vererek gönderdi ,10 gün sonra görüşelim dedi ve baya rahatladim, daha sonra,bidaha gittim bana yine masaj ve yine antibiyotik yazdı arada bir ağrım oluyordu ama artık azalmıştı daha sonra ağrılar çok hafiflemeye başlati bende tabi, sitede yorumları okuyunca zafer hocaya gittim zafer hoca idrar kültürü ve lökosit ölçümü yaptı ve lökosit 1 erokosit 1 olarak çıktı zafer hoca sen prostatit değilsin dedi ve ağrı kesici verip yolladı bol su içip ayaklarımı sıcak tutmam soylendi ve beni yolladı bu süreçte ağrılarım azaldi ancak biraz olsun devam ediyor,ama şimdide sabah 2 akşam 2 kere büyük abdeste cikiyorum,bazende penisde geri çekilme oluyor,idarada yanma olmuyor , boşalma sırasındada yanma olmuyor sertleşme çok iyi değil ama yinede yerinde idrarımı yaparken rahat yapiyorum,gece 1 gibi uyuyup 6 gibi kalkıyorum valla kafam çok karışık abilerim bı yardımcı olursanız çok sevinirim....
Pablos

Re: Bana Yardımcı olabilirmisiniz?

Mesaj gönderen Pablos »

Kardeşim eğer ağrın çok az ise ve lökosit yok ise bence endişe yapma , besin desteğini iyi tut ve spor yap
Hsyncnk

Mesaj gönderen Hsyncnk »

Abi ben askere gideceğim psikolojik olarak çok kötu durumdayım bu antibiyotikleri 4 hafta kullandım onlar yaparmi sık büyük abdesti?
Hsyncnk

Mesaj gönderen Hsyncnk »

Kadir abi yardımlarınız bekliyorum psikolojik olarak çok kötüyüm bı yardımcı olun lütfen yaşım 24 daha önce hiç ilişkim olmadi
Pablos

Mesaj gönderen Pablos »

Bence yapar kardeşim çünkü bağırsak floranı bozmuş belli,uygun beslenirsen ve birazda probiyotik desteği alırsan toparlarsın
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

Hsyncnk yazdı:Kadir abi yardımlarınız bekliyorum psikolojik olarak çok kötüyüm bı yardımcı olun lütfen yaşım 24 daha önce hiç ilişkim olmadi
Gecmis olsun kardesim. İlk basta 4-5 olan lokositin ciproyu kullaninca normale donmüş. Fakat cipro mikrobu öldurmuyor sadece bayiltiyor.Banada ilk acemilik yillarimda şerefsiz bir dr rektal tuse bile yapmadan sadece idrar tahliline bakarak ciproyu dayamisti. 20-25 gun iyiydim..sonra birden daha siddetli semptomlar hortlamisti. O yuzden kardesim..oral tabletler igne gibi etkili degil. Bana soracak olursan ya seftriakson yada genta igneyle beraber oral tablet kombini uygulamak gerekir su an. Ki mikrobu erkenken kurutsun. Tabi dr tavsiyesi ile. Şu an mikrop yari baygin durumda lokosit üretmiyor.
Hsyncnk

Mesaj gönderen Hsyncnk »

Kadir abi zafer hocaya söyledim gerek yok dedi valla abi askerede gidicem valla orda nasıl olacak psikolojim bozuldu
gonore
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen gonore »

semptomların prostatite benziyor kardeşim...geri çekilme falan var peniste...ama erken müdahale ettirmiş gibisin...kadir abinin dediği gibi iğne artı oral tablet ile yol alabilirsin şu an...çok dışkılama sorununda pablosun dediği gibi bağırsakların antibiyottiklerden etkilenmiş...probiyotik takviye ve ev yoğurdu kefir gibi ürünleri bir arada tüket uzun bi süre...hemoroid, çatlak gibi bir problemle karşılasırsın sonra mazallah tam sıkıntı o...
:P
Hsyncnk

Mesaj gönderen Hsyncnk »

Abi şu an kasık ağrısı yaşıyorum geri çekilme düzeldi ama bu ağrı gitmiyor cinsel perhiz yapıyorum 2 haftadır ondan olabilirmi abi
Hsyncnk

Mesaj gönderen Hsyncnk »

Abi bide probiyotik takviye dediğiniz nedir acaba ben yeniyim de?
gonore

Mesaj gönderen gonore »

Hsyncnk yazdı:Abi bide probiyotik takviye dediğiniz nedir acaba ben yeniyim de?
antibiyotikler bağırsaktaki yararlı bakterileri öldürüyor ve ishal-kabızlık gibi sorunlara sebep olabiliyor..bu kaybedilen yararlı bakterileri almamızı sağlıyor...enterogermina 5ml flacon yetişkinler için kullanabilirsin...eczane veya internet üzerinden temin et günde 1 kez kullan belli bir süre.
Hsyncnk

Mesaj gönderen Hsyncnk »

Teşekkür ederim abi bide psikolojimi duzeltsem abi askere gidicem 10 sonra inşallah sıkıntı olmaz
gonore

Mesaj gönderen gonore »

Hsyncnk yazdı:Teşekkür ederim abi bide psikolojimi duzeltsem abi askere gidicem 10 sonra inşallah sıkıntı olmaz
çok takma kafana yaz döneminde gidiyorsun çok şanslısın..ordaki ortamda kendini daha iyi hissedebilirsin...çok fazla insan olcak sosyal olmaya çalış...kendine reçete hazırlat...içinde antibiyotik iğne, oral tablet ve probiyotik olsun, prostatit olduğunu belli eden bir belgen olsun tanı olarak...eğer bir sıkıntı yaşarsan revire çıkıp 1 aylık ilaç alırsın o seni terhis eder belki iyi eder...psikolojini bozma...ayaklarını üşütme, bol su iç askerde...cola ve kahve gibi ürünler içme...en çok tüketilen içecek olcak askerde bunlar...bunlar şikayeti artırır...bol su iç haftasonu çıkınca probiyotik falan temin et çarşıdan, içeriye sokarsın gizli bi şekilde....hayırı teskereler...
Hsyncnk

Mesaj gönderen Hsyncnk »

Gonore abi ozelden mesaj attım rica etsem bakarmisin
asosyal
Hastalık Başlangıç Yılı: 2011

Mesaj gönderen asosyal »

Askerlikte doktoruna kalmış sana inanırsa ilaç tedavi veriyor ama 1 haftalık ilaç tedavisi
Hsyncnk

Mesaj gönderen Hsyncnk »

Abi bende anlamadım nasıl olacak bilmiyorum sizdeki semptomlar neler acaba ?
red
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen red »

kaygılanma askeriye disipline sokar seni.
düzenli beslenir spor yaparsın.
daha iyi bile olursun.
endişelenecek bir şey yok..
Hsyncnk

Mesaj gönderen Hsyncnk »

Abi birçok doktora gittim ama hiç biri prostatit değilsin dedi anlamadim?
asosyal
Hastalık Başlangıç Yılı: 2011

Mesaj gönderen asosyal »

asosyal yazdı:Askerlikte doktoruna kalmış sana inanırsa ilaç tedavi veriyor ama 1 haftalık ilaç tedavisi
Bel alti ağrısı bazen bagirsaklarda hareket varmış gibi hissiyat bende herkesten farklı olarak bulantı yapıyor ibne hastalık
Hsyncnk

Mesaj gönderen Hsyncnk »

Kadir abi tavsiyen üzerine zafer hocaya gittim bana iğneye gerek yok zaten 4 hafta antibiyotik kullandım dedi gerek yok dedi bı daha gelme dedi, sen prostatit değilsin diyor anlamiyorum...
Pablos

Mesaj gönderen Pablos »

Hsyncnk yazdı:Kadir abi tavsiyen üzerine zafer hocaya gittim bana iğneye gerek yok zaten 4 hafta antibiyotik kullandım dedi gerek yok dedi bı daha gelme dedi, sen prostatit değilsin diyor anlamiyorum...
Lökosit baktı mı?
Hsyncnk

Mesaj gönderen Hsyncnk »

Yok bakmaya gerek yok dedi abi
Hsyncnk

Mesaj gönderen Hsyncnk »

Acaba doku hasarı mi var abi?
Pablos

Mesaj gönderen Pablos »

Kardeşim eğer sadece tuvalete fazla çıkma problemin varsa başka semptom yoksa boşa endişe ediyorsun
Hsyncnk

Mesaj gönderen Hsyncnk »

Pablos abi ağrılar var ama ağrı kesicilerle geçiyor bide bazen penisde batma oluyor, heralde yediğim içtiğim şeylerden mıdır?