Bana Yardımcı olabilirmisiniz?

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
Chamber04

Re: Bana Yardımcı olabilirmisiniz?

Mesaj gönderen Chamber04 »

Hsyncnk yazdı:Abiler merhaba ben şuan askerdeyim 2 aydır hiç mastır yapmadım bu süreçte hep ruyalanma olayıyla boşalma yaşadım en sonunda dayanamayıp mast yaptım ilk yaptigimda çok iyi bir sertleşme gerçekleşti sonra 5 gün üst üstte yaptim onlarda iyiydi ama bugün denedim hiç bir haraeket yok ne kadar vidio izlesem hayal kursam sertleşme olmuyor sizce bu süreçte ne yapmam lazım gece ereksiyonu bazen oluyor ,ağrı konusuna gelince bacaklara vuran ağrı var makat ve testis arasında sızlama var makatta sızlama ama en önemli olan cinsellik benim için sizce ne yapmalıyım ,nasıl bir yol izlemeliyim sorunum psikolojik olabilirmi yoksa bı sıkıntı varmı ,bazen çok iyi oluyor bazende sıkıntılı bana tecrübeli abilerim yardımcı olabilirmi böyle evlenebilir miyim askerlik ortamı çok sıkıntılı bilgilerinizi bekliyorum
Reis Bence sıkıntı yapma boşver mastı biraz perhiz yap 3 4 hafta hata 1. Haftadan libidon yükselicektir + Kendine dikkat etcen kiloluysan yağ oranını düşürmen lazım bacak kaslarını çalıştır ve sıcak küvete otur burası önemli ben dün yaptım ardından sarımsak yuttum çok iyi geldi :) şuan semptomlar hafif azaldı benim yaptıklarımı yap sertleşme için bence sarımsak yut ve kasık bölgeni sıcak tutman lazım geçer ondan sonra yürüyüş bende 2 3 saatte 1 idrar gidiyorum geçmedi hala ama 3 litreyi geçiyor bazen içtiğim su
Chamber04

Bide benim anlamadığım iş idrarımda hiç yanma olmadı bu hastalıktan beri kültür vermeyi düşünüyorum ama yanma olmayanda ve ağrım neredeyse yok bakteri çıkıyormu böyle olanlarda?
Hsyncnk
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Mesaj gönderen Hsyncnk »

Abi peki ben ilişkiye hiç girmedim bu sertlik derecesi ne olmalı sizce valla askerde kafayı yiyeceğim çok yaptım ondan mı oldu acaba
Chamber04

Kardeş ben 10 ay önce varikoselden ameliyat oldum bide üstüne bu hastalık çıktı ama biraz hafiflettim prostat işini sertleşebiliyorum şuan