prostatit mi hemoroid mi veya ikisi birlikte mi?

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
alihandro
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

prostatit mi hemoroid mi veya ikisi birlikte mi?

Mesaj gönderen alihandro »

merhabalar bir özel hastanede belirtilerimi sıralayınca protatit teşhisi konuldu ve geçen hafta aksef antibiyotiklerle tedaviye başladı duruma göre kalçadan antibiyotik kullanıcagımızı söyledi doktorum burada idrar kültüründe ve testinde üreme olmadı lokositte 2-3 gözüktü prostat sıvısına bakılmadı oturdugum yerdede ona bakıcak bir doktor yok benim sorum şu daha önce hemoroid sorunu yaşadım şuan bende 2 belirti var makata doğru yanma ve ağrı ve hafif idrarda yanma doktoroma asitli içecek içtiğim zaman bu ağrıların dahada arttıgı söyledim genel cerrahiyide gözükmem gerektiği söyledi acaba bu ağrıların sebebi hemoroid kaynaklı olma ihtimali var mı biliyorum lokosit baktırmam gereliyor prostat sıvısından ama şuan imkan dahilinde değil
alihandro

Re: prostatit mi hemoroid mi veya ikisi birlikte mi?

özellikle dışkalamadan sonra bu ağrılar daha da artıyor bunuda belirtiyim
Ali1453
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen Ali1453 »

alihandro yazdı:özellikle dışkalamadan sonra bu ağrılar daha da artıyor bunuda belirtiyim
Bende sizin gibi hemoroitmi prostatitmi diye çok gezdim.Gitmediğim proktolok cenel cerrah ünüversite hastanesi kalmadı prostatit makatta yanma batma sızı dolgunluk tarif edilemez makatsal sentomlar veriyor.
... Makatta yanma ilk zamanlar bendede vardı.dolgunluk ,batma, hatta makatımda şişlik bile çıktı.Dışkılama bozuklukları sümüksü dışkı hiçbir dr hemoroit var demedi sadece ufak bir tromboze hemoroit vardı. Oda kısa sürede ufak işlemle alındı.Velakin illet hastalık.Makat yanmasından eskisen oturamıyordum.Dışkılama sonrası bende sorun yaşıyon bazende dışkılama sonrası hiç birşeyim kalmıyor. karmaşık bir hastalık.iyi bir genel cerraha git.Hemoroitmi yoksa prostatitmi ögren prostatitse ona yönel.benim lokosit 1 yıldır 1..2.. cıkıyor ama sıfırı yakalayamadım.
alihandro

Ali1453 yazdı:
alihandro yazdı:özellikle dışkalamadan sonra bu ağrılar daha da artıyor bunuda belirtiyim
Bende sizin gibi hemoroitmi prostatitmi diye çok gezdim.Gitmediğim proktolok cenel cerrah ünüversite hastanesi kalmadı prostatit makatta yanma batma sızı dolgunluk tarif edilemez makatsal sentomlar veriyor.
... Makatta yanma ilk zamanlar bendede vardı.dolgunluk ,batma, hatta makatımda şişlik bile çıktı.Dışkılama bozuklukları sümüksü dışkı hiçbir dr hemoroit var demedi sadece ufak bir tromboze hemoroit vardı. Oda kısa sürede ufak işlemle alındı.Velakin illet hastalık.Makat yanmasından eskisen oturamıyordum.Dışkılama sonrası bende sorun yaşıyon bazende dışkılama sonrası hiç birşeyim kalmıyor. karmaşık bir hastalık.iyi bir genel cerraha git.Hemoroitmi yoksa prostatitmi ögren prostatitse ona yönel.benim lokosit 1 yıldır 1..2.. cıkıyor ama sıfırı yakalayamadım.
ağrı sızı durumunuz nasıl azalmış durumda mı bende prostatit var ama bu lokositi baktırıcak yer yok şuan için idrar kültürü ve idrar tahlili yaptılar 3-4 lokosit dışında birşey yok bende bir ilişki sonrası ortaya cıktı bu,ama işte bir genel cerrahada gözükücem dediğiniz gibi belki ikisi birden var o bölgem iptal gibi birşey ağrıdan
Ali1453

Mesaj gönderen Ali1453 »

Ağrı sızı çok yok şöyle açıklayayım.Mesela makat yanması dolgunluk kamış yanması sık idrar falan yok. hepsi geçti
sadece makatta tuhaf bir sentom var oda kısa süre oluyor.
Çogu zaman sıfırım mesela bügün 2 lt su içtim 2 kere wc gittim Eskide 50 kere wc giderdim.Durum böyle birazda zaman iyi tedavi benim çok az sentomun kaldı yüzde 10 gibi onuda Emrullah hocayla çözecegiz inşallah Amerkadan gelmiş kendisiyle görüştüm mutlaka yanıma gel dedi.Bolu izzet baysal ünüversitesinde ortalık düzelsin gideceğim inşallah
alihandro

Ali1453 yazdı:Ağrı sızı çok yok şöyle açıklayayım.Mesela makat yanması dolgunluk kamış yanması sık idrar falan yok. hepsi geçti
sadece makatta tuhaf bir sentom var oda kısa süre oluyor.
Çogu zaman sıfırım mesela bügün 2 lt su içtim 2 kere wc gittim Eskide 50 kere wc giderdim.Durum böyle birazda zaman iyi tedavi benim çok az sentomun kaldı yüzde 10 gibi onuda Emrullah hocayla çözecegiz inşallah Amerkadan gelmiş kendisiyle görüştüm mutlaka yanıma gel dedi.Bolu izzet baysal ünüversitesinde ortalık düzelsin gideceğim inşallah
inşallah faydası olur daha önce nasıl bir tedavi uygulanıdınız benim zafer hocaya gitme niyetim var ama korona yüzünden şimdilik burdaki doktorlar başladım tedavisi aksef ilaç verdi iesef iğne istemeyi düşünüyorum size hangi ilaçlar iyi geldi
Ali1453

Mesaj gönderen Ali1453 »

evet hafifledi peçeteye büyük abdest sonrası leke geliyordu heçti gitti