prostatit lütfen bakın

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
mektup0698
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

prostatit lütfen bakın

Mesaj gönderen mektup0698 »

şubat ayında meniden kan geldi. devamında nisan a kadar devam etti. sikayetlerim menide kan ve penis de yanma idi. Doktor idrar ve kan testi ve işeme testi yaptı. Sonuçlar iyi dedi idrar kültüründe üreme olmadı. 2 kutu cipro 24 saatte 1 kullanma şeklinde ve dex-forte verdi ve haftada 3 kere boşalmamı söyledi. 1 ay kullandım. geçmedi özellikle asitli bişey içtiğim zaman yanma devam etti.

Daha sonra tekrar gittiğim doktor kan ve idrar istedi. Sonuçlar iyi dedi. 1 kutu tetradox ve piyesol ve arveles verdi. Bu arada menideki kan gitti. Peniste kaşınma hissi oluştu.. Prostatit sıkıntıları olabilir dedi. Arkadaşlar bu hayırlı günlerde ne olur bana yardımcı olun. ŞU AN PENİSTE yanma kaşıntı ve böyle bi zevk hissetme gibi bi durum var
hasan3
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Re: prostatit lütfen bakın

Mesaj gönderen hasan3 »

Mastürbasyon yoluyla boşalıyorsanız mastürbasyonu bir süre bırakın faydası olabilir
mektup0698

hasan3 yazdı:Mastürbasyon yoluyla boşalıyorsanız mastürbasyonu bir süre bırakın faydası olabilir
hocam menideki kan geçti. şu an bendeki durum prostat mıdır Lütfen yardımcı olun bana.
mektup0698

yönetici arkadaşlar bana yardımcı olurmusunuz prostat belirtilerimi bunlar ne yapmam lazım doktor antibiyotik yazıp gönderiyor corana yüzünden zaten gidemiyoruz iyice psikolojim bozuldu.
Pablos

Mesaj gönderen Pablos »

Pro2020 yazdı:
mektup0698 yazdı:şubat ayında meniden kan geldi. devamında nisan a kadar devam etti. sikayetlerim menide kan ve penis de yanma idi. Doktor idrar ve kan testi ve işeme testi yaptı. Sonuçlar iyi dedi idrar kültüründe üreme olmadı. 2 kutu cipro 24 saatte 1 kullanma şeklinde ve dex-forte verdi ve haftada 3 kere boşalmamı söyledi. 1 ay kullandım. geçmedi özellikle asitli bişey içtiğim zaman yanma devam etti.

Daha sonra tekrar gittiğim doktor kan ve idrar istedi. Sonuçlar iyi dedi. 1 kutu tetradox ve piyesol ve arveles verdi. Bu arada menideki kan gitti. Peniste kaşınma hissi oluştu.. Prostatit sıkıntıları olabilir dedi. Arkadaşlar bu hayırlı günlerde ne olur bana yardımcı olun. ŞU AN PENİSTE yanma kaşıntı ve böyle bi zevk hissetme gibi bi durum var
Prostatit kardesım bendede kan gelerek başlamıstı uzun süre geldi vakit kaybetmeden kültür veya lökosit baktır bakteriyi bulabilirsen anındada bitirebilirsin prostat sıvısından tabi idrar kan ultrason bunlar hikaye vakit kaybetme kardesim forumda adı gecen doktorlara basvur varsa bildigin cevrende hastane prostat sivini aldır lökosit olmaması seni yaniltmasın cogu zaman cıkmaz bende kan geldiginde lökosit cikmamisti ama agridan olmek istiyordum daha sonra bakterileri bulduk eger üreme olursa direkt iğne yazsın duyarlı en az 2 hafta
Dostum peki sen iyileştin mi iğnelerden sonra ?
mektup0698

Pro2020 yazdı:
mektup0698 yazdı:şubat ayında meniden kan geldi. devamında nisan a kadar devam etti. sikayetlerim menide kan ve penis de yanma idi. Doktor idrar ve kan testi ve işeme testi yaptı. Sonuçlar iyi dedi idrar kültüründe üreme olmadı. 2 kutu cipro 24 saatte 1 kullanma şeklinde ve dex-forte verdi ve haftada 3 kere boşalmamı söyledi. 1 ay kullandım. geçmedi özellikle asitli bişey içtiğim zaman yanma devam etti.

Prostatit kardesım bendede kan gelerek başlamıstı uzun süre geldi vakit kaybetmeden kültür veya lökosit baktır bakteriyi bulabilirsen anındada bitirebilirsin prostat sıvısından tabi idrar kan ultrason bunlar hikaye vakit kaybetme kardesim forumda adı gecen doktorlara basvur varsa bildigin cevrende hastane prostat sivini aldır lökosit olmaması seni yaniltmasın cogu zaman cıkmaz bende kan geldiginde lökosit cikmamisti ama agridan olmek istiyordum daha sonra bakterileri bulduk eger üreme olursa direkt iğne yazsın duyarlı en az 2 hafta
kardeşim prostat sıvısı aldırmak zararlımı bide zafer hoca herhalde istanbulda ben ankara dayım. başka hangi doktor var bide sen hangi ilaçları kullandın neler yaptın lütfen yardımcı ol psikolojim maf oldu.