Lütfen bir destek

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
dragonx
Hastalık Başlangıç Yılı: 2013

Lütfen bir destek

Mesaj gönderen dragonx »

https://hizliresim.com/oKbFii
Bu resim idrar dan gelen parçacık akıntısız zafer hocaya Altı ay önce gittim 14 lökosit kümeli dedi altı masaj sonrası temiz ledi illa ki pozitif yanları oldu bu şekilde parçacık önceden yoktu ve şu aralar bursadayım evim istanbulda beş sene önce spermanalizi yaptım yemiz di öeni kültüre idrar felan da enfeksiyon bölümünde bazı testler de temiz di cinsel illişki varmı yok mu diye oda yemiz dedi zaten olmadı benim problem beni üzen bu parçacık gelince penis dikleşiyor erkeksypn hibi istek yok ken Bile ve biraz yanma sancı oluyor doktora gittim bursada yım istanbulda evime bile gidemiyorum burda Kadir abinin dediği prostat sovısından kültür ve pcr yapayım dedim sonra düzelince zafer hocada lökosit tekrar baktırırım dedim bursada dedim Bu testleri yapayım doktor biz bunu hastalık saymıyoruz fakat istersen çubuk ile prostat sıvısınu pcr ve kültüre gönderirim dedi AbiDiyelim prostat masajı ile pcr ve kültür yapıcam Masajda diyelim akıntı az geldi doktor bir daha mı yapıyor diyelim gelmiyor sa doktor bu durumda ne yapıyor Bide prostat olan yere karından dokununca çişe gidesim geliyor ve erkesşypn da bazen penise sert basınca agrıyor kireç olablir mi zafer hoca bunu anlar mıdı
red
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Re: Lütfen bir destek

Mesaj gönderen red »

şu an yaşadığınız semptomlar nedir?
Targocid

Mesaj gönderen Targocid »

Bursa’da bu konuyla ilgilenen doktor çok az, dostum. Hastalığı bilen ise yok. Tanıdık yoksa kimse umursamaz. Bahsi geçen doktorlar da tamamen fiyasko. İstanbul’a neden dönemiyorsun? Seyahat izni alabilirsin belki.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

dragonx yazdı:https://hizliresim.com/oKbFii
Bu resim idrar dan gelen parçacık akıntısız zafer hocaya Altı ay önce gittim 14 lökosit kümeli dedi altı masaj sonrası temiz ledi illa ki pozitif yanları oldu bu şekilde parçacık önceden yoktu ve şu aralar bursadayım evim istanbulda beş sene önce spermanalizi yaptım yemiz di öeni kültüre idrar felan da enfeksiyon bölümünde bazı testler de temiz di cinsel illişki varmı yok mu diye oda yemiz dedi zaten olmadı benim problem beni üzen bu parçacık gelince penis dikleşiyor erkeksypn hibi istek yok ken Bile ve biraz yanma sancı oluyor doktora gittim bursada yım istanbulda evime bile gidemiyorum burda Kadir abinin dediği prostat sovısından kültür ve pcr yapayım dedim sonra düzelince zafer hocada lökosit tekrar baktırırım dedim bursada dedim Bu testleri yapayım doktor biz bunu hastalık saymıyoruz fakat istersen çubuk ile prostat sıvısınu pcr ve kültüre gönderirim dedi AbiDiyelim prostat masajı ile pcr ve kültür yapıcam Masajda diyelim akıntı az geldi doktor bir daha mı yapıyor diyelim gelmiyor sa doktor bu durumda ne yapıyor Bide prostat olan yere karından dokununca çişe gidesim geliyor ve erkesşypn da bazen penise sert basınca agrıyor kireç olablir mi zafer hoca bunu anlar mıdı
Penis kireclenmeside olabilir prostatittende olabilir o agri. Siviyi getirmeyi bilen dr illaki getirir. Bu drun meziyetine kalmis birsey.
dragonx

Mesaj gönderen dragonx »

Kadir abi üç sorum plucak yarın doktora giderken
1-çubuk ile akıntıyı napoyprlar direk gelen akıntı çubuk ile penise sokulup mu alınıyor kaç damla gelmeli li abi
2-bursada düzen lab ile ortak çalışan bir yer varmış abi sizce ona gitsem daha öı mantıklı
3-abi bu kirençlenme yi doktor nasıl anlar
4-prostat MASAJını yanlış yaparsa sert şekilde bana daha kötü Zarar verebilir mi
5-Eger birşey çıkwrsa güçlü antibiyaik için sizce bakmalıyım
dragonx

Mesaj gönderen dragonx »

Kadir abi bide son sorum resimde gördüğünüz az çok neyi gösteriyor sizce
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

Asıl olan cubuga bol damla gelmesi. Bursada iyi bir laba gidebilirsin.Kireclenmeyi dr fiziki muayene ile anlayabilir. Prostat masajindan zarar gelmez. Bir sey cikarsa kulture gore antibiyotigi dr verecektir.Resimdeki pihtilar enfeksiyondan olabilir.
Targocid

Mesaj gönderen Targocid »

Prostat masajını yapıp sıvı getirebilen doktoru bulduysan, Güven Laboratuvarları Düzen ile çalışıyor. Zafer Bey de sert yapıyor masajı, pek bir sıkıntı olmaz.
dragonx

Mesaj gönderen dragonx »

Kadir abi bugün düzen laba gittim adam dedi senin cinsel ilişkin yoksa pcr her türlü saçma boş yere masraf yapma dedi ama lökosit stabil ise zaten meni ve idrar kültüründe temiz zaten psa bakalım bide sperm mukozası ve analiz yapalım dedi ama istersen şunu da yaparız sana ben kap vereyim sen gelen az da olsa ağrı yapan pıhtıyı steril kaba koy bir saat içinde bana getir Peki ben doktora bu kaba koyduğum şeyde ne aramasını söylemem gerek Kadir abi
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

dragonx yazdı:Kadir abi bugün düzen laba gittim adam dedi senin cinsel ilişkin yoksa pcr her türlü saçma boş yere masraf yapma dedi ama lökosit stabil ise zaten meni ve idrar kültüründe temiz zaten psa bakalım bide sperm mukozası ve analiz yapalım dedi ama istersen şunu da yaparız sana ben kap vereyim sen gelen az da olsa ağrı yapan pıhtıyı steril kaba koy bir saat içinde bana getir Peki ben doktora bu kaba koyduğum şeyde ne aramasını söylemem gerek Kadir abi
Cinsel.iliski hikayen yoksa pcr yapma ozaman kardesim. Meni ve prostat sivisi kultur yaptir.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

dragonx yazdı:Kadir abi bugün düzen laba gittim adam dedi senin cinsel ilişkin yoksa pcr her türlü saçma boş yere masraf yapma dedi ama lökosit stabil ise zaten meni ve idrar kültüründe temiz zaten psa bakalım bide sperm mukozası ve analiz yapalım dedi ama istersen şunu da yaparız sana ben kap vereyim sen gelen az da olsa ağrı yapan pıhtıyı steril kaba koy bir saat içinde bana getir Peki ben doktora bu kaba koyduğum şeyde ne aramasını söylemem gerek Kadir abi
Cinsel.iliski hikayen yoksa pcr yapma ozaman kardesim. Meni ve prostat sivisi kultur yaptir.
dragonx

Mesaj gönderen dragonx »

Kadir abi bana verilen kaba bu rwsime yüklediğim parçaçcık gelirse koyup hemen götürsem hangi testi yaptırayım sizce belli olur mu
dragonx

Mesaj gönderen dragonx »

Ne olduğu o gelen şeyin
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

dragonx yazdı:Kadir abi bana verilen kaba bu rwsime yüklediğim parçaçcık gelirse koyup hemen götürsem hangi testi yaptırayım sizce belli olur mu
Kültür yaptir kardesim normal kültür.
dragonx

Mesaj gönderen dragonx »

Kadir abi psa 1.22 sizce nasıl yaş 24
dragonx

Mesaj gönderen dragonx »

Bi yorum
dragonx

Mesaj gönderen dragonx »

Pcr prostat sovısı ile yapmak ile sperm veya meni ile yapmanın farkı var nı cinsel olup olmadığı konusunda
dragonx

Mesaj gönderen dragonx »

Lütfen bir destek
dragonx

Mesaj gönderen dragonx »

İki soruma yanıt
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

dragonx yazdı:Kadir abi psa 1.22 sizce nasıl yaş 24
Psan normal kardesim.
Prostat sivisi kültürü ve meni kültürü ayni sey degildir.
efsane2036
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen efsane2036 »

kadir yazdı:
Psan normal kardesim.
Kadır abı semende prostattan gelmıyor mu nasıl farklı oluyor anlamadım prostat sıvısından üreme daha rahat oluyor
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

efsane2036 yazdı:
kadir yazdı:
Psan normal kardesim.
Kadır abı semende prostattan gelmıyor mu nasıl farklı oluyor anlamadım prostat sıvısından üreme daha rahat oluyor
Hayir kardesim, ayni yer degiller. Prostat sivisi prostatin kendisinden, meni ise meni kesesinden gelir. Ben prostat sivisi lokositin 20-30, meninin ise sifir lokosit olduguna cok kereler sahit olmusumdur.
dragonx

Mesaj gönderen dragonx »

Kar abi psa değeri enfeksiyon konusunda birşey verir öi benim psa iyi yani degil mi
dragonx

Mesaj gönderen dragonx »

Bide Kadir abi diyelim benim prostat sıvısı kültür temiz ise pcr da otomatik men temiz olmuyor mu
dragonx

Mesaj gönderen dragonx »

Kadir abi 1.22 sizce nasıl ne durum da yaşıma göre