Zafer hoca lokosit 0

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Re: Zafer hoca lokosit 0

Mesaj gönderen kadir »

Kronik prostatitte kategoriler vardir bu kategoriler arasinda non bakteriyel tip denilen olgu mevcuttur. Mikrop yada lokosit bulgusu olmaz ama inflamasyon vardır agriya sebep olur.Yada şu olabilir; daha once gecirmis oldugunuz bu hastaliktan kalan ölmeyen ve lokosit uretmeyecek kadar virulansi düşük olan bakteriler olabilir. Agriya bunlar sebep olabilir. 3. şık uretrit olabilirsiniz. Bunun icin idrar tahlili yapilmasi gerekir.
Kainatos
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Mesaj gönderen Kainatos »

kadir yazdı:Kronik prostatitte kategoriler vardir bu kategoriler arasinda non bakteriyel tip denilen olgu mevcuttur. Mikrop yada lokosit bulgusu olmaz ama inflamasyon vardır agriya sebep olur.Yada şu olabilir; daha once gecirmis oldugunuz bu hastaliktan kalan ölmeyen ve lokosit uretmeyecek kadar virulansi düşük olan bakteriler olabilir. Agriya bunlar sebep olabilir. 3. şık uretrit olabilirsiniz. Bunun icin idrar tahlili yapilmasi gerekir.
Abi selam ilk dedigin kategori var ise ne yapilmasi gerekir?
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

Kainatos yazdı:
kadir yazdı:Kronik prostatitte kategoriler vardir bu kategoriler arasinda non bakteriyel tip denilen olgu mevcuttur. Mikrop yada lokosit bulgusu olmaz ama inflamasyon vardır agriya sebep olur.Yada şu olabilir; daha once gecirmis oldugunuz bu hastaliktan kalan ölmeyen ve lokosit uretmeyecek kadar virulansi düşük olan bakteriler olabilir. Agriya bunlar sebep olabilir. 3. şık uretrit olabilirsiniz. Bunun icin idrar tahlili yapilmasi gerekir.
Abi selam ilk dedigin kategori var ise ne yapilmasi gerekir?
As. Bu kategoride semptomlara yönelik genis spektrumlu antibiyotik kombin tedavisi uygulanir. Hastalar bu tedaviden fayda görürler
dragonx
Hastalık Başlangıç Yılı: 2013

Mesaj gönderen dragonx »

kADİR ABİ PROSTAT MASAJI SIRASINDA BENDE AGRI OLUYOR BU KİREÇ VEYA ÖDEM GÖSTERGESİMİ
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

dragonx yazdı:kADİR ABİ PROSTAT MASAJI SIRASINDA BENDE AGRI OLUYOR BU KİREÇ VEYA ÖDEM GÖSTERGESİMİ
Agri olur tabiki kardesim. Sonucta parmakla bastiriliyor. Normaldir.
eylber
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Mesaj gönderen eylber »

Moralinizi bozmak istemem, 4 sene önce aynısını bana demişti Zafer hoca,1-2 lökosit çikmıştı bendede,sende asla prostatit yok dedi,prostatta kireçlenme var dedi o günden beri zerre iyileşme yaşamadim.malesef,insan ne yapacağını şaşırıyor.
asosyal
Hastalık Başlangıç Yılı: 2011

Mesaj gönderen asosyal »

aearan05 yazdı:Samsunda iyi bir doktor önerisi olan var mı arkadaşlar ?
Devlet mı özel mı kardeşim samsunda gitmek istediğin doktorlar
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

eylber yazdı:Moralinizi bozmak istemem, 4 sene önce aynısını bana demişti Zafer hoca,1-2 lökosit çikmıştı bendede,sende asla prostatit yok dedi,prostatta kireçlenme var dedi o günden beri zerre iyileşme yaşamadim.malesef,insan ne yapacağını şaşırıyor.
4 yildir baska hic bir dra gitmedinmi kardesim sen? Sadece bir drami gittin?
asosyal

Mesaj gönderen asosyal »

eylber yazdı:Moralinizi bozmak istemem, 4 sene önce aynısını bana demişti Zafer hoca,1-2 lökosit çikmıştı bendede,sende asla prostatit yok dedi,prostatta kireçlenme var dedi o günden beri zerre iyileşme yaşamadim.malesef,insan ne yapacağını şaşırıyor.
Hakketen 4 senedir doktora gitmedin mı başka
dragonx

Mesaj gönderen dragonx »

Nasıl yani kardeşim
dragonx

Mesaj gönderen dragonx »

Aynen benim lökosit temizlendi bende sorun idrar içinde paröaöıklar geliyor yükledim buraya resmî
dragonx

Mesaj gönderen dragonx »

eylber

Mesaj gönderen eylber »

kadir yazdı:
4 yildir baska hic bir dra gitmedinmi kardesim sen? Sadece bir drami gittin?
Yok abi gitmedim ,daha doğrusu çok fazla gittim hep aynı şeyleri söylediler bir iki antibiyotik kullandım sonra onuda hic kullanmadım,sonra burayı buldum Zafer hocaya gittim,lökosit 1-2 cıktı sende asla prostatit yok dedi,cekilen tomografide prostatdaki beyaz noktaları gösterdi ,kireçlenme bunlar dedi,bunlar yapıyor penis icinde sanki cam kırıkları varmıs gibi acıyı dedi,bir dahada dr gitmedim,dogal ürünler kullanıyorum elimden geldikçe ,probiyotikler,çörek otları,cranbery vs.
Ama prostat sıvı kültürü yaptırmayı çok istiyorum (inş dogru teleffuz ettim),forumuda sizleri okudukça,en azından içim rahatliycak,tabiki korona bitince
eylber

Mesaj gönderen eylber »

aearan05 yazdı:
eylber yazdı:
kadir yazdı: 4 yildir baska hic bir dra gitmedinmi kardesim sen? Sadece bir drami gittin?
Yok abi gitmedim ,daha doğrusu çok fazla gittim hep aynı şeyleri söylediler bir iki antibiyotik kullandım sonra onuda hic kullanmadım,sonra burayı buldum Zafer hocaya gittim,lökosit 1-2 cıktı sende asla prostatit yok dedi,cekilen tomografide prostatdaki beyaz noktaları gösterdi ,kireçlenme bunlar dedi,bunlar yapıyor penis icinde sanki cam kırıkları varmıs gibi acıyı dedi,bir dahada dr gitmedim,dogal ürünler kullanıyorum elimden geldikçe ,probiyotikler,çörek otları,cranbery vs.
Ama prostat sıvı kültürü yaptırmayı çok istiyorum (inş dogru teleffuz ettim),forumuda sizleri okudukça,en azından içim rahatliycak,tabiki korona bitince
Hocam aenin yas kaç. Hangi belirtileri gösteriyorsun? Cidden prostatit değil de kireçlenme belirtisi mi bunlar?
Hocam yaş 47,bendeki belirtiler ilk günden beri olan hep söyledigim,penis icinde sanki cam kırıkları var gibi bir acı,peniste uyuşukluk,hissizlik,istekte arzuda ereksiyonda problem yok ama o hissizliğin verdigi o hissizlik(nasil dile getiricem bilemedim)ve ereksiyonun kısa sürmesi,son 2-3 aydırda makatla penis kökünde bir yangı hissi,ve beni çok rahatsız eden afedersiniz büyük abdest hissi sanki büyük abdestim makatın ucunda hissi, baskası buna dolgunluk hissimi diyor aynı şeymi bilemiyorum,kireçenme olayida Zafer hocanin dediği prostatta kalsifikasyon var ,bana söylediğide bu,gecmez dedi açik acik,kaplicalara falan git istersen falan dedi ama işte.!!!
Benim durum bu ama arkadaslarimizin dedikleri gibi şu koronadan sonra bir prostat sıvısı kültürü yaptirmak istiyorum,çünkü dediğim gibi hiç ama hiç bir ilerleme olmaması insanı pisikolojik olarak çökertiyor.
eylber

Mesaj gönderen eylber »

aearan05 yazdı:
Pro2020 yazdı:
Çok defa dedim bu forumda sizin gibi zafer hocaya gidip lokosit cikmayip iyide olmayan çok hastaya sende doku hasarı vardır 1 2 yıl bekle demeyelim diye işte örnek hastalık kronikleşiyor sakın ha arkadaşlar bende doku.hasarı vardır diye rehavete kapılmayın sonuçlar örnekdeki gibi oluyor kadir abide ben antibiyotiktenr fayda var adli basligi actiginda sunu söylemisti tedavisi bitti ve 3 aydır hiçbir semptomu olmadigini söylemisti suan 5 yildir iyi aynı sekilde marshadowda gentadan sonra hicbir sikayetim kalmadı demistı semptomlarinizin bariz düsmesi gerekir lökosit yaniltmasin
Ben hic tedavi olmadıgım icin doku hasarı falan düsünmedim. Benim diger arkadaslardan farkım hic tedavi olmadan lokosit 0 cıkması. Hos fark eder mi onunda bilmiyorum, semptomlar aynı.
Hocam bende tedavi görmedim desem yeridir kullandığım bir kutu cipro,bendede çıkan 1-2 lökosit,he ben ondan önce bir süreç yaşadım hastalik semptomlariyla ilgili idrar yaptiktan sonra damlama,4-5 ay inanilmaz bir sırt ağrısı gibi, oda başka bisey tabiki.
dragonx

Mesaj gönderen dragonx »

Sizce devlet hastanesine gidilir mi
dragonx

Mesaj gönderen dragonx »

Diyelim prostat masajı ile pcr ve kültür yapıcam Masajda diyelim akıntı az geldi doktor bir daha mı yapıyor diyelim gelmiyor sa doktor bu durumda ne yapıyor para piç mi oluyor
murat222
Hastalık Başlangıç Yılı: 2010

Mesaj gönderen murat222 »

eylber yazdı:
aearan05 yazdı:
eylber yazdı: Yok abi gitmedim ,daha doğrusu çok fazla gittim hep aynı şeyleri söylediler bir iki antibiyotik kullandım sonra onuda hic kullanmadım,sonra burayı buldum Zafer hocaya gittim,lökosit 1-2 cıktı sende asla prostatit yok dedi,cekilen tomografide prostatdaki beyaz noktaları gösterdi ,kireçlenme bunlar dedi,bunlar yapıyor penis icinde sanki cam kırıkları varmıs gibi acıyı dedi,bir dahada dr gitmedim,dogal ürünler kullanıyorum elimden geldikçe ,probiyotikler,çörek otları,cranbery vs.
Hocam aenin yas kaç. Hangi belirtileri gösteriyorsun? Cidden prostatit değil de kireçlenme belirtisi mi bunlar?
Hocam yaş 47,bendeki belirtiler ilk günden beri olan hep söyledigim,penis icinde sanki cam kırıkları var gibi bir acı,peniste uyuşukluk,hissizlik,istekte arzuda ereksiyonda problem yok ama o hissizliğin verdigi o hissizlik(nasil dile getiricem bilemedim)ve ereksiyonun kısa sürmesi,son 2-3 aydırda makatla penis kökünde bir yangı hissi,ve beni çok rahatsız eden afedersiniz büyük abdest hissi sanki büyük abdestim makatın ucunda hissi, baskası buna dolgunluk hissimi diyor aynı şeymi bilemiyorum,kireçenme olayida Zafer hocanin dediği prostatta kalsifikasyon var ,bana söylediğide bu,gecmez dedi açik acik,kaplicalara falan git istersen falan dedi ama işte.!!!
Benim durum bu ama arkadaslarimizin dedikleri gibi şu koronadan sonra bir prostat sıvısı kültürü yaptirmak istiyorum,çünkü dediğim gibi hiç ama hiç bir ilerleme olmaması insanı pisikolojik olarak çökertiyor.
Penis kireçlenmesine benziyor şikayetler penisi elle bastırınca acıma oluyorsa kireçlenme mevcut e vitamini ve colshıum dşsert 5 mg kullanmak gerekir doktorla görüşüp
asosyal

Mesaj gönderen asosyal »

aearan05 yazdı:
asosyal yazdı:
aearan05 yazdı:Samsunda iyi bir doktor önerisi olan var mı arkadaşlar ?
Devlet mı özel mı kardeşim samsunda gitmek istediğin doktorlar
Hocam farketmez iyi olsunda. Samsunda bir prof var diye olumuştum.
1.Samsun eğitim araştırmada acun saylık var giden bi arkadaş demisti
Özellerde;
2.Liman hastanesi Şükrü Öztürk
3.Medicana Ahmet Gencbay
4.Medikalpark Abdullah hoca
Bu hocalar tedavinde yardımcı olacaktır kardeşim geçmiş olsun
esanjor01
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen esanjor01 »

Pro2020 yazdı:
Çok defa dedim bu forumda sizin gibi zafer hocaya gidip lokosit cikmayip iyide olmayan çok hastaya sende doku hasarı vardır 1 2 yıl bekle demeyelim diye işte örnek hastalık kronikleşiyor sakın ha arkadaşlar bende doku.hasarı vardır diye rehavete kapılmayın sonuçlar örnekdeki gibi oluyor kadir abide ben antibiyotikten fayda var adli basligi actiginda sunu söylemisti tedavisi bitti ve 3 aydır hiçbir semptomu olmadigini söylemisti suan 5 yildir iyi aynı sekilde marshadowda gentadan sonra hicbir sikayetim kalmadı demistı semptomlarinizin bariz düsmesi gerekir lökosit yaniltmasin
marshadowda gentadan sonra hicbir sikayetim kalmadı demistı : gercekten bu sekilde mi demisti , link varmi , veya kendisi teyid ederse sevinirim ..
asosyal

Mesaj gönderen asosyal »

aearan05 yazdı:
asosyal yazdı:
aearan05 yazdı: Hocam farketmez iyi olsunda. Samsunda bir prof var diye olumuştum.
1.Samsun eğitim araştırmada acun saylık var giden bi arkadaş demisti
Özellerde;
2.Liman hastanesi Şükrü Öztürk
3.Medicana Ahmet Gencbay
4.Medikalpark Abdullah hoca
Bu hocalar tedavinde yardımcı olacaktır kardeşim geçmiş olsun
Samsunlu musun hocam sen? Samsun tıp fak de var mi acaba iyi bir doktor. Babami bir kez özele göturmüstüm baska nedenden. Ameliyat edecekti doktor, sonra tıp fakultesinde bisey yok bunda dediler. Harbiden 1 ay sonra gecti. Ortopedik biseydi. O yuzden özellere pek guvenemiyorum. Tesekkürler cevaplar icin.
Sinopluyum kardeşim ben özel hastaneye gidiyorum liman hastanesine ama diğer doktorlarında tedavi verdiğini biliyorum fakülteye hiç gitmedim sen gen3 araştır ama devlet salgından dolayı hasta kabul etmiyor kolay kolay haberin olsun
dragonx

Mesaj gönderen dragonx »

Kadir abi lütfen bir ses bugğn doktora gittim bursada yım istanbulda evime bile gidemiyorum burda senin dediğin prostat sovısından kültür ve pcr yapayım dedim sonra düzelince zafer hocada lökosit tekrar baktırırım dedim fakat bugün gittiğim doktor Medical da yoktu Mete kildiler bende aritmi diye doktora gittim doktor biz bunu hastalık saymıyoruz dedi bile ama dedi çubuk ile prostat sıvısınu pcr ve kültüre gönderirim dedi aizce napayım Abi
dragonx

Mesaj gönderen dragonx »

Kardeşim nasıl açılıyor ki başlık
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

dragonx yazdı:Kadir abi lütfen bir ses bugğn doktora gittim bursada yım istanbulda evime bile gidemiyorum burda senin dediğin prostat sovısından kültür ve pcr yapayım dedim sonra düzelince zafer hocada lökosit tekrar baktırırım dedim fakat bugün gittiğim doktor Medical da yoktu Mete kildiler bende aritmi diye doktora gittim doktor biz bunu hastalık saymıyoruz dedi bile ama dedi çubuk ile prostat sıvısınu pcr ve kültüre gönderirim dedi aizce napayım Abi
Tamam kardesim.yaptir drun dedigini.
efervesan
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen efervesan »

aearan05 yazdı:Arkadaşlar merhaba, daha önce iki kez baslık acmıştım. Kısaca özetlemek gerekirse 22 günlük bir hikayem var. İlk basta idrarda yanma ile basladı, sonra makat, testis ve penise vuran ağrı. 1 hafta öyle gecti ara ara sancıyla. Cok sancı degil ama rahatsız edici. Sonra bir gece inanılmaz penis ucunda acı ve böbrek ağrısıyla uyandım. Kesik kesik idrar yaptım yanarak. Ertesi gün hemen ürolojiye gittim idrarda bisey yok tek eritrosit 13. Uriner ultrasonda temiz, doktor kum düsürüyorsun dedi. Hippurin ve uripas verdi. Ama ben bir taraftan bu forumu takip ediyorum, kendi kendime teshisi koydum. Çünkü makat bel agrıları devam ediyor. Bende depresyon gibi bişey oldu, yemek bile sor yiyordum burdaki hikayeleri okudukça. Ereksiyon cinsel istek bir anda bitti gitti. 1 hafta ilac kullandım idrar sorunlarım gecti ama digerli devam ediyor. Sonra gözümü kararttım seyahat izin belgesi alıp gece salı 800 km istanbula gittim. Zafer hocaya durumu anlattım prostatit sıvısı lokosit 0 . Masaj anında hic aci hissetmedim. Yuzde 1000 prostatit degilsin dedi. Tomografi cektirdi, bobrekte tas falan yok, hersey iyi prostatta kireclenme gözüküyor dedi. İdrarımda da bisey cıkmadı. Bu kireclenme önceden gecirmis oldugun bisey olabilir, bu yakınmaları yapmaz dedi. İyi peki dedim cıktım. Buscopan, 5 genta, sonra cipro, detrusitol yazdı. Altif mesane falan var dedi. Kontrole geliyim mi dedim yok senin bisey yok gelme dedi. 5 tane gentayı bitirdim, buscopan iciyorum. Ama idrar sıkıntim olmadgı icin detrusiyol icmeyi bıraktım. Cunku bu ilacı icince idrar tazyiki düsmeye baslamısti. Cipro ile ilgili de cok kötü seyler okudum, sanırım amerikada falan yasaklanmıs. Kullananlar da bir faydasını görmüyor sanırım, kullanmayacam.

Sorularım:
1 - Agrılarım hafif hafif var, sizce nasıl yol izlemeliyim ?
2 - lokosit yok, bu sorunlar prostatitten kaynaklanmıyor mu demeliyim?
3- bu ereksiyonu nasil düzeltcez, hic istek yok? Yakınmalarım oldugu 1 hafta hic sıkıntım yoktu, prostaiti bulunca psikojim alt ust oldu, ama gece ruyalanma oluyor. Zafer hoca bu kafanda senin diyor ama üstesinden gelemiyorum.
4- sizce bu yakinmalar kireclenmeden olabilir mi? Zafer hoca önceden gecirmissin dedi ama ben hic böyle ykınmalar hissetmedim hayatımda. Yabancı kaynaklarda kireclenme herkeste olabilir tedavi gerektirmez yazan da var, bu yakınmaları yapar diyen de. Bunlar akademik yayınlar.

5- forumda aradım adam akıllı bilgiye ulasamadım, candida mantarı vaginadan prostat geçip bu sıkıntıyı yapar mı? En çok ondan supheliyorum. Ama lokosit neden 0.

Hem bilgi almak amaçlı, hem de forumu araştıran yeni arkadaşlar okur diye uzun uzadıya yazdım kusura bakmayın. Herkese tesekkürler arkadaşlar.
mekanizma şöyle çalışıyor galiba kalkacak mı kalkmayacak mı diye ikileme düşünce sistem kendini standby konuma alıyor ama akışına bırakınca herşey normal ister istemez bilinç altı etkileniyor ki ora da zaten psiko terapi falan gerektirir Ama snein durum belli prostatit seni yıprwtmış birwz akışına bırak düzelir