Zafer hoca lokosit 0

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
dragonx
Hastalık Başlangıç Yılı: 2013

Re: Zafer hoca lokosit 0

Mesaj gönderen dragonx »

Kardeşim nasıl açılıyor ki başlık
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

dragonx yazdı:Kadir abi lütfen bir ses bugğn doktora gittim bursada yım istanbulda evime bile gidemiyorum burda senin dediğin prostat sovısından kültür ve pcr yapayım dedim sonra düzelince zafer hocada lökosit tekrar baktırırım dedim fakat bugün gittiğim doktor Medical da yoktu Mete kildiler bende aritmi diye doktora gittim doktor biz bunu hastalık saymıyoruz dedi bile ama dedi çubuk ile prostat sıvısınu pcr ve kültüre gönderirim dedi aizce napayım Abi
Tamam kardesim.yaptir drun dedigini.
efervesan
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen efervesan »

aearan05 yazdı:Arkadaşlar merhaba, daha önce iki kez baslık acmıştım. Kısaca özetlemek gerekirse 22 günlük bir hikayem var. İlk basta idrarda yanma ile basladı, sonra makat, testis ve penise vuran ağrı. 1 hafta öyle gecti ara ara sancıyla. Cok sancı degil ama rahatsız edici. Sonra bir gece inanılmaz penis ucunda acı ve böbrek ağrısıyla uyandım. Kesik kesik idrar yaptım yanarak. Ertesi gün hemen ürolojiye gittim idrarda bisey yok tek eritrosit 13. Uriner ultrasonda temiz, doktor kum düsürüyorsun dedi. Hippurin ve uripas verdi. Ama ben bir taraftan bu forumu takip ediyorum, kendi kendime teshisi koydum. Çünkü makat bel agrıları devam ediyor. Bende depresyon gibi bişey oldu, yemek bile sor yiyordum burdaki hikayeleri okudukça. Ereksiyon cinsel istek bir anda bitti gitti. 1 hafta ilac kullandım idrar sorunlarım gecti ama digerli devam ediyor. Sonra gözümü kararttım seyahat izin belgesi alıp gece salı 800 km istanbula gittim. Zafer hocaya durumu anlattım prostatit sıvısı lokosit 0 . Masaj anında hic aci hissetmedim. Yuzde 1000 prostatit degilsin dedi. Tomografi cektirdi, bobrekte tas falan yok, hersey iyi prostatta kireclenme gözüküyor dedi. İdrarımda da bisey cıkmadı. Bu kireclenme önceden gecirmis oldugun bisey olabilir, bu yakınmaları yapmaz dedi. İyi peki dedim cıktım. Buscopan, 5 genta, sonra cipro, detrusitol yazdı. Altif mesane falan var dedi. Kontrole geliyim mi dedim yok senin bisey yok gelme dedi. 5 tane gentayı bitirdim, buscopan iciyorum. Ama idrar sıkıntim olmadgı icin detrusiyol icmeyi bıraktım. Cunku bu ilacı icince idrar tazyiki düsmeye baslamısti. Cipro ile ilgili de cok kötü seyler okudum, sanırım amerikada falan yasaklanmıs. Kullananlar da bir faydasını görmüyor sanırım, kullanmayacam.

Sorularım:
1 - Agrılarım hafif hafif var, sizce nasıl yol izlemeliyim ?
2 - lokosit yok, bu sorunlar prostatitten kaynaklanmıyor mu demeliyim?
3- bu ereksiyonu nasil düzeltcez, hic istek yok? Yakınmalarım oldugu 1 hafta hic sıkıntım yoktu, prostaiti bulunca psikojim alt ust oldu, ama gece ruyalanma oluyor. Zafer hoca bu kafanda senin diyor ama üstesinden gelemiyorum.
4- sizce bu yakinmalar kireclenmeden olabilir mi? Zafer hoca önceden gecirmissin dedi ama ben hic böyle ykınmalar hissetmedim hayatımda. Yabancı kaynaklarda kireclenme herkeste olabilir tedavi gerektirmez yazan da var, bu yakınmaları yapar diyen de. Bunlar akademik yayınlar.

5- forumda aradım adam akıllı bilgiye ulasamadım, candida mantarı vaginadan prostat geçip bu sıkıntıyı yapar mı? En çok ondan supheliyorum. Ama lokosit neden 0.

Hem bilgi almak amaçlı, hem de forumu araştıran yeni arkadaşlar okur diye uzun uzadıya yazdım kusura bakmayın. Herkese tesekkürler arkadaşlar.
mekanizma şöyle çalışıyor galiba kalkacak mı kalkmayacak mı diye ikileme düşünce sistem kendini standby konuma alıyor ama akışına bırakınca herşey normal ister istemez bilinç altı etkileniyor ki ora da zaten psiko terapi falan gerektirir Ama snein durum belli prostatit seni yıprwtmış birwz akışına bırak düzelir