Bactirim Sonrası Sabah ilk idrar

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
joecarrol
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Bactirim Sonrası Sabah ilk idrar

Mesaj gönderen joecarrol »

Arkadaşlar merhaba;

Yaklaşık 3 yıldır bu hastalıktan müzdaripim.Benim yazları sorunlar gidiyor kışın midemi üşütmem ile başlıyor sıkıntılar

Okmeydanında özel bir hastaneye gidiyorum.Normal idrar tahlilinde hiç lokosit çıkmıyor.Ama hoca prostat masajı yaptıktan sonra ki tahlil de 29 lokosit çıkmıştı.

Cipro ve bileteral yazmıştı hoca midemi aşırı kötü yapınca bıraktık dün bactirim verdi dün akşam ona başladım.

Bactirimi dün akşam içtikten sonra bu sabah kalktığım da ilk idrarım aşırı koyu ve aşırı köpüklü yaptım.

Bu ilacın normal bir yan etkisi olabilir mi ? yoksa ilaç iyi geldi enfeksiyonu mu vucuttan atıyor acaba ?
Destinyisunfortunate
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Re: Bactirim Sonrası Sabah ilk idrar

Mesaj gönderen Destinyisunfortunate »

joecarrol yazdı:Arkadaşlar merhaba;

Yaklaşık 3 yıldır bu hastalıktan müzdaripim.Benim yazları sorunlar gidiyor kışın midemi üşütmem ile başlıyor sıkıntılar

Okmeydanında özel bir hastaneye gidiyorum.Normal idrar tahlilinde hiç lokosit çıkmıyor.Ama hoca prostat masajı yaptıktan sonra ki tahlil de 29 lokosit çıkmıştı.

Cipro ve bileteral yazmıştı hoca midemi aşırı kötü yapınca bıraktık dün bactirim verdi dün akşam ona başladım.

Bactirimi dün akşam içtikten sonra bu sabah kalktığım da ilk idrarım aşırı koyu ve aşırı köpüklü yaptım.

Bu ilacın normal bir yan etkisi olabilir mi ? yoksa ilaç iyi geldi enfeksiyonu mu vucuttan atıyor acaba ?
Öyle, bir kullanımda atım olmaz ki.
Erkeklerin Bambaşka Bir Boyuta Geçmesi: Prostatit
red
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen red »

su tüketimini artırmalısın. özellikle de antibiyotik kullanırken.
joecarrol
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen joecarrol »

red yazdı:su tüketimini artırmalısın. özellikle de antibiyotik kullanırken.
Deneyeceğim teşekkürler...