İyileşme Mücadelem

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
tarik34
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Re: İyileşme Mücadelem

Mesaj gönderen tarik34 »

clark yazdı:
tarik34 yazdı:Zafer Bey, lökosit üzerinden tedavi eder,
Hüseyin Bey'i bilmiyorum,
Halil İbrahim Bey'i de bilmiyorum
İzhak Beyi yine orada Mehmet Turgut Beyi de bilmiyorum.
Mehmet A. Bey sanırım enjeksiyon tedavisi eder,
Bir zahmet bunların tedavi metodları hakkında biraz içerik bilgi, bilgili kardeşlerimizden biri verebilir mi?
İbrahim Halil Bozkurt lökosite bakmaz ama kültüre bakar prostat masajı yapar çıkan sıvıyla oraya yakın olan düzen lab. da PCR veya kültür yaptırabilirsin.
Teşekkürler
tarik34

Mesaj gönderen tarik34 »

Merhabalar Sevgili Arkadaşlarım,
Uzun zamandır siteye girmiyor, umarım birçok arkadaşımızın durumu çok iyi olmuştur ya da iyileşme yolundadır. Son halimi sizlere özetlersem; En son Eylül 2020'de 2 kutu tetradox kullanmıştım, ondan sonra a. biyonik hiç kullanmadım. Bu yılın başında da bu alanda bilinen bir hekime muayene oldum, demişti 18 seans ESWT yapalım, prostat masajlı ve ilaç kürlü, prostata enjeksiyondan bahsettim o bir son şans demişti, istenen para çok yüksekti, henüz yaptırmadım, iki prof. hekime danışmam da eswt değil de enjeksiyonu önerdi ve şu temmuzda da prostat salgımda herhangi bir şey ürememişti, yalnız lökosit 5-6 idi, geçen yılda aynındı ve lökosit de görülmemişti.
Şu an semptomlarım: pelvik bölgede ağrı sağ kasığa çekildi, sağa doğru testis arkasından makata, karın alt bölgesine sağ dize doğru yayılan ağrı var, çoğu zaman penis ucuna vuruyor, işeme sonrası karın bölgesinden penise ve ucuna yayılan bir ağrı var, ağrı artınca işeme bozukluğu oluyor, sonradan damlacık kaçması gibi...
Geçen hafta iyi bir üniversite hast. algolojiye gittim hem bunun için hem de ameliyat sonrası bel fıtığı için iyi ilgilendiler, dediler prostatın sağ tarafında tahrip olmuş az bir alan var gibi bir de bakteri kalıntıları da olabilir, rektal ultrason keşke yapsaydılar... Perge, duloxx, melox ilaçları verdiler, bele iyi geldi, şimdilik pelvik ağrılarına da kısmen... Geçmez ise hafataya lokal anestezi ile genitofemoral, ilioinguinal sinir bloğu operasyonu yapalım, bu da iyi gelmezse bir üstüne bakacağız, dedi araştır, karar ver, dedi. Birçoğuna iyi geldi his kaybına yol açanlar da oldu, dedi.
Eski üyemiz, kadirşinas, bilge Kadir ağabey ve bu konuda bilgisi olan varsa yanıtlarsa müteşekkir olurum... Ne yapayım?
Bir de ara ara depresyon tedavisi görüyorum, efexor, doxet kısmen iyi geliyor.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

tarik34 yazdı:Merhabalar Sevgili Arkadaşlarım,
Uzun zamandır siteye girmiyor, umarım birçok arkadaşımızın durumu çok iyi olmuştur ya da iyileşme yolundadır. Son halimi sizlere özetlersem; En son Eylül 2020'de 2 kutu tetradox kullanmıştım, ondan sonra a. biyonik hiç kullanmadım. Bu yılın başında da bu alanda bilinen bir hekime muayene oldum, demişti 18 seans ESWT yapalım, prostat masajlı ve ilaç kürlü, prostata enjeksiyondan bahsettim o bir son şans demişti, istenen para çok yüksekti, henüz yaptırmadım, iki prof. hekime danışmam da eswt değil de enjeksiyonu önerdi ve şu temmuzda da prostat salgımda herhangi bir şey ürememişti, yalnız lökosit 5-6 idi, geçen yılda aynındı ve lökosit de görülmemişti.
Şu an semptomlarım: pelvik bölgede ağrı sağ kasığa çekildi, sağa doğru testis arkasından makata, karın alt bölgesine sağ dize doğru yayılan ağrı var, çoğu zaman penis ucuna vuruyor, işeme sonrası karın bölgesinden penise ve ucuna yayılan bir ağrı var, ağrı artınca işeme bozukluğu oluyor, sonradan damlacık kaçması gibi...
Geçen hafta iyi bir üniversite hast. algolojiye gittim hem bunun için hem de ameliyat sonrası bel fıtığı için iyi ilgilendiler, dediler prostatın sağ tarafında tahrip olmuş az bir alan var gibi bir de bakteri kalıntıları da olabilir, rektal ultrason keşke yapsaydılar... Perge, duloxx, melox ilaçları verdiler, bele iyi geldi, şimdilik pelvik ağrılarına da kısmen... Geçmez ise hafataya lokal anestezi ile genitofemoral, ilioinguinal sinir bloğu operasyonu yapalım, bu da iyi gelmezse bir üstüne bakacağız, dedi araştır, karar ver, dedi. Birçoğuna iyi geldi his kaybına yol açanlar da oldu, dedi.
Eski üyemiz, kadirşinas, bilge Kadir ağabey ve bu konuda bilgisi olan varsa yanıtlarsa müteşekkir olurum... Ne yapayım?
Bir de ara ara depresyon tedavisi görüyorum, efexor, doxet kısmen iyi geliyor.
Tarik kardesim teveccühünüz.. ben sinir blokajina karşıyım...neden diyecek olursaniz bakteri kalintisi olan bir lokalizasyonda sinirleri bloke etmek bence dogru degil. Yinede siz bilirsiniz.
tarik34

Mesaj gönderen tarik34 »

Çok sağ ol Kadir ağabey, sana güveniyorum. En azından ağrılardan kurtulurum, diye düşündüm. Acaba ne yan etkisi olabilir.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

tarik34 yazdı:Çok sağ ol Kadir ağabey, sana güveniyorum. En azından ağrılardan kurtulurum, diye düşündüm. Acaba ne yan etkisi olabilir.
Rica ederim.Yan etkisinden ziyade, agrı vücutta bir alarm sistemidir....siz bu agrilari duymayacak sekilde sinirlerinizi hissizlestirirseniz olasi enfeksiyon v.s tehlikesini görme imkaniniz olmaz. Enfeksiyon gelişir farkina varamazsıniz. Yan etki olarakta bazi bölgeleriniz hissizlesir. Bunu yaptiranlara sorsaniz daha iyi olur.
tarik34

Mesaj gönderen tarik34 »

Çok teşekkürlerler ağabey umarım yaptıran ile karşılaşırım... Sorma imkanı için...
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

tarik34 yazdı:Çok teşekkürlerler ağabey umarım yaptıran ile karşılaşırım... Sorma imkanı için...
Rica ederim..
tarik34

Mesaj gönderen tarik34 »

Sevgili Arkadaşlar,
Aranızda sinir bloğu operasyonu olan var mı varsa durumu hakkında bilgi verirse çok iyi olur. Teşekkürler
tarik34

Mesaj gönderen tarik34 »

Merhabalar Sevgili Arkadaşlarım,
Evet, 2015'ten beri çoğu yıl sık; son yıllarda da arada bir sitemizi kontrol ediyorum hep beraber var olan olanaklarımızla mücadele ediyorum, yapacak da bir şey yok.
Güncel Durumum;
En son ocak-şubatta tetkik yaptırdım, prostat masajı kısa süre de olsa iyi geliyor, prostat salgısında bir şey çıkmadı, ayrıca ultrason için mayıs sonuna randevu aldı. İlaç olarak da Ciprasid 500 mg 5 kutu, Xatral 1 kutu bir de Arveles 1 kutu kullandım, biraz iyi geldiler, özellikle Arveles ağrıyı geçiriyor. Bir de Perge kullandım, Lyrica adlı bir ilaca başlayacağım. Ayrıca quercetin, hazanbel, kereviz, atkuyruğu, yakı, ısırgan kürü kullanıyorum, bu kür rahatlatıyor beni.
Son bir yıldır semptom olarak;
sadece testisin sağ tarafında, penisin sağ tarafından sağ uca vuran ağrı, sağ kasık ve sağ dize yayılan ağrı ve bu durumda sık idrara çıkma isteği ve idrar torbası tam boşalmıyor, bitti diyorum gelip koltuğa oturuyorum, bakıyorum, pantolomada idrar kelesi oluşmuş. Özellikle oturunca ağrı oluşuyor, dolaysıyla sağ tarafa oturmayınca rahatlıyorum. Sanki prostat üretrasının sağında bir sorun var gibi...
İyi bir algoloji birimiden takipliyim, prof algolog dedi ki hem prostat hem de mast hücresi vb başka sinirsel de olabilir, bir blokaj operasyonu yapalım, bizim blokajlarımız kalıcı değil, en azından neden kaynaklandığını anlarız ben de ikna oldum, bu ay yaptıracağım. Başka da bana 20 seans eswt, 20 seans masaj ve antibiyotik-alfa tedavi programı önerilmişti ya bu bir de prostat enjeksiyonu düşüncem var... Bu konulara tanıdığım sevgili ağabeyimiz Kadir ağabey ve siz kardeşlerim düşünce bir zahmet eklerseniz müteşekkir olurum. Teşekkürler
oktayü
Hastalık Başlangıç Yılı: 2005

Mesaj gönderen oktayü »

Ben yeni kayıt oldum Kadir abi prostatı tamamen aldırmak istiyorum alan doktora ulaşmalıyım aldıran arkadaşın numarası gerekli saygılar yardımcı olursan sevinirim
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

oktayü yazdı:Ben yeni kayıt oldum Kadir abi prostatı tamamen aldırmak istiyorum alan doktora ulaşmalıyım aldıran arkadaşın numarası gerekli saygılar yardımcı olursan sevinirim
Kardesim ben o arkadaşin telefonu yok ama emailini özelden attım sana.
oktayü

Mesaj gönderen oktayü »

Emeile nereden ulaşacağım tümü oldum lazerle prostat amaliyatı oldum fayda etmedi başka çarem kalmadığı için lazım doktorun ve aldırmanın telefonu saygılar ben 20 yıllık kronik Prostatit hastasıyım
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

oktayü yazdı:Emeile nereden ulaşacağım tümü oldum lazerle prostat amaliyatı oldum fayda etmedi başka çarem kalmadığı için lazım doktorun ve aldırmanın telefonu saygılar ben 20 yıllık kronik Prostatit hastasıyım
fireblade"]
fahrettin33 yazdı:Zindan arkadaşın Robotik radikal prostatektomi ameliyatını yspan doktorun ismi neden sır gibi saklanıyor onu anlamıyorum.
Prof.Dr.Cemil Uygur
Gecmiş yazilarda bu drun oldugu yaziyor kardesim.
oktayü

Mesaj gönderen oktayü »

Arkadaşlar telefonum 05346081359 beni arayın bana yardımcı olun benimde size yardımcı olzcığım şeyler var saygılar kadir abi beni ararmısım
oktayü

Mesaj gönderen oktayü »

Kadir abi telefonumu yazdım beni aratabilirmişim saygılar
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

oktayü yazdı:Kadir abi telefonumu yazdım beni aratabilirmişim saygılar
Telefonla arama yapamıyorum maalesef kardesim..ancak özelden yazabilirim.
oktayü

Mesaj gönderen oktayü »

Kaldıranı ben özel mesaj nereden ulaşılır bilmiyorum
Hergele
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Mesaj gönderen Hergele »

oktayü yazdı:Kaldıranı ben özel mesaj nereden ulaşılır bilmiyorum
Hocam bi sakin ol hikayeni yaz sen de insanlara yardımcı ol insanlar da sana yardımcı olur nasıl başladı ne oldu şimdi durumun ne bilelim gören zaten yazar
Doktor değilim yazdıklarım kişisel tecrübeler ve araştırmalarım sonucu öğrendiklerimdir şifa dilerim.
emre034
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

Mesaj gönderen emre034 »

oktayü yazdı:Kaldıranı ben özel mesaj nereden ulaşılır bilmiyorum
Neden kendinizi bu kadar yıpratıyorsunuz, organ aldırmak kolay bir iş değil.

Hikayenizi yazın, buradan tavsiyeler verilsin veya birkaç doktor değiştirin.

bu istediğiniz son nokta bence zor olur
oktayü

Mesaj gönderen oktayü »

Benimkini doktorlara inanıp prostatınıza müdahale ettirmeyin bitkiler ve ilaçlarla idare edin ben başka çarem kalmadığı için
oktayü

Mesaj gönderen oktayü »

Kadir abi ben imeile nereden ulaşılır bilmiyorum yardımcı olursan sevinirim saygılar
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

oktayü yazdı:Kadir abi ben imeile nereden ulaşılır bilmiyorum yardımcı olursan sevinirim saygılar
Kimin mailine ulaşmak istiyorsan isminin üzerine tıkla, sayfası açılir, eposta gönder secenegini tıkla ve epostani gönder.