İyileşme Mücadelem

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
tarik34
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Re: İyileşme Mücadelem

Mesaj gönderen tarik34 »

İyi Akşamlar Sevgideğer Kardeşlerim,
Nasılsınız, mücadeleniz nasıl gidiyor? Eskilerden Kadir ağabey nasıl, sadece onun adını gördüm :)
Ocak ayından beridir girmiyorum...Martta kovid süreci başladı, bilmem, ne yazıştınız, neler konuştunuz :)
Benim durumum hakkında bilgi vermem gerekirse;
Sanırım en son ilaç kürü; mictonorm, urorec 8 ve 6 kutu tavanıc idi, mesane ilaçları bitti, tavanıc ile devam ettim, ocak-mart arası 6 kutu tavanıc kullandım, a.biyotik sonrası bir kutu da probiyotik... Mesane ilaçlarını bırakıp sadece a.biyotikle devam etmem, işeme bozukluğunu ortadan kaldırdı...Bir yıl mesane ilaçları kullanmam, işemeyi daha da olumsuz etkilediği kanaati bende oluşturdu...Nisanda bayağı iyiydim, mayıstan başlayarak yer yer kendini gösteriyor, a.biyotik sonrası bu sefer 10 yıldır çektiğim gastrit, reflü hastalığı yaman tetiklendi, bir yığın asit düşürücü ilaç ve şurup kullandım, bir de zeytinyağlı kudret narı...İlaçlardan ise kudret narının hem mide için hem de prostat için bayağı faydasını gördüm...Ama mideyi henüz kontrol altına alamadım, sanırım reflü ameliyatı olacağım...
Prostata gelince;
dokunan yediklerimiz, içtiklerimizin çoğunu tüketmiyorum, bazılarını elimde olmayan tüketiyorum, sonrası prostat çevresinde ve penis ucunda ağrı oluşuyor, bu sanırım hemen iltihaplanmanın göstergesi...
Prostat sıvısı el yoluyla boşaltılınca anlamlı rahatlama oluyor, ağrı geçiyor, cinsel istek oluşuyor... Sıcak duştan sonra aynı durum yineleniyor...
İltihaplı durumda;
boşalırken ağrı,
az da olsa işeme bozukluğu,
cinsel isteksizlik,
oluşuyor, ama hiçbir durumda sertleşmeyle ilgili bir sorun yok...
Bilmem nasıl yapacağım, ağız yoluyla a.biyotik artık kullanmak istemiyorum, çünkü mideyi perişan ediyorlar...
Sanırım durumum tek çaresi...Prostata enjeksiyon tedavisi....
Rektal ultrason, ESWT vb... yaptırmadım, sadece 2017'de PCR yaptırmıştım, a.biyotikten 15 gün sonra bir şey çıkmamıştı...Bir de birkaç kez lökosit ölçümü yaptırmıştım...
Bu süreçte bizim hastalıkla ilgili gelişen yeni bir metod, ilaç, vitamin vs. var mı? Ya da önerilen yeni bir şey, bir hekim vb...Teşekkürler hayırlı akşamlar...
tarik34

Mesaj gönderen tarik34 »

tarik34 yazdı:İyi Akşamlar Sevgideğer Kardeşlerim,
Nasılsınız, mücadeleniz nasıl gidiyor? Eskilerden Kadir ağabey nasıl, sadece onun adını gördüm :)
Ocak ayından beridir girmiyorum...Martta kovid süreci başladı, bilmem, ne yazıştınız, neler konuştunuz :)
Sanırım en son ilaç kürü; mictonorm, urorec 8 ve 6 kutu tavanıc idi, mesane ilaçları bitti, tavanıc ile devam ettim, ocak-mart arası 6 kutu tavanıc kullandım, a.biyotik sonrası bir kutu da probiyotik... Mesane ilaçlarını bırakıp sadece a.biyotikle devam etmem, işeme bozukluğunu ortadan kaldırdı...Bir yıl mesane ilaçları kullanmam, işemeyi daha da olumsuz etkilediği kanaati bende oluşturdu...Nisanda bayağı iyiydim, mayıstan başlayarak yer yer kendini gösteriyor, a.biyotik sonrası bu sefer 10 yıldır çektiğim gastrit, reflü hastalığı yaman tetiklendi, bir yığın asit düşürücü ilaç ve şurup kullandım, bir de zeytinyağlı kudret narı...İlaçlardan ise kudret narının hem mide için hem de prostat için bayağı faydasını gördüm...Ama mideyi henüz kontrol altına alamadım, sanırım reflü ameliyatı olacağım...
Prostata gelince;
dokunan yediklerimiz, içtiklerimizin çoğunu tüketmiyorum, bazılarını elimde olmayan tüketiyorum, sonrası prostat çevresinde ve penis ucunda ağrı oluşuyor, bu sanırım hemen iltihaplanmanın göstergesi...
Prostat sıvısı el yoluyla boşaltılınca anlamlı rahatlama oluyor, ağrı geçiyor, cinsel istek oluşuyor... Sıcak duştan sonra aynı durum yineleniyor...
İltihaplı durumda;
boşalırken ağrı,
cinsel isteksizlik,
Bilmem nasıl yapacağım, ağız yoluyla a.biyotik artık kullanmak istemiyorum, çünkü mideyi perişan ediyorlar...
Rektal ultrason, ESWT vb... yaptırmadım, sadece 2017'de PCR yaptırmıştım, a.biyotikten 15 gün sonra bir şey çıkmamıştı...Bir de birkaç kez lökosit ölçümü yaptırmıştım...
Bu süreçte bizim hastalıkla ilgili gelişen yeni bir metod, ilaç, vitamin vs. var mı? Ya da önerilen yeni bir şey, bir hekim vb...Teşekkürler hayırlı akşamlar...
Bu arada multivitamin ligone aldım, birkaç tane içtim, sanırım midemin bozukluğundan dokundu, bıraktım...
Mrshadow

Mesaj gönderen Mrshadow »

prostat enjeksiyonu dusunme.
lokosit olctur. zamanla gecer
tarik34

Mesaj gönderen tarik34 »

Teşekkürler Mrshadow kardeşim, 2017'de kapsamlı PCR yaptırmıştım prostat sıvısında...Örneği Oyman almıştı...Acaba o anki örnekten mi yoksa iki hafta önceden a.biyotik kullanmamdan mı bir şey çıkmadı...Başka bir yerde bir daha mı yaptırsam 3 aydır a.biyotik ve mesane ilaçları kullanmıyorum, yoksa gerek yok mu ?
Bir diğeri de enjeksiyon iyi olmaz mı, direkt prostata verilen a.biyotikle tüm köşe bucaktaki mikrop varsa ortadan kalkar, daha da etkili olur, mideyi de a.biyotiklerden korumuş olurum.
tarik34

Mesaj gönderen tarik34 »

İlaç bilimciler ( farmakolog ) denenebilir mi sizce?
Böyle bir ileri uzmanlık alanında biriyle görüşmek iyi olur, ilaçları daha iyi tanıyorlar.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

Prostata gelince;
İltihaplı durumda;
boşalırken ağrı,
cinsel isteksizlik,
Tarik kardesim ben iyiyim şükürler olsun. Ama prostatik enjeksiyon konusunda bu forumda onlarca yazı var. Bu yöntemi deneyen bir cok hasta burada yorumlarini yazdi, ben dahil detayli tüm olumsuz paylasimlar mevcut bu konuda. Biraz araştirmanı öneririm kardesim.
tarik34

Mesaj gönderen tarik34 »

kadir yazdı:
Prostata gelince;
İltihaplı durumda;
boşalırken ağrı,
cinsel isteksizlik,
Tarik kardesim ben iyiyim şükürler olsun. Ama prostatik enjeksiyon konusunda bu forumda onlarca yazı var. Bu yöntemi deneyen bir cok hasta burada yorumlarini yazdi, ben dahil detayli tüm olumsuz paylasimlar mevcut bu konuda. Biraz araştirmanı öneririm kardesim.
Eyvallah Kadir ağabey
igozukara
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen igozukara »

Benim lökosit sayimi ile iyileşme saglanacagina inancim tam, zafer hoca kadir abi ve diger yardimci olan abilerimden Allah razi olsun, hep dua edicem bu guzel insanlara. Benim her sahada bol sayida lokosit cikmisti ilaclarimi kullaniyorum gecen hafta 10-12 olmustu lokosit ve sikayetlerim %90 gecti. İnsallah bu son kür olcak, ayaklarda ve kalcada ara ara hafif sizilar oluyor oda ödemden dolayidir dedi hoca. İdrar ve cinsel olarak hicbir problemim yok suanda. İlaçlari kullanmayi biraktigimda forumda yazan gida takviyelerini kadir abinin onerdigi seyleri uygulamaya ve yasaklardan uzak durmaya devam edecegim, insallah nüks yasamam ve kesin sonuca ulasinca tekrardan yazacagim buraya ve elimden geldigince formu takipte kalip diger arkadaslara yardimci olmaya çalışacağım, cok zorlu ve insani yıpratan bir hastalik, benimde bir donem psikolojimi bozmuştu ama iyilesme oldukca duzeldim artik takmiyorum pek. Sizde kafaya takmayin soylenenleri yapip sabredin, Allah herkese acil sifalar versin.
tarik34

Mesaj gönderen tarik34 »

Mrshadow yazdı:prostat enjeksiyonu dusunme.
Teşekkürler Mrshadow kardeşim, 2017'de kapsamlı PCR yaptırmıştım prostat sıvısında...Örneği Oyman almıştı...Acaba o anki örnekten mi yoksa iki hafta önceden a.biyotik kullanmamdan mı bir şey çıkmadı...Başka bir yerde bir daha mı yaptırsam 3 aydır a.biyotik ve mesane ilaçları kullanmıyorum, yoksa gerek yok mu ?
Bir diğeri de enjeksiyon iyi olmaz mı, direkt prostata verilen a.biyotikle tüm köşe bucaktaki mikrop varsa ortadan kalkar, daha da etkili olur, mideyi de a.biyotiklerden korumuş olurum. Bir de ilaçbilimciler ( farmakoloji ) uzmanları hakkında ne düşünüyorsun, adamlar ilaç konusunda ileri uzman, görüşsek nasıl olur?
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

igozukara yazdı:Benim lökosit sayimi ile iyileşme saglanacagina inancim tam, zafer hoca kadir abi ve diger yardimci olan abilerimden Allah razi olsun, hep dua edicem bu guzel insanlara. Benim her sahada bol sayida lokosit cikmisti ilaclarimi kullaniyorum gecen hafta 10-12 olmustu lokosit ve sikayetlerim %90 gecti. İnsallah bu son kür olcak, ayaklarda ve kalcada ara ara hafif sizilar oluyor oda ödemden dolayidir dedi hoca. İdrar ve cinsel olarak hicbir problemim yok suanda. İlaçlari kullanmayi biraktigimda forumda yazan gida takviyelerini kadir abinin onerdigi seyleri uygulamaya ve yasaklardan uzak durmaya devam edecegim, insallah nüks yasamam ve kesin sonuca ulasinca tekrardan yazacagim buraya ve elimden geldigince formu takipte kalip diger arkadaslara yardimci olmaya çalışacağım, cok zorlu ve insani yıpratan bir hastalik, benimde bir donem psikolojimi bozmuştu ama iyilesme oldukca duzeldim artik takmiyorum pek. Sizde kafaya takmayin soylenenleri yapip sabredin, Allah herkese acil sifalar versin.
Amin kardeşim, sizdende allah razi olsun...
Mrshadow

Mesaj gönderen Mrshadow »

tarik34 yazdı:
Bir diğeri de enjeksiyon iyi olmaz mı, direkt prostata verilen a.biyotikle tüm köşe bucaktaki mikrop varsa ortadan kalkar, daha da etkili olur, mideyi de a.biyotiklerden korumuş olurum. Bir de ilaçbilimciler ( farmakoloji ) uzmanları hakkında ne düşünüyorsun, adamlar ilaç konusunda ileri uzman, görüşsek nasıl olur?
enjeksiyon teoride iyi gibi duruyor ama her teoride iyi duran pratikte iyi olmuyor.
bu forum dahil yaptiran kimse fayda gormedi, daha otesi cok zarar gordu.
farmakologlar ilaci uretir ama bu isle ilgilenecegini sanmam
esanjor01

Mesaj gönderen esanjor01 »

tarik34 yazdı:Daha önce hiçbir ürolojik sorun yaşamamış biri olarak 2012 Ocak'ta birden bire " sık idrara gitme, istek kadar idrarın olmaması, penis ucu ağrısı" vb. nedenlerle korku, heyecan içinde üroloğa kendimi atarak başlamıştı, ürolog gülmüştü, tetkik sonucu mesane duvarı ödemli, 1-2 de lökosit çıkmıştı, sistik tanısı ile buscopan plus, pıyeloseptyl, dikloron yazmıştı, sanırım düzenli kullanmadım geçivermişti. Öncesine baktığımızda 2009'dan başlayarak mide-bağırsak sorunum oluşmuş, reflü ve midede bakteri 2011'de tespit edilmişti, ayrıca 2011'in son aylarında yaşamımda hiç olmadığı kadar korumasız yığın yığın, değişik değişik bayanlarla beraberliğim olmuştu, bir de yaşamımda olağanüstü gergin yılımdı...Benimki bu üç sebepten birinden başladı bence...
Bir yıl sonra benzer şikayetler yinelendi, normal bir üroloğa gittim, azosilin yazdı, düzenli kullanmadım geçmişti... 2015'in ilk aylarında biriyle tanışmış beraber olmuştum, salgısı kireç gibiydi, ertesi gün hava soğuktu, karın alt bölgemde, rüzgar çarpmasıyla bir ağrı oluşmuştu, o gece o bayanla birliktelik anında şiddetli bir ağrı sonucu bir anda ereksiyon ve penis yaşamımda ilk defa birden bire kayboldu, korku içinde kalmıştım...Hastalığım tam anlamıyla, prostatit olarak bu tarihte başlamıştı, bu sefer bağırarak, panik içinde üroloğa kendimi atmıştım, ilk defa rektal tuşe yapıldı, idrarda lökosit çıkmıştı, ürolog dedi hayırlı olsun, hoş geldin bir ömür prostatite, üzülme alışırsın, aşağılayarak gülmüştü, kendisi profesördü...O yıldan başlayarak bu formdayım, ara ara gidip geliyorum...İstanbul'da formda adı geçen ürologların hepsine muayenem vardır, adı geçen antibiyotiklerin, diğer ilaçların ve besleyici takviyelerin aşağı yukarı hepsini kullandım. Gelişim Lab. kapsamlı PCR yaptırdım, bakteri üremedi, ama yaptırmadan 13 gün önce antibiyotik kullanmıştım, daha sonra birçok yerde menide, idrarda kültür tetkikleri yaptırdım, bakteri yine ürememişti, çoğu idrar tetkikinde lökosit üremiyor, bazen 6-21 arası ürüyordu, masajla meni sıvısında lökosit ölçümünde da bazen küme küme, bazen de daha az oranda lökosit tespit edilmişti. Antibiyotik en son haziran ayında kullandım, artık özel hastanelerdeki hekimlere gitmiyorum, araştırma hastanesinde bir profesöre bir de dost bir üroloğa gidiyorum, en son dörder kutu urorec 8 mg, emselex 15 mg yazmıştı, henüz onları kullanıyorum, antibiyotik mayıstan beri yazmadılar... Antibiyotiklerden tarivid 200 mg. prostatit teşhisi konan yılın sonunda 8 kutu tam geçirmişti, yine korumasız birliktelik yaşamaya başlamıştım, kimi zaman bir sorun olmuyordu, çoğu zaman da ilişki sonrası penis ucu ağrısı, idrarda kötü koku oluşuyordu, yani hastalık öncesi gibi değildi durumum... Bir daha başladı bu sefer tarivid kullandım, daha da alevlendirmişti... Tavanic iyi geliyor antibiyotiklerden ama tam geçirmiyor. Şu anda; urorec, emselex kullanıyorum, yanı sıra kabak çekirdeği yağı, kabak çekirdeği, quadbiotic probiyotiği, hazan bel, kereviz, yakı, ısırgan otu kürü, brokoli, melisa-karabaş otu kürü kullanıyorum.
Şu andaki yakınmalarım; yedik-içtiklerimizin yüzde 60'ı dokunuyor, buna bağlı olarak da prostatta ağrı oluşuyor, bu da penis ucuna ve penise vuruyor, idrar akımı bozuluyor, idrar sonrası damlacık kaçmasına, cinsel isteksizliğe sebep oluyor. Yani eskisi kadar hür hareket edemiyorum, aksi bir durumda lökositle kendini gösteriyor, bu da organın hasarlı olduğunu gösteriyor, belki de bizim bilmediğimiz, temizlenmeyen mikropların varlığını gösteriyor.
Benim önerim; Mide-bağırsak sorunlarımız olmaması lazım, prostatın hoşuna gitmeyen yiyecek ve içecekleri tüketmemeliyiz, sevdiği onu besleyen ürünler tüketmeliyiz, korumasız beraberlik yaşamamalıyız, elimizden geldiğince sıkıntılardan uzak durmalıyız, elektromanyetik, ultrasonik tedavileri de görmeliyiz.
selamlar dostum
``2015'in ilk aylarında biriyle tanışmış beraber olmuştum, salgısı kireç gibiydi, ertesi gün hava soğuktu, karın alt bölgemde, rüzgar çarpmasıyla bir ağrı oluşmuştu, o gece o bayanla birliktelik anında şiddetli bir ağrı sonucu bir anda ereksiyon ve penis yaşamımda ilk defa birden bire kayboldu``

Benimde benzer durum oldu 1 yil once birlikte oldugum bayan neticesinde ereksiyon gitti libido( sende libidoda gitmismiydi ) gitti sifirlandi .halende ayni durumdayim ... Bu kisim cozulebildimi ( ereksiyon ) ? cozulebildi ise hangi tedavi ile ?
Prostatx33
Hastalık Başlangıç Yılı: 2012

Mesaj gönderen Prostatx33 »

tarik34 yazdı:
Enjeksiyon ıyı bırsey oldugunu dusunmuyorum bana kalırsa ıyılesme surecınıde olumsuz etkiliyor daha once ıyı olabılmıssn kendi hataların yuzunden tekrarlamıs demekkı yine iyi olabilirsin kardesım bu isin kesin kalıcı bir cozumu yok dikkat etmekten Baska caren yok antıbıyotıkler kalıcı cozum oldugunu dusunmuyorum cok duzenli kullanıyorum antıbıyotık suana kadar nuksden sonra 10tane ıesef 20tane amıkozıt ıgne yedım oral yoldan devam etmekteyım suan ama pek bir faydası yok suan doktorun yazdıkları bitsin ara verecem ondan sonra tekrardan ıyılesme olursa arkadaslarla paylasacam duam durum rutin cınsel fonksiyonda sikinti yok ıseme kesik ve zor yanma sureklı var ozellıkle sabaha buyuk tuvaletten sonra baslıyor aksama kadar yavas yavas devam ediyor psikoloji tabikı olumsuz durumda ama kafamda hep su var bır kere yendim bır daha yenerım
tarik34

Mesaj gönderen tarik34 »

Teşekkürler kardeşim.
tarik34

Mesaj gönderen tarik34 »

Prostatx33 yazdı:
tarik34 yazdı:
Enjeksiyon ıyı bırsey oldugunu dusunmuyorum bana kalırsa ıyılesme surecınıde olumsuz etkiliyor daha once ıyı olabılmıssn kendi hataların yuzunden tekrarlamıs demekkı yine iyi olabilirsin kardesım bu isin kesin kalıcı bir cozumu yok dikkat etmekten Baska caren yok antıbıyotıkler kalıcı cozum oldugunu dusunmuyorum cok duzenli kullanıyorum antıbıyotık suana kadar nuksden sonra 10tane ıesef 20tane amıkozıt ıgne yedım oral yoldan devam etmekteyım suan ama pek bir faydası yok suan doktorun yazdıkları bitsin ara verecem ondan sonra tekrardan ıyılesme olursa arkadaslarla paylasacam duam durum rutin cınsel fonksiyonda sikinti yok ıseme kesik ve zor yanma sureklı var ozellıkle sabaha buyuk tuvaletten sonra baslıyor aksama kadar yavas yavas devam ediyor psikoloji tabikı olumsuz durumda ama kafamda hep su var bır kere yendim bır daha yenerım
Şöyle kardeşim, semptomlar 2015'ten beri temelde aynı ayrıntıda tür tür... Eylül 2015'te 4 kutu tarivid 200 gm geçirmişti, keşke ne büyük bela başıma gelmişliğinin, şu anın bilinci olsaydı da 4 kutu ile yine devam edip bir yıl doğal takviyelerle destekleyip ondan sonra korumasız ilişki yaşamasaydım... Keşke... Soruna gelince sanırım sertleşme kendiliğinden düzeldi, cinsel isteğe gelince ağrılı anlarda haliyle olmuyor, ama penise dokununca karşılık veriyor, aşırı dertleşiyor... Ama ağrı var prostat çevresinde... Hazanbel kökü, kereviz tohumu, ısırgan otu karışımı cinsel isteği zirve yapıyor, özellik hazanbel... Bir de kudret narı kürü hem sindirime hem de prostata çok iyi geliyor, bunun dışında polen, arı sütü, propolis kürü, brokoli çorbası...Süt ürünlerinin ve diğer ürünlerin doğalını tüketmeye özen göster, içlerinde koruyucu olmasın, yani paket ürünler olmasın. Yani o tarihten beri ilaç olarak a. biyonik, alfa bloker, mictonorm gibi mesane ilaçları kullanmıştım.
tarik34

Mesaj gönderen tarik34 »

Mrshadow yazdı:
tarik34 yazdı:
enjeksiyon teoride iyi gibi duruyor ama her teoride iyi duran pratikte iyi olmuyor.
bu forum dahil yaptiran kimse fayda gormedi, daha otesi cok zarar gordu.
farmakologlar ilaci uretir ama bu isle ilgilenecegini sanmam
Teşekkürler Marshadow... Biraz daha mücadele edip olmazsa şu Ankara'da daha profesyonel duran ya da Konya'daki hekimlerden birine benim bilgidiğim botokslu, kortizonlu, a. biyotikli, ozonlu bir enjeksiyon kürü yaptıracağım... Böyle olmuyor kardeşim...
tarik34

Mesaj gönderen tarik34 »

Selamlar,
Sıcak su ile duştan sonra,
İshal durumlarında neden prostat çevresinde, apış arasında ağrı oluşuyor, 3 yıl önce hemoroit ameliyatı olmuştum... Ayrıca makatta da hem duş sonrası, terleme sonrası ağrı oluşuyor...
Espace42
Hastalık Başlangıç Yılı: 2010

Mesaj gönderen Espace42 »

Antalya git benim iki tane şişlik vardı makkatta ilaç verdi ve ameliyat önerdi denize girdim onun etkisini artık iki günde apse gitmiş hatta jel gibi bişeyler geldi
tarik34

Mesaj gönderen tarik34 »

Espace42 yazdı:Antalya git benim iki tane şişlik vardı makkatta ilaç verdi ve ameliyat önerdi denize girdim onun etkisini artık iki günde apse gitmiş hatta jel gibi bişeyler geldi
İlaçlar daflon muydu yoksa doxium muydu onlarsa longo yöntemiyle ameliyat sonrası ve öncesi çok kullandım... Herhangi sürekli bir ağrı yok, ara ara nüks oluyor, terleyince ve sıcak duştan sonra ishalken... Ayrıca ishalken prostatın ağrısı çevresinde oluşması ilginç... Ne ilgisi varsa
Espace42

Kardeşim evet daflon ama seninkiyle şikayetleriniz aynı sıcaklarda benimde rahatsızlık veriyor ishal olduğunda aynı vallahi tarik tuzlu su bana iyi geliyor semtomlarim kayboluyor sıcaklarda diski kaçırıyor makat oda rahatsızlık veriyordur
tarik34

Mesaj gönderen tarik34 »

Espace42 yazdı:Kardeşim evet daflon ama seninkiyle şikayetleriniz aynı sıcaklarda benimde rahatsızlık veriyor ishal olduğunda aynı vallahi tarik tuzlu su bana iyi geliyor semtomlarim kayboluyor sıcaklarda diski kaçırıyor makat oda rahatsızlık veriyordur
Anladım espace... Ameliyat olma, hemoroit için düzenli kuru kayısı her gün birkaç adet ye... Bol su iç, su ağrıyı da alıyor, sulu yemekli, lifli besinli beslen...
Espace42

Sol kardeşim
tarik34

Mesaj gönderen tarik34 »

Bugün araştırma hastanesindeki doçent doktoruma gittim, tedavide tavanic, alfa, mıctonrm metodunu uygulamış, bir iki idrar analizi, meni kültürü, rektal tuşe yapmıştı... Dedim ne olur, prosrat salgısı al, salgı ve salgı sonrası idrarda kültür yapalım, sanırım asistan yoktu, ona aldıtacaktı, sadece idrar analizi istedi adi :) ilaç sohbetinde diyor prostata en iyi etki yapan tavanictir, boşuna bakteri arama... Olduğunu düşünmüyorum, lökosit tedavisini mantıklı gördü, diğer enjeksiyon, eswt, akupunktur vs. denenebilir, diyor ama ameliyat sakın olma, diyor... Bir çözüm bulamadı bizim hastalığa, gözleriyle artık gelme, der gibi bakıyordu...
Şu anki semptomlar; prosrat çevresi, apış arası, penis ucuna vuran ağrı, elle prosrat sıvısını çıkarıyorum, bayağı rahatlanma, canlanma oluyor, sonra hoşlanmadığı bir şey yiyip içtikten, sıcak duştan, ishal gibi durumlardan sonra yineleniyor... Yani ağrı belli derecelerde hep var neredeyse... Cinsel yaşam 2015 öncesinin % 25'i... İstekte, serrleşmede sorun yok ama ağrı olduğundan istememe, duygusu oluşuyor... Sanırım herhangi bir bayanla korumasız beraberlik olursa yine nüks olur ki bu oldu... Durum nalet olsun bu.
tarik34

Mesaj gönderen tarik34 »

Zafer Bey, lökosit üzerinden tedavi eder,
Hüseyin Bey'i bilmiyorum,
Halil İbrahim Bey'i de bilmiyorum
İzhak Beyi yine orada Mehmet Turgut Beyi de bilmiyorum.
Mehmet A. Bey sanırım enjeksiyon tedavisi eder,
Bir zahmet bunların tedavi metodları hakkında biraz içerik bilgi, bilgili kardeşlerimizden biri verebilir mi?
clark
Hastalık Başlangıç Yılı: 2003

Mesaj gönderen clark »

tarik34 yazdı:Zafer Bey, lökosit üzerinden tedavi eder,
Hüseyin Bey'i bilmiyorum,
Halil İbrahim Bey'i de bilmiyorum
İzhak Beyi yine orada Mehmet Turgut Beyi de bilmiyorum.
Mehmet A. Bey sanırım enjeksiyon tedavisi eder,
Bir zahmet bunların tedavi metodları hakkında biraz içerik bilgi, bilgili kardeşlerimizden biri verebilir mi?
İbrahim Halil Bozkurt lökosite bakmaz ama kültüre bakar prostat masajı yapar çıkan sıvıyla oraya yakın olan düzen lab. da PCR veya kültür yaptırabilirsin.