Sürekli akıntı

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Re: Sürekli akıntı

Mesaj gönderen kadir »

Ozgur34 yazdı:Kadir hocam idrardan vermiş tahlili ama o yüzden lökosit düşük çıkıyor olabilir
Prostat sivisindan bakilmasi gerekirdi lokositin.
Hk12
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen Hk12 »

kadir yazdı:
Ozgur34 yazdı:Kadir hocam idrardan vermiş tahlili ama o yüzden lökosit düşük çıkıyor olabilir
Kadir abi şu an sadece klindan kullanıyorum.
2 3 günde bir idrardan sonraa gri renkli yapıskan bir sıvı geliyor tam idrar bitince birde peniste yanmaya sebep oluyor bu iltihapın dışarı atılması gibi mi
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

Hk12 yazdı:
kadir yazdı:
2 3 günde bir idrardan sonraa gri renkli yapıskan bir sıvı geliyor tam idrar bitince birde peniste yanmaya sebep oluyor bu iltihapın dışarı atılması gibi mi
Akinti klindandan once yokmuydu?
Hk12

Mesaj gönderen Hk12 »

kadir yazdı:
Hk12 yazdı:
kadir yazdı: Prostat sivisindan bakilmasi gerekirdi lokositin.
Yoktu abi akıntı derken idrar sonrası 4 5 damla bişe geliyor ama dediğim gibi 1 haftada 2.kez oldu.
Birden klindan önce kullandığım hiçbir ilaç işe yaramadı klindan ağrılarımı azalttı o yüzden 2. Kutuya başladım zafer hocanın tavsiyesi ile
Hk12

Mesaj gönderen Hk12 »

kadir yazdı:
Hk12 yazdı:
kadir yazdı: Prostat sivisindan bakilmasi gerekirdi lokositin.
Belki şundan olabilir 1 haftadır hiç boşalmadım gece rüyalaması da olmadı
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

Hk12 yazdı:
kadir yazdı:
Hk12 yazdı: Kadir abi şu an sadece klindan kullanıyorum.
Bir hafta bosalmayinca meni kendi kendine cikmazki.kardesim.
Hk12

Mesaj gönderen Hk12 »

kadir yazdı:
Hk12 yazdı:
kadir yazdı: Akinti klindandan once yokmuydu?
Bir hafta bosalmayinca meni kendi kendine cikmazki.kardesim.
Bende anlamadım abi. Ama klindana başladıktan sonra oldu ona eminim ağrılarım %50 azaldı ama devam ediyor
crunkstar

Mesaj gönderen crunkstar »

bende 7 aydır birebir aynısını yaşıyorum bende temas kaynaklıyım. ilaçları bırakınca 10. günden itibaren sabah idrarı yapıyorum güzelce masajla cömelip tüm idrarı sıvazlıyorum. artık damla gelmez oluyor. sonra peçetemi sarıyorum gidip uzanıyorum 2 dakika oturuyorum sadece 5 dakika sonra koskocaman. peçeteyi neredeyse dolduracak şekilde parlak yapışkan karışık hiç ama hiç renk ve leke bırakmayan sıvı geliyor. doktorlar buna hiç bir sorun yok diyor bu güne kadar hep böyle olup olup 20 30 40 gün sonunda renkliye döndü. hep 2 4 kutu ilac kullanıp bıraktım. sonra artık 20 kutu ilac icip şimdi bıraktım 13. gündeyim ve sadece sabah idrar sonrası bu sorunum var. bakalım renkliye dönecekmi bu kadar ilaçtan sonra da renkliye dönerse artık böbreklerim patlayana kadar ne ilaç buldum içeceğim.
Dejavuuuuu
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Mesaj gönderen Dejavuuuuu »

Zafer hoca bile bu akıntı normal bununla yaşamaya alış diyorsa ben kime gidip ne anlatayım ?
crunkstar

Dejavuuuuu yazdı:Zafer hoca bile bu akıntı normal bununla yaşamaya alış diyorsa ben kime gidip ne anlatayım ?
hocam sadece zafer hoca değil 20 tane doktora gittim hepsi şeffaf camasırında leke bırakmıyorsa asla müdahale etmeye gerek yok ilac kullanamna gerek yok endişe edilecek bir durum değil diyor. benimde bugune kadar kısa ilac kullanımımda hep şeffaf leke bırakmayan akıntı başlayıp 20 30 gün içerisinde hep sarı ve beyaz renkliye döndü şimdi aşırı yogun ilactan sonra 14. gündeyim ve yeni yeni sadece cok nadiren şeffaf akıntım olup hiç leke bırakmıyor. leke bıraktığı zaman müdahale etmeye gerek vardır. sen leke bırakacağını hissediyor ve şikayetin coksa zaten dogru ilac kullanmına devam edeceksin. ki anladıgım kadarıyla öyle bir durumunda yok. çok ilaç iş değil abi bende ilacı bıraktım 2 3 günde bir sebebsiz tokken bile şiddetli titremeler başladı ömrümde böyle şeyler yaşamadım aclıktan ölüyor gibi titriyorum soguk su meyve vs uzanma ile zor geçiriyorum. insallah kalıcı bir derdimiz olmaz.
Dejavuuuuu

Boşalma sonrası idrar yapmasına rağmen meni sızıntısı olan var mı?
crunkstar

Dejavuuuuu yazdı:Boşalma sonrası idrar yapmasına rağmen meni sızıntısı olan var mı?
kardeşim biz senle aynıyız. 2 defa idrar yapmadan peçeteye halen parlak şeffaf meni ve mezi geliyor. cinsel aktivitem bitiyor. iyce sıvazlayıp cıkarıyorum. ilaclardan sonra fışkırma falan da düzeldi. 8 10 dakika sonra güzel yeterli idrarımıda yapıyorum peçeteyi sarıp gelip uzanıyorum 30 dakika sonra diğer idrarıma gittiğimde peçetede ciddi şekilde sızıntı oluyor o kadar üzülüyorumki. 2. idrardan sonra artık bir sızıntı söz konusu olmuyor. eskiden idrar yapmasam dahi sıfazladıktan sonra 1 damla gelirse gelirdi. sakat kaldık anasını satayım geçmiyor. bende tekrar ilaca başladım. ya ölüm ya istiklal abi benim parolam bu. yanıyorum dizlerim 4 gündür evden çıkamıyorum belden aşagım ateş içinde. 15 gün ilacı bırakınca böle oluyosak varsın öleyim önemi yok artık.
umutsuz123
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen umutsuz123 »

Dejavuuuuu yazdı:Arkadaşlar,

Gece gereksiz yere rüyamda ereksiyon oluyorum ama önceden nadir de olsa yaşadığımda boşalmış oluyordum.. Son bir senedir hem boşalmış olmuyorum hemde zevk dorukta kalıyor.
Aynı durum bende var her gece ereksıyona uyanıyorum ve akıntı oluyor
Dejavuuuuu

Bu akıntı yüzünden intihar edeceğim.
Hergele
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Mesaj gönderen Hergele »

Dejavuuuuu yazdı:Bu akıntı yüzünden intihar edeceğim.
Hocam aman diyeyim ne dertler var Allah aşkına bu hastalık çok yıpratıcı yorucu biliyorum ama geçer belki seneler sürer ama geçer daha güzel günlerimiz olur gerekirse bir süre antidepresan kullanın böyle düşmeyin ben bir dönem uzun süre stres yaşadım doktora uğramamış adamdım 5 senede türlü türlü hastalıkla uğraştım stresi hayatınızdan biraz olsun çıkarın yılmayın benden bir kardeş serzenişi olsun kendinize iyi davranın lütfen
Doktor değilim yazdıklarım kişisel tecrübeler ve araştırmalarım sonucu öğrendiklerimdir şifa dilerim.
Targocid

Mesaj gönderen Targocid »

Bakteri Gonore mi?
kmlpr

Mesaj gönderen kmlpr »

Dejavuuuuu yazdı:Merhaba dostlar,

Daha önce başka bir üyeliğim vardı hesaba erişemedim yeni üyelik açtım. Benim sorunum yıllardır geçmeyen akıntı, Bununla ilgili Basri hocaya gittim prostat ilacı verdi işler hepten karıştı. Zafer Oyman a gittim akıntıdan kültür aldı her saha 10-12 lökösit dedi cipro verdi geçmedi. Ben orgazm olduğumda meni geliyor ama bir kısmı daha sonra geliyor. En büyük şikayetim idrarla birlikte gelen yapışkan sıvı direkt penisi kilota yapıştırıyor ve bu beni çok rahatsız ediyor artık bunun yüzünden okb oldum. Grade 3 varikosel var ama etkisi varmı bilemiyorum. Uzum bir süre depresyon tedavisi gördüm sanırım bu hastalık o ara oluştu ve maalesef geçmiyor. Defalarca idrar kültürü verdim bişey çıkmadı. En son enfeksiyon dr una gittim tahlil yapmadan 3 drajelik klmydia antibiyotiği verdi oda bir işe yaramadı. Çözüm önerilerinizi rica ederim.
Grade 2 de operasyon demislerdi bana sende 3 . Bu de semende sperm sayisini etkiler . Yogunlugu vs. Varikosel operasyonu muhakkak olmalisin damarlar grade 3 de bayagi genislemistir
Dejavuuuuu

Arkadaşlar ben vazektomi oldum semende sperm hücresi yok. Benim derdim akıntıyla.
Dejavuuuuu

https://hizliresim.com/cLE6f9

Arkadaşlar idrar sonrası böyle bir beyaz çöküntü oluyor bununla akıntını bir ilgisi var mı ?
efsane2036

Mesaj gönderen efsane2036 »

Dejavuuuuu yazdı:https://hizliresim.com/cLE6f9

Arkadaşlar idrar sonrası böyle bir beyaz çöküntü oluyor bununla akıntını bir ilgisi var mı ?
İdrar kültürü ver bence enfeksiyonel bir duruma benzıyor
Dejavuuuuu

efsane2036 yazdı:

Defalarca daha önce verdim hocam birşey çıkmıyor.
efsane2036

Mesaj gönderen efsane2036 »

Dejavuuuuu yazdı:
efsane2036 yazdı:

Defalarca daha önce verdim hocam birşey çıkmıyor.
Beyaz olanlar bakterıyel bir durum gibi geldi bana
Dejavuuuuu

kadir bey sizin fikriniz nedir ?
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

Dejavuuuuu yazdı:kadir bey sizin fikriniz nedir ?
Bu prostat salgisi olabilir. Yani prostatitin bir adida prostat nezlesidir. Bu salgi bezleri istemsiz olarak salgi cikarabiliyor, sanirim boyle bir durum var.
Dejavuuuuu

Merhaba arkadaşlar,

En son başka bir dr a bu akıntı şikayeti ile gittim multiplex pcr yapalım ondada birşey çıkmazsa bu senin kaderin dedi ve o da temiz çıktı. Akıntı şikayetim için proscar kullanmamı tavsiye etti sizin görüşlerinizi rica edebilir miyim ?