Spermin tazyiksiz olmasi ve jöle kivaminda gelmesi

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
Untitleduserr

Re: Spermin tazyiksiz olmasi ve jöle kivaminda gelmesi

Mesaj gönderen Untitleduserr »

Benim uzun süreli yaşadığım semptomlardan biriydi meninin sarımtırak olması ve tazyiksiz gelmesi düzelir merak etme darlıkla alakası yok tedavine devam et şu an tazyiği rengi kıvamı herşeyi normal benim seninde normale döner
ender71
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen ender71 »

Untitleduserr yazdı:Benim uzun süreli yaşadığım semptomlardan biriydi meninin sarımtırak olması ve tazyiksiz gelmesi düzelir merak etme darlıkla alakası yok tedavine devam et şu an tazyiği rengi kıvamı herşeyi normal benim seninde normale döner

Aynı problem bendede var yaklaşık 1.5 yıldır devam ediyor
Hatta ramazandan sonra tekrar Zafer hocaya gitmeyi düşünüyorum
Daha önce Zafer hocanın vermiş olduğu antibiyotik
Lerin faydası oldu ağrılarım gitti
Ama idrar da ve boşalırken tazyikte düzelme olmadı
Birde libido eksikliği var
Önerisi olan varmı
PRUVA35
Hastalık Başlangıç Yılı: 2002

Mesaj gönderen PRUVA35 »

ender71 yazdı:
Untitleduserr yazdı:Benim uzun süreli yaşadığım semptomlardan biriydi meninin sarımtırak olması ve tazyiksiz gelmesi düzelir merak etme darlıkla alakası yok tedavine devam et şu an tazyiği rengi kıvamı herşeyi normal benim seninde normale döner

Aynı problem bendede var yaklaşık 1.5 yıldır devam ediyor
Hatta ramazandan sonra tekrar Zafer hocaya gitmeyi düşünüyorum
Daha önce Zafer hocanın vermiş olduğu antibiyotik
Lerin faydası oldu ağrılarım gitti
Ama idrar da ve boşalırken tazyikte düzelme olmadı
Birde libido eksikliği var
Önerisi olan varmı
Zamanla her sey duzelecek duzeliyormus umudumuzu kaybedersek her seyimizi kaybederiz umutlu olalim
Untitleduserr

Mesaj gönderen Untitleduserr »

Umutlu olalım derken kafaya takılacak bir durum değil enfeksiyon devam ediyor olmalı enfeksiyon azaldıkça ya da bitince kıvamı rengi normale dönecektir canınızı sıkmayın yakın zamanda bir tanıdığım kısmi felç geçirdi o bile tedaviyle iyileşti. Bu prostatit hastalığı sabır ilgi alaka isteyen bir hastalık sıkı takip edip faydasını hissettiğin şeyleri yapıp kullanırsan yol alırsın
lexussone
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

Mesaj gönderen lexussone »

Virüsden dolayı hastaneye gidemedim son 4 aydır sıkıntı çekiyorum masturbasyon esnasında ağrı sızı ve yanma oluyor ve sperm jöle gibi ve yapışkan masturbasyon esnasında spermde belirginlik ve köpürme oluyor iktidarsızlık oluyor ve zevk alamıyorum ara verdim ve bir daha masturbasyon yaptığımda bu sefer tutkal gibi çıktı sanki ellerime boya dökülmüş gibi oldu bu durum beni çok korkutuyor
lexussone

Ve libido eksikliğide var psikolojik veya fiziksel bir sorun olabilirmi
Hergele
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Mesaj gönderen Hergele »

lexussone yazdı:Virüsden dolayı hastaneye gidemedim son 4 aydır sıkıntı çekiyorum masturbasyon esnasında ağrı sızı ve yanma oluyor ve sperm jöle gibi ve yapışkan masturbasyon esnasında spermde belirginlik ve köpürme oluyor iktidarsızlık oluyor ve zevk alamıyorum ara verdim ve bir daha masturbasyon yaptığımda bu sefer tutkal gibi çıktı sanki ellerime boya dökülmüş gibi oldu bu durum beni çok korkutuyor
Hocam sakin ol. Prostatit olabilir ancak bunun tanısını doktorlardan almalısın. İstanbul Adana Eskişehir sana hangisi yakınsa belli doktorlar var. Git rektal tuşe ile lökosit saydır prostatit teşhisi alırsan prostat sıvısından kültür yaptırır tedaviye başlarsın. Gözünde büyütme hemen bu hastalığı öldüm bittim diyenler iyileşti gitti. Bazı şanssız olanlarımız buradayız ama senin de öyle olacağın anlamına gelmez. İnşallah şifa bulursun. Yanma semptomları psikolojik olmaz bu arada.
Doktor değilim yazdıklarım kişisel tecrübeler ve araştırmalarım sonucu öğrendiklerimdir şifa dilerim.
lexussone

Hocam dediğinizi yapıcam birde birşey daha sormak istiyorum penis başında şişlik var sünnet derisi tarafında birde penis ucunde morarma var ben çocukken 1.5 yıl hastanede yattım idrar yolları enfeksiyonundan tekrar idrar yolları enfeksiyonu olabilirmi