Spermin tazyiksiz olmasi ve jöle kivaminda gelmesi

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
PRUVA35
Hastalık Başlangıç Yılı: 2002

Spermin tazyiksiz olmasi ve jöle kivaminda gelmesi

Mesaj gönderen PRUVA35 »

Spermin tazyiksiz gelmesi ve jöle kivaminda gelmesi hakkinda bir cozum onerisi olan va mi enfeksiyon 0 belirti olarak canimi sıkan bir durum tam atım gerceklesecekken bir anda kesiliyor ve tazyiksiz geliyor daha once bu durumu yasayip çözen var mi
Mrshadow

Re: Spermin tazyiksiz olmasi ve jöle kivaminda gelmesi

Mesaj gönderen Mrshadow »

Prostat kanallari tikali. Yeterince semen sperme karismiyor ve sperm sulanmiyor. Prostat masaji ve antibiyotik tedavisi ile cozersin
PRUVA35

Mesaj gönderen PRUVA35 »

Ikisini de yeterince yaptim ama bakalim ne zaman çözülecek
Cenesuyu
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen Cenesuyu »

"Uretra darligi" olabilir bilginize....
Mrshadow

Mesaj gönderen Mrshadow »

PRUVA35 yazdı:Ikisini de yeterince yaptim ama bakalim ne zaman çözülecek
Sicak oturma, prostat masaji, cinko magnezyum takviyesi ile devam edin eger prostatta enflamasyon devam etmiyorsa
PRUVA35

Mesaj gönderen PRUVA35 »

Teşekkürler
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

PRUVA35 yazdı:Spermin tazyiksiz gelmesi ve jöle kivaminda gelmesi hakkinda bir cozum onerisi olan va mi enfeksiyon 0 belirti olarak canimi sıkan bir durum tam atım gerceklesecekken bir anda kesiliyor ve tazyiksiz geliyor daha once bu durumu yasayip çözen var mi
Prostat odemliyse darlik olusur ve meni atim tazyigi duser. Sişligin gecmesiyle beraber sorun kalkar. Eger yapisal olarak uretra darligi yoksa tabiki.
PRUVA35

Mesaj gönderen PRUVA35 »

Tesekkur ederim kadir abi enfeksiyon yok ek olarak yapılması gereken nedir iyi gunler
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

PRUVA35 yazdı:Tesekkur ederim kadir abi enfeksiyon yok ek olarak yapılması gereken nedir iyi gunler
Alkol alma, masaj yaptir,bromelain, alfalipoik asit ve polen kullan. Lokositi takip et.Yuruyus yap.
PRUVA35

Mesaj gönderen PRUVA35 »

Hersey için sagol abi duacinim
huysuzdahi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen huysuzdahi »

PRUVA35 yazdı:Spermin tazyiksiz gelmesi ve jöle kivaminda gelmesi hakkinda bir cozum onerisi olan va mi enfeksiyon 0 belirti olarak canimi sıkan bir durum tam atım gerceklesecekken bir anda kesiliyor ve tazyiksiz geliyor daha once bu durumu yasayip çözen var mi
Varikoselin var mı?
PRUVA35

Mesaj gönderen PRUVA35 »

Cihazla bakildi yok dendi ama elle muaynede cok hafif varmis doktor sikayet veya farkli bir seye sebep olmaz dedi
Playboy01

Mesaj gönderen Playboy01 »

Bu sorun bana kafayi yedirtecekk menimde beyaz jole parcalari var ve ne yaptiysam tesste oldum bulunamadi bi nalet genelevde korunmasiz iliski yuzunden basima bu geldi ve geciremiyorum ve bu hastalik neyse kiz arkadasimada bulastirmisim ondada boyle beyaz beyaz jelibon tarsi seyler olmaya baslamisss nabacamm artik isyan etmemek icin kendimi zor tutuyorumm
PRUVA35

Mesaj gönderen PRUVA35 »

Antibiyotik kullandiktan sonra bulasma mi oldu bu hastalik bulasiyor mu o zaman
Playboy01

Mesaj gönderen Playboy01 »

Bulasma olduktan sonra antibiyotik kullandim ama bi fayda goremedim ve yani hastalik gecmedi yani ve bulasma devam ediyor demektirr
PRUVA35

Mesaj gönderen PRUVA35 »

Sen hastaliktan sonra ilac ictin daha sonra bu durum yasandi o zaman surekli bakteri alisverisi devam ediyor korunmasiz iliskide
murat222
Hastalık Başlangıç Yılı: 2010

Mesaj gönderen murat222 »

Playboy01 yazdı:Bu sorun bana kafayi yedirtecekk menimde beyaz jole parcalari var ve ne yaptiysam tesste oldum bulunamadi bi nalet genelevde korunmasiz iliski yuzunden basima bu geldi ve geciremiyorum ve bu hastalik neyse kiz arkadasimada bulastirmisim ondada boyle beyaz beyaz jelibon tarsi seyler olmaya baslamisss nabacamm artik isyan etmemek icin kendimi zor tutuyorumm
Kızada test yaptır vajinak kültür ve femoflar pcr kendinde prostat sıvısı kültürü ve gelişim labdan prostat sıvısından andflor pcr yap
Aynı anda tedaviye başlayın yoksa pin pon topu gibi mikrop sürekli birbirineze bulaşır
Kc34
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Mesaj gönderen Kc34 »

Playboy01 yazdı:Bu sorun bana kafayi yedirtecekk menimde beyaz jole parcalari var ve ne yaptiysam tesste oldum bulunamadi bi nalet genelevde korunmasiz iliski yuzunden basima bu geldi ve geciremiyorum ve bu hastalik neyse kiz arkadasimada bulastirmisim ondada boyle beyaz beyaz jelibon tarsi seyler olmaya baslamisss nabacamm artik isyan etmemek icin kendimi zor tutuyorumm
O beyaz seylerin kaynagi mantar olabilir genelde kadinlarda olabilen bir durum bir jinokologa gorunsun buyuk ihtimal fitil hap vs verir
toprak12
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen toprak12 »

Bana göre sorun uzun süre boşalmamaktan kaynaklanıyor,,, ben ne zaman uzun süre boşalma yapmasam sperm jöle kıvamında parçalar halinde çıkıyor.
PRUVA35

Mesaj gönderen PRUVA35 »

modjo yazdı:
önce prostat masajı yaptır grlen sivi beyaz ve akiskan ise problem yokmasaj bittikten sonra doktoruna şöyle seminel vezikullere de masaj yapsın oradan gelen sivi eğer sarı jöle kivaminda ve içinde küçük parçalar var ise seminel bezler iltihaplı demektir. defalarca yaptırdım.

bu bezlere masaj nasil yapiliyir
PRUVA35

Mesaj gönderen PRUVA35 »

modjo yazdı:prostat masajına benzer onu doktor bilir zaten seminel vezikül enfeksiyonunda tedavi protokolünün içindedir. şöyle düşün ordan sarı ve pütürlü sıvı gelirse muhtemelen bakteri seminel keselerse bulasmistir. ilaçlı mr çekil orda tıkanmış bir kanal var mi kist var mi taş yada kireçlenme var mi ayrica seminel keselerin tam boyutu nedir normal büyük mü bunları öğrenirsin kesin yani bu şekilde konuluyor. ve antibiyotik kullanmayı bıraktıktan sonra o sıvıyı kültüre ver belki bakteri çıkar en önemli tani keselerin boyutuna bakılarak konuyor mr dan bir gün önce boşal sonra çektir mr i ve iyi bir radyoloji uzmanına götür göster sonucu çünkü ürologlar düzgün ölçüm yapamıyor.
Teşekkür ederim bilgi için
PRUVA35

Mesaj gönderen PRUVA35 »

Arkadaslar bir agrikesiciyi sabah aksam düzenli içiyorum 4 gundur tuhaf bir gelisme oldu meni tazyigi duzeldi asiri olmasada var sprem sulandi agri azaldi zaten idrar bu saate kadar sadece 1 kere ama sefaf yapiskan bir akinti basladi cesme gibi geliyor 2 gundur bunlar ne alaka agri kesiciyle hic anlamadim sanki prostat yumusadi mi temizleniyor mu tecrubeli abiler daha iyi bilir saygilar
ege44

Mesaj gönderen ege44 »

PRUVA35 yazdı:Arkadaslar bir agrikesiciyi sabah aksam düzenli içiyorum 4 gundur tuhaf bir gelisme oldu meni tazyigi duzeldi asiri olmasada var sprem sulandi agri azaldi zaten idrar bu saate kadar sadece 1 kere ama sefaf yapiskan bir akinti basladi cesme gibi geliyor 2 gundur bunlar ne alaka agri kesiciyle hic anlamadim sanki prostat yumusadi mi temizleniyor mu tecrubeli abiler daha iyi bilir saygilar

Ödemin için temizleniyor kan akılı sağlandığı için iltihap giderici agrı kesici çünkü kanı inceltiyor
PRUVA35

Mesaj gönderen PRUVA35 »

Etol 400 12 saatte bir bir de farkli bir sorun icin antibiyotik cipro 12 saatte bir o da
PRUVA35

Mesaj gönderen PRUVA35 »

ege44 yazdı:
PRUVA35 yazdı:Arkadaslar bir agrikesiciyi sabah aksam düzenli içiyorum 4 gundur tuhaf bir gelisme oldu meni tazyigi duzeldi asiri olmasada var sprem sulandi agri azaldi zaten idrar bu saate kadar sadece 1 kere ama sefaf yapiskan bir akinti basladi cesme gibi geliyor 2 gundur bunlar ne alaka agri kesiciyle hic anlamadim sanki prostat yumusadi mi temizleniyor mu tecrubeli abiler daha iyi bilir saygilar

Ödemin için temizleniyor kan akılı sağlandığı için iltihap giderici agrı kesici çünkü kanı inceltiyor
Cevap icin tesekkurler ege bu sekilde kalıcı fayda gorur muyum siz yasadiniz mi boyle bir sey