antibiyotik sonrası başa sardı..

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
djwolf
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

antibiyotik sonrası başa sardı..

Mesaj gönderen djwolf »

arkadaşlar benim doktor bana iki haftalık tetradox ve 4 haftalık cipro vermişti kullanım bittikten sonra 15-20 gün şikayetlerim kaybolmuştu ama tekrar başladı bu ilaçların sadece baskıladığı anlamına geliyor değil mi ?
red
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Re: antibiyotik sonrası başa sardı..

Mesaj gönderen red »

tedavi yetersiz kalmış.
iğne destekli antibiyotik kombini tedavisi almanız lazım.
akrepp
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen akrepp »

djwolf yazdı:arkadaşlar benim doktor bana iki haftalık tetradox ve 4 haftalık cipro vermişti kullanım bittikten sonra 15-20 gün şikayetlerim kaybolmuştu ama tekrar başladı bu ilaçların sadece baskıladığı anlamına geliyor değil mi ?
Şikayetleriniz neydi? Ciprodan oral tabletten fayda gören görmedim. Doktorların ısrarla yazma sebebi nedir literatüre bağlı kalmak içinmi anlayamadım :(
tugberk16
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Mesaj gönderen tugberk16 »

akrepp yazdı:
djwolf yazdı:arkadaşlar benim doktor bana iki haftalık tetradox ve 4 haftalık cipro vermişti kullanım bittikten sonra 15-20 gün şikayetlerim kaybolmuştu ama tekrar başladı bu ilaçların sadece baskıladığı anlamına geliyor değil mi ?
Şikayetleriniz neydi? Ciprodan oral tabletten fayda gören görmedim. Doktorların ısrarla yazma sebebi nedir literatüre bağlı kalmak içinmi anlayamadım :(
Bende kullandığım dönemde rahatlamıştım ama bittikten 3 gün sonra tekrar başladı.