kronik prostatit

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
Kadirr72
Hastalık Başlangıç Yılı: 2012

kronik prostatit

Mesaj gönderen Kadirr72 »

mrb kadir bey benim adim da kadir benim sorunumu anlatayim siz soyleyin 2013 yil bir gun mutis bir yanma idrar yaparken baskadi onceleri gecer diye onemsemdim fakat gecmedi belli sure sonra yanma gecti fakat devamli bir tuvalete gitme ihtiyaci o his hic kaybolmadi sonra devlet hatanedine uroloji ye gitdim idrar yolu enfeksiyonu dendi ilac verdi kullandim gecmedi sonralari idrarimda agrisiz kan gelmeye basladi tekrar gitdim yine aunisi soyledi 3 yil boyle devam etdi sonra idrar azicik sikiksiyim mide bulantisi basliyor wc gidip azda olsa idrar yapinca kesiliyor neyse kan gelmeler fazlasinda bulundugum ilde saglik ocaginda bozma ozel hastaneye gidim orda bir suru tahlil yapilip bana mesanemde tümör oldugu soylendi inanmayip ankaraya hacettepe ye gidim orda tumor penisden girlerek banada gosteridi ameliyat dendi oldum tümör alindi iyi huylu dendi 4 sene kontrolre gidim fakat benim sik idara çıkmam kesilmedi yaz aylarida biraz daha iyi oluyor kisin daha kotu internet bakiyorum kronik prostatit bire bir uyuyor kan tahlilind idrar tahlilinde hic bisey cikmiyor benim sorularim sunlar sik idrar cikmak idrar var hissi hic yok olmuyor bazen penis uc tarafinda agri karin alt bolgesinde agri sir tarafimda böbrek taralarinda genelikle sol taraf makat bolgesinde vuran agri yumurtaliklara vuran agri idrar biraz sikicinca mide bulantisi gunde 30 40 sefer tuvade gitmek doktorlar
cinsel isteksizlik meni taziginde dusukluk busey yok diyip cipro verip gonderiyor bana onerceginiz bir ilac varmi hayatda koptum lutfen yardim edin internetde gordum yaziyorum yalvaririm yardim edin
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Re: kronik prostatit

Mesaj gönderen kadir »

Kadirr72 yazdı:mrb kadir bey benim adim da kadir benim sorunumu anlatayim siz soyleyin 2013 yil bir gun mutis bir yanma idrar yaparken baskadi onceleri gecer diye onemsemdim fakat gecmedi belli sure sonra yanma gecti fakat devamli bir tuvalete gitme ihtiyaci o his hic kaybolmadi sonra devlet hatanedine uroloji ye gitdim idrar yolu enfeksiyonu dendi ilac verdi kullandim gecmedi sonralari idrarimda agrisiz kan gelmeye basladi tekrar gitdim yine aunisi soyledi 3 yil boyle devam etdi sonra idrar azicik sikiksiyim mide bulantisi basliyor wc gidip azda olsa idrar yapinca kesiliyor neyse kan gelmeler fazlasinda bulundugum ilde saglik ocaginda bozma ozel hastaneye gidim orda bir suru tahlil yapilip bana mesanemde tümör oldugu soylendi inanmayip ankaraya hacettepe ye gidim orda tumor penisden girlerek banada gosteridi ameliyat dendi oldum tümör alindi iyi huylu dendi 4 sene kontrolre gidim fakat benim sik idara çıkmam kesilmedi yaz aylarida biraz daha iyi oluyor kisin daha kotu internet bakiyorum kronik prostatit bire bir uyuyor kan tahlilind idrar tahlilinde hic bisey cikmiyor benim sorularim sunlar sik idrar cikmak idrar var hissi hic yok olmuyor bazen penis uc tarafinda agri karin alt bolgesinde agri sir tarafimda böbrek taralarinda genelikle sol taraf makat bolgesinde vuran agri yumurtaliklara vuran agri idrar biraz sikicinca mide bulantisi gunde 30 40 sefer tuvade gitmek doktorlar
cinsel isteksizlik meni taziginde dusukluk busey yok diyip cipro verip gonderiyor bana onerceginiz bir ilac varmi hayatda koptum lutfen yardim edin internetde gordum yaziyorum yalvaririm yardim edin
Geçmiş olsun sevgili kardesim, Mesanedeki operasyondan sonra umarim iyileşmissinizdir. Prostatit tanısi icin oncelikle rektal tuşe yöntemi ile prostat sivisi alinmali bu sivinin lokosit kontrolu, kültür ve antibiogrami yapilmalidir. Pozitif degerler ciktiginda tedaviye baslanilmalidir.