Lütfen bir destek

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
dragonx
Hastalık Başlangıç Yılı: 2013

Re: Lütfen bir destek

Mesaj gönderen dragonx »

Kadir abi lütfen bakım bugğn hastanede doktor masaj yaptım ama kaç kere denedi akıntı gelmedi azıcık geldi omlarda pcr yapacak sonra semen yap defi masaj sonrası boşal dedi ona bakalım bide onla beraber idrara bakalım dedi sonra ultrason ve tomografide birşey vardı dedi belkide gelen parçaçcık bu kitledir sizce kötü hastalık olma riskim var öı
mektup0698
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen mektup0698 »

dragonx yazdı:Kadir abi lütfen bakım bugğn hastanede doktor masaj yaptım ama kaç kere denedi akıntı gelmedi azıcık geldi omlarda pcr yapacak sonra semen yap defi masaj sonrası boşal dedi ona bakalım bide onla beraber idrara bakalım dedi sonra ultrason ve tomografide birşey vardı dedi belkide gelen parçaçcık bu kitledir sizce kötü hastalık olma riskim var öı
prostat sıvısı boşalmayla alakalımı aldırmadan önce kaç gün boşalmamak gerekir.
dragonx

Mesaj gönderen dragonx »

Ben üç hafta boşalmadan gittim hiç gelmedi
dragonx

Mesaj gönderen dragonx »

Bide Kadir abi MASAJ dan sonra azıcık ıslaklık geldi onu çubuğa dokundurdu bundan pcr olur dedi sizce doğru. U
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

dragonx yazdı:Bide Kadir abi MASAJ dan sonra azıcık ıslaklık geldi onu çubuğa dokundurdu bundan pcr olur dedi sizce doğru. U
Pamuga bulastiysa yeterlidir.
dragonx

Mesaj gönderen dragonx »

Kadir abi kötü hastalığım olma riski var mı sizce
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

dragonx yazdı:Kadir abi kötü hastalığım olma riski var mı sizce
Hayir kardesim prostatit olanlarin kötü hastaliga yakalanma riski dusuktur.
dragonx

Mesaj gönderen dragonx »

Kadir abi ben o kadar ultrason yaptım bu Berk Karataş bana dedi ultrason da birşey görünüyor tomografiye gittim 1000 lira sonra oda birşey görünüyor küçük çıkıntı diye ya abi bunlar sizce iltihab degil mi benden gelen pıhtı o mikrop çıkıntısı olmasın bide sizce bunlar para tuzağı degil mi bu yaşta bir pıhtı var başka pek kötü sorunum yok sizce kötü hastalık olablir mi
dragonx

Mesaj gönderen dragonx »

Kalınlaşma nedeni mesane sizce nedir iltihabı pıhtı nedeni o olablir mi
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

dragonx yazdı:Kalınlaşma nedeni mesane sizce nedir iltihabı pıhtı nedeni o olablir mi
Mesane duvari kalinlasmasi yada mesane boynu yuksekligi, prostatin enfeksiyonlu olup ödemli olmasindan kaynaklanir. Prostat sis oldugundan dolayı yukari dogru mesane boynunu yukseltir cikinti yapar. Tedavi olunca duzelecektir.
Pablos

Mesaj gönderen Pablos »

kadir yazdı:
dragonx yazdı:Kalınlaşma nedeni mesane sizce nedir iltihabı pıhtı nedeni o olablir mi
Mesane duvari kalinlasmasi yada mesane boynu yuksekligi, prostatin enfeksiyonlu olup ödemli olmasindan kaynaklanir. Prostat sis oldugundan dolayı yukari dogru mesane boynunu yukseltir cikinti yapar. Tedavi olunca duzelecektir.
Kadir abi ben çevre hastanesinden örnek aldırıp lökosit ve kültür baktırmayı düşünüyorum gitmeden önce yap dediğin birşey var mı mesela penisi temizliyim mi yıkıyım mı ucunda sıvı çıkarken başka bir bakteri bulaşır kültürde yanıltır mı mesela bizi ?
Se38
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen Se38 »

Pablos yazdı:
kadir yazdı:
Kadir abi ben çevre hastanesinden örnek aldırıp lökosit ve kültür baktırmayı düşünüyorum gitmeden önce yap dediğin birşey var mı mesela penisi temizliyim mi yıkıyım mı ucunda sıvı çıkarken başka bir bakteri bulaşır kültürde yanıltır mı mesela bizi ?
Prostat masaji yapmadan hemen once penisin ucunu antbkteriyel mendil ile sil. Hocaya soyle versin sana. Tenturdiyot varsa daha iyi olur onu sursun hoca.
Targocid

Mesaj gönderen Targocid »

Se38 yazdı:
Prostat masaji yapmadan hemen once penisin ucunu antbkteriyel mendil ile sil. Hocaya soyle versin sana. Tenturdiyot varsa daha iyi olur onu sursun hoca.
Halil Hoca yaptırıyor o işlemi zaten.
Pablos

Mesaj gönderen Pablos »

Hocam peki sıvı gelmezse semen örneği aynı işi görür mü ? Yani prostat sıvısı sperme karışmış olacak ordanda lökosit kültüre bakmak aynı sonucu verirmi
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

Pablos yazdı:
kadir yazdı:
Prostat sivisi alinirken zaten cam lama damlatiliyor. Ucunu alkol ile silebilirseniz iyi olur.
dragonx

Mesaj gönderen dragonx »

Kadir abim doktor baya masaj yaptı sadece bir damla geldi ıslaklık onla pcr yaparız dedi sonra Semen ver dedi o sıvı prostatt ile boşalınca gelir dedi kültür antitpgram yaparız dedi bide masaj sonrası hemen idrarı aldı ve herşey normal dedi tomografi ve ultrason da sadece mesane de çıkıntı gibi kalınlaşma onun resmini yükledim bana sistoskopi derse istemiyorum dicem gelen idrar ile gelen pıhtı beni biraz ağrıtıyor onun dışında sorun yok sizce Kadir abi ilaç tedavisi istesem doğru öu iltihap bence o kalınlık
Pablos

Mesaj gönderen Pablos »

Tekrar soruyorum cevaplarsanız sevinirim diyelim ki sıvı gelmedi prostattan masaj esnasında , onun ardından semen kültür örneği versek patojen yakalanır mı ? Bilgi sahibi olanlar lütfen yardımcı olsun ...
dragonx

Mesaj gönderen dragonx »

Bende öyle yaptım kardeşim çünkü doktor baya yaptı gelmedi azıcık geldi onla pcr olur dedi
Pablos

Mesaj gönderen Pablos »

Pcr değil ben kültür ve lökosit baktırcam dostum , bu arada pcr dediğimiz olay nedir cinsel yolla bulaşan bakteriler için mi
dragonx

Mesaj gönderen dragonx »

Bende akıntı gelmeyince fazla kültürü direk boşaldım ve idrarıda o an verdim dedim bunları kültür ve antibiyotram yapın
dragonx

Mesaj gönderen dragonx »

kadir yazdı:
Pablos yazdı:
kadir yazdı: Mesane duvari kalinlasmasi yada mesane boynu yuksekligi, prostatin enfeksiyonlu olup ödemli olmasindan kaynaklanir. Prostat sis oldugundan dolayı yukari dogru mesane boynunu yukseltir cikinti yapar. Tedavi olunca duzelecektir.
Prostat sivisi alinirken zaten cam lama damlatiliyor. Ucunu alkol ile silebilirseniz iyi olur.
Kadir abi ilaç tedavisi degil mi gelen pıhtı içim iltihab ı tedavi alsam düzelir doktor a ilaç dicem zaten
Pablos

Mesaj gönderen Pablos »

dragonx yazdı:Bende akıntı gelmeyince fazla kültürü direk boşaldım ve idrarıda o an verdim dedim bunları kültür ve antibiyotram yapın
İşte merak ettiğim konu bu prostat sıvısı ile aynı sonucu verir mi ? Kadir abi sende fikir belirtirmisin lütfen
Pablos

Mesaj gönderen Pablos »

Evet bendede gelmedi sıvı maalesef , semen kültürü ve idrar verdim ama bu bir işe yarar mı onu bilmiyorum maalesef psikolojim iyice bozuldu penisteki damarlar ağrıyor resmen idrarda damlamada mevcut içerde penisin içinde kalıyor gibi boşalmadaki sperm miktarıda az geldi ve prostat masajı biraz ağrılı oldu daha önce ağrılı masaj olan var mı ?
dragonx

Mesaj gönderen dragonx »

Kardeşim benim de agrıdı sonuçta bir şey giriyor bedene allahım bu günleri görmeseydim dedim masaj bile insanı üzüyor ama sağlık için herşey mübah bende de gelmedi sadece pcr için yeter lidi benim ilginç olan o kadar test yaptım ilk defa mesane kalınlaşması dedi ben şok
Pablos

Mesaj gönderen Pablos »

dragonx yazdı:Kardeşim benim de agrıdı sonuçta bir şey giriyor bedene allahım bu günleri görmeseydim dedim masaj bile insanı üzüyor ama sağlık için herşey mübah bende de gelmedi sadece pcr için yeter lidi benim ilginç olan o kadar test yaptım ilk defa mesane kalınlaşması dedi ben şok
Pcr nedir kardeşim açıklarmısın benden öle bişe istemediler