Sağ testiste batma kasık ve bacak ağrısı

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
ozanvozan
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Sağ testiste batma kasık ve bacak ağrısı

Mesaj gönderen ozanvozan »

Cümleten selamınaleyküm hepinize acil şifalar diliyorum. Seneler önce ilk tanı konulduğundan beri forumdayım kronik prostatite sahibim psikolojimi çok bozduğu için bir kaç sene araştırmayı bıraktım ve kenara çekildim aslında herşey güzel gidiyordu lakin son 2 haftadır sağ testisimde iğne batması gibi sanki pişik acısını gibi bir acı var (pişik değil) ve ağrı sağ kasığıma ve bacaklarıma vuruyor özellikle sağ bacak ve kalçama bunun prostatit ile bir bağlantısı olabilir mi? Yada sizce ne olabilir ?
Umutvardir
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

Re: Sağ testiste batma kasık ve bacak ağrısı

Mesaj gönderen Umutvardir »

Epidimit olabilir. Baktirdinmi hic?
Ey iman edenler, sabr ederek ve namaz kilarak Allahtan yardım dileyin. Gerçekten Allah, sabredenlerle beraberdir. Bakara 153.
umutol
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen umutol »

ozanvozan yazdı:Cümleten selamınaleyküm hepinize acil şifalar diliyorum. Seneler önce ilk tanı konulduğundan beri forumdayım kronik prostatite sahibim psikolojimi çok bozduğu için bir kaç sene araştırmayı bıraktım ve kenara çekildim aslında herşey güzel gidiyordu lakin son 2 haftadır sağ testisimde iğne batması gibi sanki pişik acısını gibi bir acı var (pişik değil) ve ağrı sağ kasığıma ve bacaklarıma vuruyor özellikle sağ bacak ve kalçama bunun prostatit ile bir bağlantısı olabilir mi? Yada sizce ne olabilir ?
Aynı semptomları yaşamış biri olarak söylüyorum evet prostatit ile bağlantısı var. Hatta benim sağ kasığımdan başlayan ağrı koluma yüzüme kadar vurmuştu.
krnkprsttt

Mesaj gönderen krnkprsttt »

umutol yazdı:
ozanvozan yazdı:Cümleten selamınaleyküm hepinize acil şifalar diliyorum. Seneler önce ilk tanı konulduğundan beri forumdayım kronik prostatite sahibim psikolojimi çok bozduğu için bir kaç sene araştırmayı bıraktım ve kenara çekildim aslında herşey güzel gidiyordu lakin son 2 haftadır sağ testisimde iğne batması gibi sanki pişik acısını gibi bir acı var (pişik değil) ve ağrı sağ kasığıma ve bacaklarıma vuruyor özellikle sağ bacak ve kalçama bunun prostatit ile bir bağlantısı olabilir mi? Yada sizce ne olabilir ?
Aynı semptomları yaşamış biri olarak söylüyorum evet prostatit ile bağlantısı var. Hatta benim sağ kasığımdan başlayan ağrı koluma yüzüme kadar vurmuştu.
dostlar selamlar, bu batma nedir anlmadim, ben yururken makatla testisler arasindaki bolge sanki pisik olmus hissi gibi ya da tras ettikteb sonra o bolgeyi kıllar hani rahatsız eder ya , o hissi veriyor. bu dertten muzdarip var mıdır acaba. anlam veremedim.boxer pantolon rahatsız ediyor sanki o bölge pişikmiş gibi kıllar orayı rahatsız ediyormuş gibi geliyor
Derman01
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen Derman01 »

Aynısı bende de var prostatit semptomlarından sadece biri.
Dertlii

Mesaj gönderen Dertlii »

Bnde de var bu ay gideceğim bakalım
Dertlii

Mesaj gönderen Dertlii »

İlaveten ereksiyon sırasında penis için de uretram da yangı ağrı oluyor hiç olmazdı bu semptom hayret bir şey moral bozucu gerçek ten ama ana neden tam olarak boşalma olmadığı ndan dikkat ettim de libido yüksek Ken hem boşalma DHA iyi hem ereksiyon ama sürekli lik gerektiren iyi semptomlar için maalesef sık mastürbasyon dannvazgececem
Icedive26
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen Icedive26 »

Epididimit olabilir, varikosel ya da sinir sıkışması tarzı birşey olabilir. Prostatit kasığı kalçayı anladıkta hadi bacağa
Ayağa kadar da vurmaz diye düşünüyorum. Bıçak ile kesiyorlar gibi mi ağrı?
not: önerilerim ya da yorumlarım hastalıkla ilgili deneyimlerime ait kendi görüşlerimi temsil eder. Ben sadece sizler gibi bir hastayım. lütfen mutlaka en basit bir supplementi dahi doktorunuza danışarak kullanınız. ya da riski kendiniz alınız.
kadircan06

Mesaj gönderen kadircan06 »

Bendede var. Sanki iğne batıyor biri kesiyor gibi aynı zamanda yanma tarzında zonklar bir ağrı vardı. Ultrason yaptılar temiz çıktı. Bir sorun yoktu. Prostatit semptomlarından sadece biri bu.

Yinede doktora görün prostatit orşit ve epidimite sebep olabiliyor oda olabilir.
umutol
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen umutol »

Icedive26 yazdı:
Epididimit olabilir, varikosel ya da sinir sıkışması tarzı birşey olabilir. Prostatit kasığı kalçayı anladıkta hadi bacağa
Ayağa kadar da vurmaz diye düşünüyorum. Bıçak ile kesiyorlar gibi mi ağrı?
Bacağa vuruyor arkadaşım. Canlı kanlı örneğiyim.
ozanvozan
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Mesaj gönderen ozanvozan »

Arkadaşlar ürolojisinde gittim ultrason idrar tahlili vs yapıldı sağ testiste kist çıktı ama doktor bu kist yapmaz zararsız dedi cildiyeye göster dedi cildiyeye gittim oda bir çözüm bulamadı testisim özellikle sağ testis bir yere sıkışmış iğne batıyormuş gibi acıyor kasık aramda öyle krem vs kullandım hiç düzelme yok kronik prostatitim var 5 senedir sanıyorum Kİ bu belirti yeni çıktı çünkü görünürde hiç birşey yok. Sanki sürekli yeni traşlı gibi bol boxer ve eşofman giyiyorum 1 aydır kafayı yicem bu nedir ya