Boşalırken Zevk Alamamak

prostat iltihabının cinsellik üzerindeki olumsuz etkilerini ve tedavi yöntemlerini bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
Leoren32
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

Boşalırken Zevk Alamamak

Mesaj gönderen Leoren32 »

Arkadaşlar selamlar herkese yeniyim daha burada 2 ay önce bir mastürbasyondan sonra zevk hiç almadım ve hala alamıyorum yaklaşık 2 hafta önce de sık idrar hissim başlamıştı günde 15 kere falan tuvalete gitmek zorunda kaldım uykum falan sekteye uğruyordu sürekli . son 1 haftadır bu his kendiliğinden herhangi bir tedavi almadan geçti artık 3-4 kere çıkıyorum ve rahatsızlık hissi gitti. Sıkıntım başlıktan da anlaşılabileceği gibi boşalırken zevk alamıyorum hala prostatit ile bir bağlantısı olduğunu düşünüyorum. Doktora gitmek yerine buraya sormak istedim çünkü sizin doktorlardan daha bilgili olduğunuzu düşünüyorum bu konuda :) Bu semptomu yaşayan veya yaşayıp tekrar eski haline gelenler var mı ? ya da tavsiye verebilecek tecrübeli bir kişi ?
efsane2036
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Re: Boşalırken Zevk Alamamak

Mesaj gönderen efsane2036 »

Leoren32 yazdı:Arkadaşlar selamlar herkese yeniyim daha burada 2 ay önce bir mastürbasyondan sonra zevk hiç almadım ve hala alamıyorum yaklaşık 2 hafta önce de sık idrar hissim başlamıştı günde 15 kere falan tuvalete gitmek zorunda kaldım uykum falan sekteye uğruyordu sürekli . son 1 haftadır bu his kendiliğinden herhangi bir tedavi almadan geçti artık 3-4 kere çıkıyorum ve rahatsızlık hissi gitti. Sıkıntım başlıktan da anlaşılabileceği gibi boşalırken zevk alamıyorum hala prostatit ile bir bağlantısı olduğunu düşünüyorum. Doktora gitmek yerine buraya sormak istedim çünkü sizin doktorlardan daha bilgili olduğunuzu düşünüyorum bu konuda :) Bu semptomu yaşayan veya yaşayıp tekrar eski haline gelenler var mı ? ya da tavsiye verebilecek tecrübeli bir kişi ?
Boşalırken bende zevk alamıyorum eskisi gibi prpstatıt belırtıleri gitti artık sadece sperm sarı pıhtılı o yuzden zevk alamadıgımı düşünüyorum sperm cıkmakta zorlanıyor
Leoren32
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

Mesaj gönderen Leoren32 »

efsane2036 yazdı:
Leoren32 yazdı:Arkadaşlar selamlar herkese yeniyim daha burada 2 ay önce bir mastürbasyondan sonra zevk hiç almadım ve hala alamıyorum yaklaşık 2 hafta önce de sık idrar hissim başlamıştı günde 15 kere falan tuvalete gitmek zorunda kaldım uykum falan sekteye uğruyordu sürekli . son 1 haftadır bu his kendiliğinden herhangi bir tedavi almadan geçti artık 3-4 kere çıkıyorum ve rahatsızlık hissi gitti. Sıkıntım başlıktan da anlaşılabileceği gibi boşalırken zevk alamıyorum hala prostatit ile bir bağlantısı olduğunu düşünüyorum. Doktora gitmek yerine buraya sormak istedim çünkü sizin doktorlardan daha bilgili olduğunuzu düşünüyorum bu konuda :) Bu semptomu yaşayan veya yaşayıp tekrar eski haline gelenler var mı ? ya da tavsiye verebilecek tecrübeli bir kişi ?
Boşalırken bende zevk alamıyorum eskisi gibi prpstatıt belırtıleri gitti artık sadece sperm sarı pıhtılı o yuzden zevk alamadıgımı düşünüyorum sperm cıkmakta zorlanıyor
Bende sarı veya pıhtı yok eskisi gibi tek sıkıntım zevk benimde bunu açıklayabilecek kişi yok mu forumda sen hiç tedavi aldın mı ?
efsane2036

Mesaj gönderen efsane2036 »

Leoren32 yazdı:
efsane2036 yazdı:
Bende sarı veya pıhtı yok eskisi gibi tek sıkıntım zevk benimde bunu açıklayabilecek kişi yok mu forumda sen hiç tedavi aldın mı ?
2019 da bu yana hastasıyım ben antibiyotik gazlasıyla ve eswt yaptırdım
Tosun4228

Mesaj gönderen Tosun4228 »

Eflane tedavin lokosit odaklımıydı rastgele antibiyotik Alımımıydı