Resim için özür dilerim ama görüşlerinizi almak istiyorum.

prostat iltihabının cinsellik üzerindeki olumsuz etkilerini ve tedavi yöntemlerini bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
kadersiz33
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

Resim için özür dilerim ama görüşlerinizi almak istiyorum.

Mesaj gönderen kadersiz33 »

Bundan yaklaşık 2 hafta kadar önce prostatit teşhisi aldım Hüseyin hocadan. İlk muayene evresinde Hüseyin hocaya söylesem de pek de alakadar olmamıştı ki, resmi çekip gösterdikten sonra baya bir üzerine düştü, kısaca kendi hikayemden de bahsetmek gerekirse.( tabi bu arada Kadir abiyi de özelden çok darlamışımdır. İnşallah resim için de kızmaz bana)

Korunmasız bir vajinal ilişkiden sonra 2 3 gün içerisinden penisin görünen yerinde kızarıklık ve yanma üzerine devlet hastanesi üroloğuna gittim ve durumumu anlatmama rağmen hiç ilgilenmeyip üstüne bir sade bir idrar testi yapıp "iltihap kapmışsın sen" deyip gönderdi beni, sonraki süreç hüseyin hocaya kadar geldi tabi bu süre tam 2 ay ve penisimin durumu hala bu şekilde, Tabi kadir abi haricinde Coşkun hocaya da teşekkür etmek istiyorum, Ağrılarım ve yanmalarımın nirvanaya çıktığı dönemde bana ( Unacefin iğne ve Tetradox anti.) ilaçlarını önermişti ki vurulduktan sonra ağrım ve sızım sıfırlanmıştı. Şimdi sizler bana hangi testleri önerirsiniz veyahut böyle bir durum yaşayan varsa hangi ilaçları kullandı bilgilendirirseniz çok memnun olurum. Tekrardan özür dilerim, anlayışla karşılarsınız umarım beni.

https://www.hizliresim.com/o0rsg1
kadersiz33

Re: Resim için özür dilerim ama görüşlerinizi almak istiyorum.

https://www.hizliresim.com/oaql1ku resmi kendim açamadım tekrardan yükledim umarım olmuştur.
Hergele
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Mesaj gönderen Hergele »

Aynı durum bende de var geçmedi bir yılı aşkındır
Doktor değilim yazdıklarım kişisel tecrübeler ve araştırmalarım sonucu öğrendiklerimdir şifa dilerim.
ozcartman
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen ozcartman »

Bu kadar yoğun olmasa da yanmanın arttığı dönemlerde aynı durum bende de var. Tamamen kendi görüşüm: bakteriler tahriş ediyor hassas olan bölgeleri. Biz sadece ucunu görebiliyoruz ancak muhtemelen mukoza olan tüm kısımlar bu şekilde.
Dogukan01
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen Dogukan01 »

ozcartman yazdı:Bu kadar yoğun olmasa da yanmanın arttığı dönemlerde aynı durum bende de var. Tamamen kendi görüşüm: bakteriler tahriş ediyor hassas olan bölgeleri. Biz sadece ucunu görebiliyoruz ancak muhtemelen mukoza olan tüm kısımlar bu şekilde.
Allah kahretsin bu cahil ve paragöz doktorları.
kadersiz33

ozcartman yazdı:Bu kadar yoğun olmasa da yanmanın arttığı dönemlerde aynı durum bende de var. Tamamen kendi görüşüm: bakteriler tahriş ediyor hassas olan bölgeleri. Biz sadece ucunu görebiliyoruz ancak muhtemelen mukoza olan tüm kısımlar bu şekilde.
Aynen katılıyorum sana fakat benim aklımı karıştıran penisin ucundaki iltihabi bölge sadece orasında sızı yapıyor bende genellikle boşaldıktan sonra oluyor ve 5 ya da 10 dakika sonra geçiyor yanması.
kadersiz33

Dogukan01 yazdı:
Allah kahretsin bu cahil ve paragöz doktorları.
Mersin Devlet hastanesindeki o uzmana hakkımı helal etmiyorum, ben o zaman bu kadar bilgi değilken bana idrar kültürü yapsa ya da üzerine düşse bu kadar ilerlemeyecekti belki, ayrıca bir de özeldeki halden anlamaz doktorlar var ( işine sadık olanlar baş tacı) Adam yanına almış kadın sekreteri, 24 25 yaşında hocam sıkıntım var felan diyorum, e anlat kadını işaret erdiyorum sıkıntı yok rahat ol anlat diyor. Lan kadının yanında karıyla ilişkiye girdim s.k..m daş...m ağrıyor sızlıyor mu diyeyim o kadar vurdum duymaz adamlar.