2ci defa penis eriksiyon olmuyor

prostat iltihabının cinsellik üzerindeki olumsuz etkilerini ve tedavi yöntemlerini bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
Azeriman93
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

2ci defa penis eriksiyon olmuyor

Mesaj gönderen Azeriman93 »

Arkadaslar 2 yildir bakteri bulaasi elimden, nirliktelikte ilki okuyor 2 3 dakkaya bosaliyirum 2ci ereksiyon olmuyir vevya zor kalkiyor sertlesmiyor, doktor prostat masaj yapti gelmedibsivi bosal sonda sivi albdedi yaptim ondan bakteri cikmadi, amma testislerdevagri ve yanmad var bakterivyoksa neden var ((( ne yapayim yardim edin
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Re: 2ci defa penis eriksiyon olmuyor

Mesaj gönderen kadir »

Azeriman93 yazdı:Arkadaslar 2 yildir bakteri bulaasi elimden, nirliktelikte ilki okuyor 2 3 dakkaya bosaliyirum 2ci ereksiyon olmuyir vevya zor kalkiyor sertlesmiyor, doktor prostat masaj yapti gelmedibsivi bosal sonda sivi albdedi yaptim ondan bakteri cikmadi, amma testislerdevagri ve yanmad var bakterivyoksa neden var ((( ne yapayim yardim edin
Prostat sıvısından lokosit ölçtürdünmü mikroskop altında? Yada pcr ve kültür yaptırdinmı kardeşim?
Azeriman93

Azerice ne bilmiyorum onlar ( erzurumda iyi doktir varmi iraya gidebilireim pandemi bitsin Allah kahr etsin bu pandemiyide
bayramoglu

Mesaj gönderen bayramoglu »

Azeriman93 yazdı:Azerice ne bilmiyorum onlar ( erzurumda iyi doktir varmi iraya gidebilireim pandemi bitsin Allah kahr etsin bu pandemiyide
Qaqaw erzumda ele bi doktor yoxdu. Yeqin İstanbulda ya da eskişehirde olmalısan.. Pcr testi demeli masajdan sora senin prostatından gelen suyun texlilidi. Detallı baxılan testdi. Hansı baktiria var ona göre anitbiotik yazacaq doktor. Allah kömeyin olsun qaqawım
Hasta124

Mesaj gönderen Hasta124 »

bu sorun bende de var 2 senedir. arkadaşlar arasında da 2. vitese geçmiyor benim şakası yapıyorum bende. 1.5 saat den önce 2. vites hiç yok adriana lima gelse nafile.
Azeriman93

Ne yaoacaz bu boylemi surecek ((((
Azeriman93

bayramoglu yazdı:
Azeriman93 yazdı:Azerice ne bilmiyorum onlar ( erzurumda iyi doktir varmi iraya gidebilireim pandemi bitsin Allah kahr etsin bu pandemiyide
Qaqaw erzumda ele bi doktor yoxdu. Yeqin İstanbulda ya da eskişehirde olmalısan.. Pcr testi demeli masajdan sora senin prostatından gelen suyun texlilidi. Detallı baxılan testdi. Hansı baktiria var ona göre anitbiotik yazacaq doktor. Allah kömeyin olsun qaqawım

Azerisen qardas bakida yoxdur bunun caresi? Bezdim men
bayramoglu

Mesaj gönderen bayramoglu »

Azeriman93 yazdı:
bayramoglu yazdı:

Azerisen qardas bakida yoxdur bunun caresi? Bezdim men
Bilmirem yeqin yoxdu bakida qardas. Turkiyede bele 3 4 hekim var bu zilleti basa dusen.