Sertleşme Sorunu

prostat iltihabının cinsellik üzerindeki olumsuz etkilerini ve tedavi yöntemlerini bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
Agahk
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Sertleşme Sorunu

Mesaj gönderen Agahk »

Herkese merhaba. 1 aydır lokosit 1- 2 fakat semptomlarım çok arttı. Peniste yanma, testislerde yanma. Şu ana kadar hiç olmayan sertleşme sorunu. İdrar sorunlarım vardı, onlar geçer gibi oldu ve bunlar başladı. Bir hafta öncesine kadar hiç olmayan sertleşme sorunu şu anda nasıl oluyor, bir de tedavi almama rağmen? Penis yarım sertleşiyor, icler acısı bir şekilde. Sola doğru eğik bir de. Yumuşacık pamuk gibi. Penis için 3 doktora gittim fiziki muayne yapıp bir şey yok dediler, hatta bir tanesi bu forumda en cok adı geçen doktor. Penisle ilgili de sorumum olabilir mi? Yoksa yine tamamen prostatit sorunu mu?
Hergele
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Re: Sertleşme Sorunu

Mesaj gönderen Hergele »

Agahk yazdı:Herkese merhaba. 1 aydır lokosit 1- 2 fakat semptomlarım çok arttı. Peniste yanma, testislerde yanma. Şu ana kadar hiç olmayan sertleşme sorunu. İdrar sorunlarım vardı, onlar geçer gibi oldu ve bunlar başladı. Bir hafta öncesine kadar hiç olmayan sertleşme sorunu şu anda nasıl oluyor, bir de tedavi almama rağmen? Penis yarım sertleşiyor, icler acısı bir şekilde. Sola doğru eğik bir de. Yumuşacık pamuk gibi. Penis için 3 doktora gittim fiziki muayne yapıp bir şey yok dediler, hatta bir tanesi bu forumda en cok adı geçen doktor. Penisle ilgili de sorumum olabilir mi? Yoksa yine tamamen prostatit sorunu mu?
Hocam söyledikleriniz prostatit semptomu
Doktor değilim yazdıklarım kişisel tecrübeler ve araştırmalarım sonucu öğrendiklerimdir şifa dilerim.
Agahk
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Mesaj gönderen Agahk »

Hergele yazdı:
Agahk yazdı:Herkese merhaba. 1 aydır lokosit 1- 2 fakat semptomlarım çok arttı. Peniste yanma, testislerde yanma. Şu ana kadar hiç olmayan sertleşme sorunu. İdrar sorunlarım vardı, onlar geçer gibi oldu ve bunlar başladı. Bir hafta öncesine kadar hiç olmayan sertleşme sorunu şu anda nasıl oluyor, bir de tedavi almama rağmen? Penis yarım sertleşiyor, icler acısı bir şekilde. Sola doğru eğik bir de. Yumuşacık pamuk gibi. Penis için 3 doktora gittim fiziki muayne yapıp bir şey yok dediler, hatta bir tanesi bu forumda en cok adı geçen doktor. Penisle ilgili de sorumum olabilir mi? Yoksa yine tamamen prostatit sorunu mu?
Tedavi almadan önce olmayan şeyler, tedavi bitip enfeksiyonda sıfırlandıktan sonra nasıl başlıyor aklım almıyor. Nasıl bir illet ya?
Hergele
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Mesaj gönderen Hergele »

Agahk yazdı:
Hergele yazdı:
Tedavi almadan önce olmayan şeyler, tedavi bitip enfeksiyonda sıfırlandıktan sonra nasıl başlıyor aklım almıyor. Nasıl bir illet ya?
Hocam bakteri varlığı devam ettikçe bağışıklığın düştüğü durumlarda tekrar edebiliyor. Eğer kastınız lökosit ise lökosit her zaman enfeksiyonu yansıtmayabiliyor forumda örneği var.
Doktor değilim yazdıklarım kişisel tecrübeler ve araştırmalarım sonucu öğrendiklerimdir şifa dilerim.
bayramoglu
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen bayramoglu »

Agahk yazdı:
Hergele yazdı:
hocam bende de tedavi sırasında ve sonrasında olmayan septomlar çıktı. var olan septomların şiddeti arttı. bir yerde bir yanlışlık var.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

bayramoglu yazdı:
Agahk yazdı:
Hergele yazdı:
hocam bende de tedavi sırasında ve sonrasında olmayan septomlar çıktı. var olan septomların şiddeti arttı. bir yerde bir yanlışlık var.
Kullandiginiz antibiyotikler uygun olmayabilir. Bakteriler direnc gelistiriyor olabilir.
erdem60
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen erdem60 »

Sertlesme kolay düzelmiyor galiba benim bir senedir geçmedi yine zafer hocaya gidicem
sekolas
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

Mesaj gönderen sekolas »

erdem60 yazdı:Sertlesme kolay düzelmiyor galiba benim bir senedir geçmedi yine zafer hocaya gidicem
kişiye göre değişiyor bazılarında bu sorun olmuyor bile prostatın şişip nereye baskı yaptığıyla ilgili sanırsam.
erdem60
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen erdem60 »

sekolas yazdı:
erdem60 yazdı:Sertlesme kolay düzelmiyor galiba benim bir senedir geçmedi yine zafer hocaya gidicem
kişiye göre değişiyor bazılarında bu sorun olmuyor bile prostatın şişip nereye baskı yaptığıyla ilgili sanırsam.
Ereksiyon da duzelse başka bir problem kalmıyor bir o kaldı inş o da biticek
Fefefe
Hastalık Başlangıç Yılı: 2012

Mesaj gönderen Fefefe »

Zinco 50 mg ve magnimore plusla bayagi duzeldi. Neden bunlari yazdim. Cinko 50 mglik bir tek o var. Mg malat’ta bir tek magnimore’da var. 1 ay kullanin 1 hafta birakin 1 ay daha kullanin. Testosteronum 2 katina cikti 2 ay sonunda. Oncesinde 1 yil surekli yogun spor yapiyordum. Haftada 2 gun 5 km kosu 2 gun lifting gibi. Yeniyim ama belki faydam dokunur. Ayrica kesinlikle tsh, prolaktin, e2,testosteron ve shbg testi yaptirin. Eger bunlarda bir sikinti gozukmuyorsa ya psikolojik ya da prostatit kaynaklidir.

Emin olun yerli yabanci onlarca makale okudum. Ekstra bir hastaliginiz yoksa ya da damar tikanikliginiz ereksiyon sikintisi icin baska sebep yoktur.