cinsel hastalık prostatit yapar mı ?

prostat iltihabının cinsellik üzerindeki olumsuz etkilerini ve tedavi yöntemlerini bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
mehmet34
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

cinsel hastalık prostatit yapar mı ?

Mesaj gönderen mehmet34 »

3 sene öncesi şüpheli ilişki yaşadım ara da akıntı oluyor bel soğukluğu klmadiya varsa ben de bu hastalık ilerlemiş midir ?prostatit felan mı oldum ? bir de kısırlık belirtisi nedir ? prostatit olduysam belirtisi nedir ? idrar yaparken zorlanma yok şüpheli ilişki yaşadığım zaman 3sene öncesi o zaman yanma olmuştu toz kullandım yanma geçti akıntı oluyor ara da prostatit sperm'de de görülür mü ?
Followme

Re: cinsel hastalık prostatit yapar mı ?

Mesaj gönderen Followme »

Uzman bir doktor makattan prostatı kontrol eder ödem varsa bunu tesbit eder, prostat masajı yapar sıvıyı test eder, belli başlı şikayetler varsa şikayetlere görede teşhis koyar.

En belirgin semptomları sık idrar,idrarı tam boşaltamama hissi, idrarda yanma,idrar sonrası peniste sızlama yanma, penis ucunda ağrı yanma, makatta dolgunluk ağrı, belde kasıkta ağrı herkeste farklı seyreder.
mehmet34

şüpheli ilişki yaşadıktan bir süre sonra yanma olmuştu evet zor idrar yapıyordum dotor yanma için uroday toz verdi kullandım geçti acaba cinsel hastalık varsa buda 3 sene zamandır bir süreçte prostatit yapmış mı acaba bunu merak ediyorum arada sümüksü akıntı atıyor idrarla sperm katı oluyor bazen ip gibi düşmüyor
murat222
Hastalık Başlangıç Yılı: 2010

Mesaj gönderen murat222 »

mehmet34 yazdı:şüpheli ilişki yaşadıktan bir süre sonra yanma olmuştu evet zor idrar yapıyordum dotor yanma için uroday toz verdi kullandım geçti acaba cinsel hastalık varsa buda 3 sene zamandır bir süreçte prostatit yapmış mı acaba bunu merak ediyorum arada sümüksü akıntı atıyor idrarla sperm katı oluyor bazen ip gibi düşmüyor

Mikrop geçmediyse kesin prostatit yapmıştır
mehmet34

murat222 idrar yaparken bir zorluk çekmiyorum ama rahat yapıyorum akıntı var sadece
therealpatient

Mesaj gönderen therealpatient »

Hastalığın türüne bağlı. Full check-up lazım sana. Multiplex pcr çözer bu işi. Klamidyanın prostatı kolayca enfekte ettiği bilinen bir gerçek ama gonorrhea prostatı enfekte etmekte başarısız genelde. Etse bile çok kolay bir şekilde öldürülür.
Ordu52
Hastalık Başlangıç Yılı: 2009

Mesaj gönderen Ordu52 »

mehmet34 yazdı:şüpheli ilişki yaşadıktan bir süre sonra yanma olmuştu evet zor idrar yapıyordum dotor yanma için uroday toz verdi kullandım geçti acaba cinsel hastalık varsa buda 3 sene zamandır bir süreçte prostatit yapmış mı acaba bunu merak ediyorum arada sümüksü akıntı atıyor idrarla sperm katı oluyor bazen ip gibi düşmüyor
Prostatit gibi duruyor